999 rezultate për

finalen

Jo vetëm Mbappe, tre lojtarë të tjerë të PSG në dyshim për Atalantën Kampionati francez ishte ndër të parët që u ndërpre përfundimisht në momentin që shpërtheu pandemia e koronavirusit. Një
Chelsea triumfon ndaj Man Utd dhe siguron finalen ndaj Arsenalit (VIDEO) Chelsea i Frank Lampard ka arritur të sigurojë finalen e FA Cup, ku e pret Arsenali i Arteta. Skuadra tjetër londinez
Arteta mund Guardiolen, Arsenali siguron finalen (VIDEO) Arsenal ka shënuar fitore të madhe në ‘Wembley’, duke mposhtur Manchester Cityn me rezultatin 2:0. Në këtë ndeshje, i
Tirana mposht Bylis dhe siguron finalen (VIDEO) Tirana është finalistja e parë e Kupës së Shqipërisë të këtij edicioni. Klubi bardheblu preu biletën për në ndeshjen
Dorëzoi dy trofetë e fituar, Flick: Pas pushimeve, duam Champions-in Trajneri i Bayern Munchen, Hansi Flick, kishte nderin të dorëzonte dy trofetë e fituar këtë sezon në muzeun e klubit.
Tifozët nuk respaktuan distancën, Gjyqtari ndërpret finalen e Kupës së Danimarkës Danimarka është ndër të paktat vende që kanë hapur stadiumet me një numër të reduktuar tifozësh që duhen të mbajnë dista
UEFA është plotësisht e përkushtuar që të organizojë finalen e Championsit në Lisbonë UEFA ka thënë të martën se është plotësisht e përkushtuar që të organizoi pjesën finale të Ligës së Kampionëve në Lisbon
Vendoset, finalja e Kupës së Gjermanisë do të luhet pa tifozë Tifozët e Bayern Munich dhe Bayer Leverkusen nuk do të lejohen të shikojnë finalen e DFB Pokal në ‘Olympiastadion’. S
Juventus-Napoli, Colina tregon për kë bën tifo Pierluigi Collina, presidenti Komisionit të Arbitrave të FIFA-s, është rrëfyer në 360 gradë në një intervistë të dhënë p
Sarri bën publike listën për finalen ndaj Napolit, grumbullon dhe sulmuesin shqiptar Juventusi ditën e nesërme (21:00) luan finalen e Kupës së Italisë kundër Napolit. Që nga ardhja e sulmuesit të kombëtare
Cannavaro parashikon finalen Juve-Napoli E kush më mirë se Fabio Cannavaro mund të bënte një prognozë të finales së Kupës së Italisë, mes Juventusit dhe Napolit,
Rikuperim në momentet e fundit, Sarri mund të ketë në dispozicion mesfushorin për finalen e Kupës Juventusi përgatitet për finalen e Kupës së Italisë, ditën e mërkurë në mbrëmje, ora 21:00 ("Olimpico", Romë) dhe trajne
Juventus rikuperon yllin e skuadrës për finalen ndaj Napolit Juventus do të ketë të gatshëm Ramseyn për finalen e Kupës së Italisë të mërkurën mbrëma ndaj Napolit. Uellsiani ësht
Publikohen emrat e arbitrave që do të drejtojnë finalen e Kupës së Italisë Shoqata e Arbitrave Italianë ka zyrtarizuar dhe publikuar emrat e arbitrave që do të drejtojnë finalen e Kupës së Italis
Juventusi me 3 mungesa të mëdha në finalen ndaj Napolit Juventusi do të ketë 3 mungesa të rëndësishme në finalen e Coppa Italia kundër Napolit të mërkurën, pasi Gonzalo Higuai
Inter u eleminua, Conte: E merituam finalen, Ospina ishte i mrekullueshëm Inter është eliminuar nga Kupa e Italisë, duke dështuar që të fitojë kontestin me skuadrën e Napoli, në sfidën gjysmëfin
Bonnuci reagon pas kualifikimit në finalen e Kupës së Italisë: Ishte një ndeshje e çuditshme Mbrojtësi i Juventus-it, Leonardo Bonucci, ka komentuar kualifikimin në finalen e Kupës së Italisë të arritur pas barazi
Juventusi kalon në finalen e Kupës së Italisë (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja e dytë gjysmëfinale ndërmjet Juventusit dhe Milanit me rezultat të barabartë pa gola 0:0. Skuad
ZYRTARE/ Biletat për gjysmëfinalen Juve-Milan do të rimbursohen Më në fund erdhi momenti që në një nga vendet më të prekura nga koronavirusi të rinisë futbolli. Sonte në Itali do t
Bayern mposht Frankfurtin dhe siguron finalen (VIDEO) Bayern ka vuajtur jo pak ndaj Frankfurtit për të siguruar finalen e Kupës së Gjermanisë. Bavarezët fituan 2-1 me gola