999 rezultate për

finalen

Parashikimi i FIFA19, goli i fitores në finalen e Championsit do të shënohet nga Shaqiri (VIDEO) Xherdan Shaqiri mund të mos jetë në formacionin e parë të Liverpoolin për përballjen me Tottenhamin në finale të Ligës s
Lajme të mira për Sarrin, ylli skuadrës gati për finalen Skuadrat angleze janë të destinuara për të luajtur finalet e kupave të mëdha europiane dhe në këtë kontekst blutë e Lond
Del Bosque bën parashikimin për finalen e Champions Vicente del Bosque ka bërë parashikimin për fituesin e Champions Leagues. I ftuari special i programit "El Partidazo"
Buzëqesh Tottenhami, bomberi i ekipit gati për finalen Kur kanë mbetur edhe 8 ditë nga finalja e 1 qershorit me Tottenhamit dhe Liverpoolit, për Spërsat vijnë lajme mjaft të m
Talenti Arnold futet në histori, thyen rekordin e Panuccit Trent Aleksander-Arnold, talenti i Liverpoolit, do të thyejë një rekord në Champions League. 20-vjeçari do të startojë s
Në prag të finales vjen lajmi i mirë për Liverpoolin Roberto Firmino është kthyer të stërvitet me skuadrën pak ditë para finales së Champions League që Liverpool do të luajë
Zyrtare: Problemet politike detyrojnë Mkhitaryan që të mos luajë në finalen e Europa League Tashmë është zyrtare: Henrikh Mkhitaryan nuk do të udhëtojë me Arsenalin për në Azerbajxhan për të luajtur në finalen e
Interi luan finalen për Champions, Spalletti mban fjalim para lojtarëve Humbja 4-1 nga Napoli, i ka shkaktuar telashe Interit – që për t’u kualifikuar në fazën e grupeve të Champions League pë
Jonida Maliqi i vë flakën skenës në finalen e "Eurovision2019" Këngëtarja Jonida Maliqi e cila përfaqëson Shqipërinë në “Eurovision2019” ka përfunduar me sukses performancën e saj në
City po shkatërron Watford në finalen e FA Cup (VIDEO) Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 4:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila po zhvillohet për mo
Manchester City zhbllokon finalen e FA Cup (VIDEO) Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila po zhvillohet për mo
Rrëfehet Sterling: Kur isha fëmijë bëja tifo për Manchester United Raheem Sterling është ylli i "qytetarëve" tashmë, por kur ishte më i ri, pranon se ishte një tifoz i madh i Manchester U
Tamara çon Maqedoninë në finalen e Eurovision 2019 (VIDEO) Maqedonia e Veriut është kualifikuar për në finalen e ‘Eurovision 2019’. Ajo ishte e para që u përzgjodh. Përfaqësues
Shqipëria në finalen e Mister Europe 2019 Modeli shqiptar Devis Huqi është kualifikuar për finalen e Mister Europe 2019, që do të mbahet me 26 Qershor në Paris të
Jonida Maliqi kualifikohet në finalen e "Eurovision2019" Jonida Maliqi me këngën "Ktheju tokës" ka arritur të kualifikohet në finalen e "Eurovision 2019". Performanca e saj n
Finalja shumë afër, Emery pranë suksesit historik Unay Emery është vetëm në vitin e tij të parë te Arsenali dhe ka mundësi që ta nisë me një trofe madhor. Topçinjtë pas m
Dëmtohet Ter Stegen, në dyshim për finalen e Copa del Rey Lajme jo të mira vijnë nga kampi i katalanasve, gardiani i portës Ter Stegen është dëmtuar dhe është në dyshim për fina
Shfrytëzo rastin, hotelet në Spanjë 10.000 euro nata për finalen Madridi do të pres finalen e Ligës së Kampionëve në mes të Liverpoolit dhe Tottenhamit. Spanjollët e kanë shfrytëzuar
Tifozi i Tottenhamit: Do vjedh një bankë për të ndjekur finalen (VIDEO) Një tifoz i Totenhemit ka bërë xhiron e të gjithë rrjeteve sociale, pas një interviste të dhënë për "Sky Sports", pas ku
UEFA shpjegon vendimin për ndarjen e biletave në finalen e Europa Legue UEFA ka mbrojtur vendimin e saj për këtë ndarjen e biletave për tifozët e klubeve angleze Chelsea dhe Arsenal, që do mar