999 rezultate për

finalen

Shqipëria sot vetëm për fitore në finalen ndaj Bjellorusisë Nuk ka 2 pa 3 u shpreh trajneri i kombëtares shqiptare Edy Reja, në konferencën për shtyp përpara ndeshjes ndaj Bjelloru
Rooney tregon prapaskena: U befasuam kur Ferguson na tha se si do të luanim kundër Barcelonës Wayne Rooney zbuloi se shokët e tij të skuadrës te Manchester United ishin të befasuar kur Sir Alex Ferguson njoftoi tak
Berisha fantastik, bllokon bomberin me eksperiencë te penalltia Fitore me shumë vlera dhe peshë te SPAL i Etrit Berishës. Portieri i Shqipërisë komentoi ndeshjen në fushën e Reggin
"Krijova një ekip ku ideali ishte nderi i flamurit", De Biazi: Shqipëria fiton edhe finalen Shqipëria përballet ditën e sotme me Kazakistanin, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve, ku kuqezinjtë e Edi Rejës
Superkompjuteri parashikon fituesin e Champions këtë sezon Bayern Munich parashikohet që edhe një herë të fitojnë Champions sipas analistëve të të dhënave në FiveThirtyEight. B
LIVE/ Hidhet shorti i Ligës së Europës, mësoni përballjet Me ndeshjet e “play off”- it që u luajtën dje, u plotësua edhe tabloja e 48 pjesëmarrëseve në shortin e Ligës së Europës
Ka sërish gol në finalen, Bayern-Sevilla (VIDEO) Bayern ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Sevillas. Për bavarezët realizoi Goretzk lehtësisht brenda zonës. /albeu.com/
"Dridhet" Bayerni, Lewandowski mund të mungojë në finalen e Superkupës Robert Lewandowski mund të jetë mungesa e madhe e Bayern Munich. Bayern Munich do të përballet me Sevillan në finalen
Vajza e Robert Alias mahnit jurinë, kalon në finalen e "The Voice" në Belgjikë (VIDEO) Vajza e Robert Aliajt, Gala, është zyrtarisht një nga finalistet e “The Voice Kids” në Blegjikë. Pak muaj më parë, në au
Pas golit në finalen e Championsit, ylli i Bayren kapet në momente intime me partneren (FOTO LAJM) Kingsley Coman u quajt pa asnjë dyshim, heroi i ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve, ku shënoi golin e fitores në kët
Humbi finalen e Champions, PSG merr vendimin e hidhur për Tuchel Humbja në finalen e Ligës së Kampioneve nga Bayern, pritet t’i kushtojë me shkarkim trajnerit të PSG, Thomas Tuchel.
Humbja ndaj Bayernit, presidenti i PSG gjen "fajtorin" Presidenti i PSG-së, Nasser al-Khelaïfi foli për "RMC Sport" pas finales së Ligës së Kampionëve që skuadra e tij e humbi
Humbi finalen e Champions, ylli i PSG: Ndihemi si m*t Ander Herrera, mesfushori i PSG, pas finales së Champions të humbur ndaj Bayern Munich ka shfaqur gjithë zemërimin e tij
Alphonso Davies: Nga një kamp refugjatësh deri në finalen e Champions, ja historia e tij Alphonso Davies po përgatitet të luajë ndeshjen më të rëndësishme të jetës së tij, pasi pritet të paraqitet në finalen e
Për herë të parë në finalen e Champions, Mbappe: Do të jap gjithçka për të fituar Kylian Mbappe është i gatshëm dhe thotë se "do të jap gjithçka" që PSG ta fitojë finalen kundër Bayern Munich. Skuadr
Humbi finalen ndaj Sevillas, fjalë lamtumire nga Conte Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka reaguar pas humbjes në finalen e Europa League kundër Sevillias. Ai u shpreh se
Arbitri i njohur italian do të drejtojë finalen Bayern-PSG (FOTO LAJM) UEFA i ka dhënë gjyqtarit italian Daniele Orsato përgjegjësinë për të gjykuar finalen e Ligës së Kampionëve midis Paris
Lyon - Bayern, sonte përcaktohet kundërshtari i PSG-së në finalen e Champions Liga e Kampioneve është në metrat e fundit të saj, sonte në mbrëmje kompletohet finalja e kompeticionit. PSG arriti t
Shkeli rregulloren ndaj Leipzig, Neymar rrezikon finalen Neymar mund të përjashtohet për finalen e Ligës së Kampionëve pas shkëmbimit të fanellave me një lojtar të RB Leipzig.
Finalja e Europa League i besohet gjyqtarëve holandez UEFA ka njoftuar se Danny Makkelie nga Holanda do të gjykojë në finalen Ligës së Evropës për sezonin 2019/2020 mes Sevil