999 rezultate për

finalen

Mesfushori i Arsenal nuk do të jetë në finalen e Europa League për arsye sigurie Arsenal me meritë të plotë arriti të siguronte kualifikimin në finalen e Europa League, ku të këtë përballë një tjetër
Chelsea në finale, Drogba shpërthen nga gëzimi (VIDEO) Chelsea siguroi finalen e Europa League ditën e djeshme pas fitores me 11-metërsha ndaj Eintracht Frakfurtit. Por gjy
Skandal në Baku, Chelsea dhe Arsenali kanë vetëm 6 mijë bileta në dispozicion (FOTO LAJM) Chelsea dhe Arsenali do të sfidojnë njëra tjetrën në finalen e Europa League që do të zhvillohet në 29 maj në Baku të Az
Maurizo Sarri ironizon Serina A, Premier League në një nivel tjetër Maurizio Sarri ka siguruar finalen e parë në karrierën e tij, atë të Europa league-s, pas suksesit që arriti Chelsea nda
Louis van Gaal: Është e tmerrshme, Ajax ia dhuroi finalen Tottenhamit Louis van Gaal ka kritikuar skuadrën e Ajax-it për atë eliminim tragjik nga Champions League. Ish kampioni i Europës
UEFA publikon formacionin e javës në Champions, dominojnë lojtarët e Liverpoolit (FOTO LAJM) UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të kësaj jave në Champions League. Fillimisht Liverpooli bëri përmbysjen e p
Biletat e shtrenjta për finalen, Liverpooli sherr me tifozët Liverpooli do të synojë tju rikuperojë tifozëve të vetë finalen e humbur ndaj Real Madrid sezonin e kaluar. Të kutq
Formacionet zyrtare: Skënderbeu-Kukësi, në luftë për finalen e Kupës së Shqipërisë Në Korçë do të luhet gjysmëfinalja e kthimit e Kupës së Shqipërisë, ku Skënderbeu do të presë Kukësin. Në takimin e p
Sot Ajax-Tottenham, cila skuadër do ti bashkohet Liverpoolit në finalen e Madridit Sonte luhet akti i dytë i gjysëm finales së dytë. Ajax pret në shtëpi Totteham. Ekipi i drejtuar nga Pochetino kërkon
Pochettino: Të paraqitemi ndryshe dhe të kërkojmë finalen Të mërkurën zhvillohet gjysmëfinalja e dytë e Ligës së Kampionëve ndërmjet Ajaxit dhe Tottenham Hotspur. Londinezët pësu
Bakaj shënon gol dhe siguron finalen e kupës (VIDEO) Elis Bakaj do të luajë pas pak javësh në finalen e Kupës së Bjellorusisë, duke pasur shansin të fitojë një trofe edhe at
Shijoni “klasin” e Neymar në finalen e Kupës së Francës (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka kaluar në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Stade Rennias. Kjo ndeshje po zhvillohet
Pochettino:Zemra më thotë se Kane do të jetë gati për finalen e Champions-it Mauricio Pochettino thotë se Harry Kane pritet të jetë në dispozicion, nëse Tottenham mund Ajax dhe kualifikohet në fina
Presidenti i Atalantës kërcënon Milanin: Jemi në të njëjtin nivel, duam Championsin Presidenti i Atalantas Antonio Percassi, foli për mikrofonin Rai Sport pas suksesit kundër Fiorentinës ku bergamaskët si
Penalltia kualifikon Bayernin në finalen e Kupës së Gjermanisë, Rashica shkëlqen (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur Werder Bremen me rezultatin 3-2 dhe avancon në finalen e madhe të kupës së Gjermanisë. Ish
Lazio merr hak ndaj Milanit, e eleminon dhe kalon në finalen e Kupës së Italisë (VIDEO) Lazio ka mundur 1-0 Milan-in dhe ka siguruar një vend në finalen e Kupës së Italisë që do të luhet 15 majin e ardhshëm n
Akhisarspori rrezikon të bjerë nga kategoria, Cikalleshi çon ekipin në finalen e Kupës Sokol Cikalleshi rikthehet i rëndësishëm për ekipin e tij. Akhisarspori po luan gjysmëfinalen e dytë ndaj Umraniyesporit
Milan-Lazio, lufta për një vend në finalen e Kupës së Italisë Në "San Siro", do të luhet akti i dytë gjysmëfinal i Kupës së Italisë mes Milanit dhe Lazios, që në përplasjen e parë në
Formacionet zyrtare: Manchester City-Tottenham, vendasit kërkojnë përmbysjen Manchester City e mirëpret Tottenhamin në Etihad Stadium sonte në orën 21:00, në përpjekje për ta arritur gjysmëfinalen
Tare: Vdekje e paralajmëruar, do kërkojmë revanshin në gjysmë-finalen e kupës Igli Tare, drejtuesi i Lazio-s, ka folur për "DAZN" në përfundim të ndeshjes me Milan-in. "Ka qenë historia e një vd