999 rezultate për

finale

Kjo është bashkëshortja super seksi e gjyqtarit të finales së Botërorit (FOTO LAJM) Finalja e madhe e Kampionatit Botëror mes Francës dhe Kroacisë do të zhvillohet të dielën në Moskë, e cila do të gjykohe
Modric vs Varane, dy ekspertë finalesh përballë Mund ta quajnë edhe Varan “fatsjellësi”, sepse e gjithë Franca do të kapet pas tij për përballjen e sotme. Mbrojtësi i R
Kroacia mund Francën 8-4, këto janë vlerësimet rol pas roli për finalen Sot luhet akti i fundit i Kupës së Botës. Përveçse një finale e pazakontë, sfida paraqet edhe një duel mes dy ekipeve di
Mos harroni! Ndeshja nuk luhet në darkë, ja orari i saj Takimi midis Francës dhe Kroacisë sonte do të luhet në orën 17:00. Franca do të tentojë të fitojë trofeun e dytë në h
Ish-presidenti i UEFA-s nuk lejohet në Moskë, por ja kë mbështet “Allez les Bleus”, ka qenë inkurajimi që Michel Platini i ka dhënë kombëtares së Francës, që do të luajë në finalen e Ku
Qeshni me lot, macja bën parashikimin për finalen e Botërorit (FOTO LAJM) Nesër në oën 17:00 do të luhet finalja e Botërorit ‘Rusi 2018’ midis Kroacisë dhe Francës. Që prej fillimit të kampio
Presidentja e Kroacisë flet për finalen: Do të ketë tërmet në Zagreb… (VIDEO) Presidentja e Kroacisë Kolinda Grabar Kitarović tashmë është bërë e njohur për tifozerin e saj për kombëtaren kroat
Trajneri i Francës i trembet eksperiencës kroate Franca do të përballet për "jetë a vdekje" me Kroacinë ditën e sotme në "Luzhiniki" stadium. Por mesa duket të dy pa
Rakitic sakrifikon veten për kombëtaren e Kroacisë Kroacia është në finalen e Botërorti pasi mundi Anglinë me një rezultat 2-1, pas 120 minutave. Por një nga lojtarët m
Era Istrefi e fiksuar me Brazilin, foto me "Ish-Topin e Artë" (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Era Istrefi e cila do të hapë ditën e nesërme finalen e madhe njihet si një tifoze e futbollit.
Kroacia merr një lajm tronditës para finales së Botërorit Kroacia ka marrë një lajm tronditës para finales së Kupës së Botës kundër Francës, e cila do të zhvillohet nesër në Mosk
Novak Djokovic në finale të Wimbledon Novak Djokovic është vetëm një ndeshje larg titullit të tij të parë grand slam që prej vitit 2916, pas fitores epike në
Flet trajneri i Kroacisë: Nuk shqetësohemi për rivalin Trajneri i Kroacisë, Zlatko Daliç, deklaroi në konferencën për shtyp përpara finales së Botërorit ndaj Francës se ekipi
Dashuria për futbollin e Luka Modric, nga çoban në finalen e Botërorit (VIDEO) Kroacia po shkruan histori në Botërorin e "Russia 2018". Tashmë ajo është në finale dhe do i duhet të përballet me F
I mundën Kombëtaren, ky arbitër do gjykojë finalen e Botërorit Botërorit po i vjen fundi. Ditën e diel do të luhet finalja e madhe e këtij kampionati që na ka shoqëruar me plotë e
Ivan Rakitic tregon emocionet para finales së Botërorit Ivan Rakitic ka thënë se sot nuk ka ndjenjë më të mirë se të qenurit kroat. Kroacia ka arritur për herë të parë në fi
Kroacia fton heronjtë e 1998-ës për finalen e madhe, këtu edhe një shqiptar Kanë kaluar 20 vjet, por futbolli kroat është gati për një tjetër emocion të madh. Në 1998 vrulli i Davor Shuker me shok
Finalja e “Rusi 2018”, Kupa e Botës mbetet në Europë Tashmë të gjithë sytë e botës së futbollit janë drejtuar nga finalja e Botërorti të Rusisë që do të zhvillohet ditën e d
Probleme për Kroacinë, "heroi" i tyre rrezikon finalen Kroati, Ivan Perisic padyshim që ishte heroi i ndeshjes kundër Anglisë duke ndihmuar kombëtren e tij të ngjitej në final
Kroacia me dhimbje koke, ylli i skuadrës mungon në finale Ylli i Kroacisë, Ivan Perisiç, mund të mungojë në finalen e madhe të Moskës përballë Francës. Lojtari i Interit, që ka q