999 rezultate për

finalen

Challandes: Shpresoj të luajmë finalen në Prishtinë Challandes ishte skeptik kur nënshkroi me Kosovën, por brenda pak më shumë se një viti, ai u befasua për të mirë nga për
Rrrëfehet Vidal: Dua Championsin me Barcelonën, ëndërroj finalen e Stambollit Në çdo merkato, emri i Arturo Vidalit është prezent në media. Mesfushori i Barcelonës duket se ka fituar zemrën e tifozë
Luiza Gega hyn në histori: E para që futet në finalen e Botërorit të Atletikës Sportistja Luiza Gega ka thyer një rekord kohe prej 9 minutash e 28 sekondash në garën e 3000 metrave me pengesa në Kamp
Luiza Gega i befason të gjithë, kualifikohet mrekullisht në finalen e Botërorit Luiza Gega nuk ndalet. Atletja shqiptare zhvilloi një garë për tu harruar në kualifikueset e garës së 3000 metrave me
Me “shërbyese” te koka dhe këmbët, ja si e përcolli CR7 finalen e Superkupës (VIDEO) Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, dy yjet, që kanë dominuar futbollin botëror në dekadën e fundit, kanë munguar mbrëmë
E BUJSHME/ Një gjyqtare femër do të vendosë drejtësi në finalen e Superkupës së Evropës UEFA vazhdon të bëjë ndryshime të shumta. Finalja e Superkupës së Evropës, Liverpool–Chelsea që do të zhvillohet me 14 G
Bayern Munchen kalon me lehtësi Fenerbahcen dhe shkon në finalen e "Audi Cup" Bayerni i Mynihut shkërmoq Fenerbahcen në gjysmëfinalen e dytë të “Audi Cup” me rezultatin e thellë 6-1. Pritej, në f
Senegali dhe Algjeria sonte luajnë finalen e madhe, kontestohet Kupa e Afrikës Kupa e Afrikës do të vendoset sonte, në finalen e madhe që do të luhet mes Senegalit dhe Algjerisë. Senegali dhe Algj
Trofetë e Portugalisë dhe Argjentinës, para dhe pas debutimit të Ronaldos dhe Messit Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes sa i përket trofeve të fituar me kombëtaret e
Kili apo Peruja, kush do të jetë kundërshtari i Brazilit në finalen e Copa America? Brazil-Argjentinë i lë vendin, gjysmëfinales së dytë të Copa America asaj mes Kilit dhe Perusë që do të përcaktojë edhe
Ndërpreu finalen e Champions-it, modelja seksi "trondit" sërish rrjetin (FOTO LAJM) Modelja ruse, Kinsey Wolanski vetëm pak kohë më parë mori jehonë në mediat botërore për daljen e saj tepër provokuese në
Kili siguron gjysmëfinalen, mposht me penallti Kolumbinë (VIDEO) Kombëtarja e Kilit është kualifikuar në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës pasi mposhti Kolumbinë. 90 minuta përfundua
Brazili kualifikohet për në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës falë penalltive (VIDEO) Brazili është kualifikuar për në fazën e gjysmëfinaleve pasi mundi me penallti skuadrën e Paraguait. Koha e rregullt u m
Pushtoi finalen e Champions, bukuroshja i vë flakën ‘Instagramit’ (FOTO LAJM Kinsey Wolanski zuri vend pothuajse në të gjitha mediat e botës javë më parë, kur e pushtoi fushën e blertë të futbollit
Modelja seksi që ndërpreu finalen ka video pornografike? (FOTO LAJM) Kinsey Wolanski, me vrapin e saj në finalen e madhe të Champions League, bëri xhiron e botës në vetëm pak minuta. Vr
Juventus arrin marrëveshjen me Chelsea-n, Sarri zyrtarizohet sot Maurizio Sarri më pranë se kurrë Juventusit. Mediat angleze njoftojnë se klubi i Chelseas ka arritur mbrëmjen e së enjte
Ronaldo: Nuk ka nder më të madh sesa të vesh fanellën e Portugalisë Cristiano Ronaldo pohon se për të nuk ka nder më të madh sesa bartja e fanellës së ekipit kombëtar dhe këmbëngul se ësht
Portugali-Holandë, finalja e parë e kompeticionit të ri, Nations League Portugalia dhe Holanda do të luftojnë për titullin trofeun e Ligës së Kombeve, garës inauguruese të UEFA-s, në finalen e
Modelja që ndërpreu finalen, sot merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Kinsey Wolanski, bëri bujë në ndeshjen e Ligës së Kampioneve teksa ndërpreu finalen duke hyrë në fushë pothuajse e zhves
Vulosi finalen e Champions, nuk e ka akoma të sigurtë qëndrimin te Liverpool Heroi i finales së Champions League Divock Origi shpreson të qëndrojë te Liverpool, por pranon se asgjë nuk është e sigu