999 rezultate për

finalen

Kupa e Italisë/ Inter-Napoli, zikaltërit në superformë duan finalen (FOTO LAJM) Interi do të luajë në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë ndaj Napolit në orën 20:45. Zikaltërit do të presin skuadrën e
Lumë golash, Bayern kalon në çerekfinalen e Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munich ka siguruar kualifikimin në çerekfinale të Kupës së Gjermanisë pas triumfit 4-3 ndaj Hoffenheimit Miq
Shakira dhe Jennifer Lopez "ndezin" atmosferën në finalen e Super Bowl (FOTO LAJM) Shakira dhe Jannifer Lopez ja kanë dalë të dhurojnë spektakël në finalen e Super Boël në "Hard Rock Stadium" të Miamit,
Milani bën me zemër tifozët, mposhtin në shtesa Torinon dhe sfidojnë Juven në gjysmëfinalen e Kupës Milani ka vuajtur jo pak për të mposhtur Torinon dhe për të siguruar gjysmëfinalet e Kupë së Italisë. Kuqezinjtë kanë
Kupa e Italisë/ Juventus shkatërron Romën dhe siguron gjysmëfinalen (VIDEO) Juventus ka triumfuar 3-1 ndaj Romës, ku i kanë mjaftuar vetëm 45 minutat e para për të siguruar kalimin në gjysmëfinale
Hysaj me të kuq, por Napoli mund Lazion dhe shkon në gjysmëfinalen e Kupës (VIDEO) Napoli është gjysmefinalistja e parë i këtij sezoni në Kupën e Italisë. Skuadra e Gattusos fitoi minimalisht 1-0 në “
Real Madrid triumfon bindshëm ndaj Valencias dhe siguron finalen e Superkupës (VIDEO) Reali i Mdridit nuk e ka diskutuar në asnjë çast sfidën kundër Valencias duke fituar me rezultatin 1-3. Madrilenët b
Ylli i Liverpool synon e finalen e tretë radhazi të Ligës së Kampionëve Mbrojtësi anësor i Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold, e ka bërë të qartë se skuadra e Jurgen Kloppit synon të fitojë s
Çfarë ndodhi? Renato Mekolli përlotet në finalen e "Hell’s Kitchen" (VIDEO) Edicioni i tretë i “Hell’s Kitchen Albania” do të ketë këtë të premte puntatën e tij të fundit, pamje të të cilës Renato
Humbja ndaj City-t, Man United regjistron një rekord negativ Manchester Unitedi e shënoi paraqitjen më të dobët në 22 vjet gjatë pjesës së parë në Old Trafford, ku pësoi humbje me
M.City fiton derbin me M.United dhe prek finalen e Carabao Cup (VIDEO) Manchester City mund të konsiderohet si finalistja e parë e Carabao Cup ose ndryshe Kupës së Ligës në Angli. Kampionët n
Pas 7 vitesh, Ronaldo humb finalen e parë Cristiano Ronaldo e ka humbur finalen e parë pas plot shtatë vjetëve, pasi ka qenë i pamposhtur në ndeshje finale derisa
Humbi finalen e Superkupës ndaj Lazios, Sarri: Nuk kishte faj sulmi Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, beson se skuadrës së tij i mungoi energjia në humbjen 3:1 nga Lazio në Superkuën
Finalja e Botërorit për klube, Liverpool - Flamengo: Formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Liverpool do të ndeshet me ekipin brazilian, Flamengo në finalen e Botërorit për klube që po mbahet në Katar. Pasi mp
Dua Lipa elektrizon skenën në finalen e "The Voice" në Amerikë (VIDEO) Ylli Kosovar me fame botërore, Dua Lipa ishte e ftuar speciale në finalen e spektaklit muzikor “The Voice” në Shtetet e
Flamengo në finalen e Kupës së Botës për Klube, pret fituesin e duelit Monterrey-Liverpool Kampionia e freskët të Copa Libertadores, skuadra braziliane Flamengo, është finalistja e parë e Botërorit të Klubeve. N
Botërori i Klubeve, Flamengo siguron finalen (VIDEO) Kampionët e Kupës Libertadores Flamengo janë finalistët e parë të Botërorit të Klubeve për vitin 2019. Brazilianët mposh
Në finalen Champions modelja heq peshqirin, por fansat u shokuan (VIDEO) Kinsey ka publikuar një video interesante në Instagram. Ajo shihet e mbështjellur me peshqir, derisa ecte dhe bënte l
"E dogjën fare!", Rikthehet pas 10 vitesh grupi më i famshëm i muzikës (VIDEO) Ato performuan së bashku për herë të parë pas 10 vjetësh në finalen e famshme të X Factor. Dhe vajzat e Pussycat Doll
"Mbreti" i ri i Amerikës Latine përmbys finalen në minutat e fundit për të dërguar titullin në Brazil (VIDEO) Flamengo është ‘Mbreti’ i ri i në Amerikën Latine. Ata kanë arritur ta mposhtin skuadrën e River Plates me rezultat 2:1