999 rezultate për

fino

Vrau çiftin në Maltë për t'i vjedhur, shqiptari tenton arratinë nga burgu Shqiptari Daniel Muka i cili akuzohet për vrasjen e dyfishtë të Christian Pandolfino dhe Igor Maciejowski është përpjeku
Rama: I bënë rrugët si të presësh kostum për mua me masat e Braçes e Finos Kryeministri Edi Rama paralajmëroi sot se shumë shpejt do të nisë edhe ndërtimi i segmentit Morine-Fier. Rama ironizo
I fiksuar pas purove, Bashkim Fino në hall për të mbajtur maskën (FOTO LAJM) Deputeti Bashkim Fino është fotografuar në një moment të sikletshëm teksa nga një anë duhet të mbajë maskën mbrojtëse nd
Grabitet sërish argjendaria e kunatit të Bashkim Finos Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur gjatë natës një nga bizneset më të njohura në qytetin e Librazhdit. Ngjarja
Bashkim Fino kapet mat: Nuk ua ndan sytë deputeteve (FOTO LAJM) Mbase për ne që e ndjekim politikën nga jashtë, deputetët e rinj të opozitës, të cilët morën mandatet që lanë deputetët
Fino Metës: Shtyve zgjedhjet se donte Luli, Presidenti i përgjigjet me batutë Është shoqëruar me batuta dhe hedhje e pritje fjalësh diskutimi mes Bashkim Finos dhe Ilir Metës në Kuvend, ku ky i fund
"Mos ma drejto mua atë gishtin....!" Plas mes deputetëve të PS (VIDEO) Në mbledhjen që u zhvillua sot në Komisionin e Ligjeve, deputeti Bashkim Fino iu drejtua Avokatit të Shtetit, Artur Meta
Manchester United finovon automatikisht kontratën e Rashford: Sa do të paguhet Manchester United po bën të pamundurën për të mbajtur Marcus Rashford larg merkatos teksa Real Madrid dhe Barcelona e ka
Fino: Do jepja dorëheqje si Kryeministër Ish-kryeministri Bashkim Fino, thotë se do të jepte dorëheqjen nga posti i kreut të qeverisë. Teksa ka komentuar përgjim
"IT-ja, prijani, hiqjani…", tensione në Kuvend mes Ruçit dhe Finos Në seancën e sotme plenare në Kuvend, një moment acarimi u shënua mes deputetit socialist Bashkim Fino dhe kryeparlament
Qielli në Kosovë pushtohet nga një fenomen i veçantë Në këtë pamje dallohet një fenomen i çuditshëm i krijuar në qiell. Më shumë ngjason me një re, e cila ka marrë ngjyra
Grabitësit vjedhin miliona në shtëpinë e të afërmit të deputetit shqiptar Disa grabitës kanë vjedhur shtëpinë e njëri prej të afërmve të deputetit socialist, Bashkim Fino. Mësohet se ngjarja ka
Vjen parashikimi për supersfidën Napoli-Juve nga modelja Finoçio (FOTO LAJM) Martina Finoçio ka bërë parashikimin e saj për sa i përket takimit të mbrëmjes së sotme mes Napolit dhe Juventusit, shkr
Fino: E mbështes kandidimin e Veliajt, ka bërë gjëra të jashtëzakonshme Një nga figurat kryesore të Partisë Socialiste, ish kryeministri Bashkim Fino, shprehet pro rikandidimit të kryebashki
Djali i deputetit të PS- së martohet me vajzën e zyrtarit të LSI- së, dalin fotot (FOTO LAJM) Djali i deputetit socialist Bashkim Fino, Redi Fino është martuar me vajzën e Gëzim Podgoricës, ish-drejtor i Agjencisë
Debati në Kuvend, deputetët xhelozë për sekretaret dhe makinat Komisioni i Ligjeve mori dje në shqyrtim buxhetin vjetor të institucioneve të drejtësisë. Në mbledhjen e komisionit u sh
"Mos qesh, por bëj detyrën aty", kush e acaroi Finon në Kuvend (FOTO LAJM) Replikat mes deputetit të PS, Erion Braçe dhe ministrit Arben Ahmetaj, janë përcjellur edhe tek debutetët e tjerë, ku nj
Zbardhet sherri në Kuvend, Fino: Do vij te shtëpia jote Myslim Opozita mori dje pjesë në mbledhjen e Komisionit të Ligjeve, ku ka zbatuar sërish strategjinë e saj për të mos lejuar pu
Plas tek Ligjet, Bashkim Fino i mbyll mikrofonin Flamur Nokës Komisioni i Ligjeve është shoqëruar me debate e replika të forta mes deputetëve të maxhorancës dhe opozitës. Demokrat
Plas "sherri" në komision e Tahirit, PD-PS debat për postin e kryetarit Ka kaluar me debate të ashpra mbledhja e Komisionit Hetimor për ish-ministrin Saimir Tahiri. Paloka ka akuzuar Felaj