999 rezultate për

finale

Befason Klopp: Liverpool nuk është favorit në finale Jurgen Klopp beson se Liverpooli nuk është favorit në finalen e Champions Leagues përballë Tottenhamit. Sipas strateg
E konfirmon Klopp: Firminio i gatshëm për finale Roberto Firmino është i gatshëm për finalen e Champions League kundër Tottenham. Numri nëntë i Liverpoolit, Roberto F
Tifozët anglezë "pushtojnë" Spanjën, 100 mijë britanikë në Madrid për finalen e Champions League Nesër në mbrëmje do të luhet finalja e shumë pritur mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, e cila do të zhvillohet në stadiumi
Mund të jetë shqiptari i parë që fiton dy Champions League, Shaqiri flet para finales Xherdan Shaqiri thotë se dëshiron të kontribuojë në finalen e së shtunës së Ligës së Kampionëve për Jurgen Kloppin, të c
Çmimet e kripura të finales së Champions-it, një biletë 6,900 euro (FOTO LAJM) Të gjithë duan të ndjekin një finale Championsi, por jo të gjithëve iu jepet kjo mundësi. Për të ndjekur finalen e Champ
Tifozi i Liverpoolit blen veturë 50 € për të udhëtuar në finalen e Champions League (FOTO LAJM) Një yll i Youtube nga Anglia do të bëjë një udhëtim të pazakontë drejt finales së Champions League mes Liverpool dhe Tot
Tottenham-Liverpool, Ronaldo parashikon rezultatin e finales (FOTO LAJM) Finalja në Ligës se Kampioneve mes Tottenahmit dhe Liverpoolit zhvillohet këtë të shtune. Njëri nga futbollistët më t
Sarri flet pas titullit, tregon për të ardhmen Chelsea mbrëmë fitoi Europa League pasi mposhti Arsenalin në finale me rezultat 4-1. Trajneri i bluve, Maurizio Sarri
Triumfoi në finale, Hazard i thotë lamtumirë 'bluve' Chelsea ka fituar Europa League dhe si zakonisht, Eden Hazard ishte protagonist absolut, duke shënuar 2 gola në fitoren
Xhaka shumë pranë një super goli në finalen e Europa League (VIDEO) Granit Xhaka ka qenë shumë pranë golit hapes në finale të Ligës së Evropës mes Chelseat dhe Arsenalit, e cila po zhvillo
Chelsea-Arsenal, formacionet e mundshme të finales së Europa League Sonte zhvillohet finalja e Ligës së Europës ku do të ballafaqohen mes vete dy skuadrat nga Londra mes Chelsea-t dhe Arse
Derbi lodinez premton spektakël në finalen e Baku-së Pas një sezoni plot spektakël e emocione, Europa League do të ulë siparin mbrëmjen e sotme në Baku të Azerbajxhanit, ku
Kloop: Humbja me Realin na ka bërë më të fortë Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, beson se skuadra e tij aktuale është e pakrahasueshme me ekipin që humbi kundër Re
Pak para finales, Higuain përleshet me Luiz, Sarri lë stërvitjen (VIDEO) Gjërat nuk duken aspak mirë në kampin e Chelseat, një ditë para finales kundër Arsenalit në Ligën e Evropës. Në stërv
Kryeqyteti spanjoll bëhet gati për finalen angleze (FOT LAJM) Të shtunën zhvillohet ndeshja më e rëndësishme e Ligës së Kampionëve në sezonin 2018/19. Liverpool dhe Tottenham do t
Koeman nuk e përjashton mundësinë për tu bërë trajner i Barcelonës Trajneri aktual i Holandës, Ronald Koeman, nuk e ka hedhur poshtë mundësinë për ta marrë drejtimin e Barcelonës nga sezo
Njihuni me super hotelin luksoz ku është akomduar Chelsea në prag të finales (FOTO LAJM) Skuadra e Chelsea po përgatitet për finalen e Europa League kundër Arsenalit e cila do të luhet nesër në Baku Azerbaxhan
Frikë te Chelsea, ylli i mesfushës rrezikon të humbë finalen e Europa League Chelsea merr një goditje të rëndë vetëm dy ditë para finales së Europa League ndaj Arsenalit që do të zhvillohet në krye
Kane është gati për finalen e Champions League Harry Kane është i gatshëm për finalen e madhe të Ligës së Kampionëve. Sulmuesi i Tottenham Hotspurs, Kane ka pohuar
Bayerni zhbllokon rezultatin në finalen e Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munichu ka kaluar në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Leipzigut, që po zhvillohet për momentin në kuadër