E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

finale

Fituan Championsin, këto janë përfitimet e Liverpoolit Liverpooli u shpall kampion Europe një natë më parë, teksa ngriti në qiell trofeun e UEFA Champions League pas fitores 2
Shaqiri: Ka qenë sezon fantastik i kurorëzuar me këtë trofe Xherdan Shaqiri është shpallur kampion i Evropës për të dytën herë në karrierë, pasi që skuadra e tij, Liverpooli, trium
Tirana-Kukësi, përcaktohen arbitrat e finales së Kupës Federata Shqiptare e Futbollit ia ka besuar gjyqtarit të FIFA-s, Enea Jorgji, drejtimin e sfidës mes Tiranës dhe Kukësit
Mourinho tregon lojtarin e Liverpoolit që bëri diferencën në finale Jose Mourinho e ka identifikuar Alissonin si lojtarin e Liverpoolit i cili bëri diferencën në fitoren e finales ndaj Tot
Klopp pas triumfit në finale: Zakonisht jam gjysmë-tapë, por nuk kam pirë ende as ujë Më në fund ka një finale të fituar për Jurgen Klop. Trajneri i cili kishte humbur dy finale më parë në Ligën e Kampionev
Kush është tifozja "bombë" që u fut në fushë gjatë finales së Ligës së Kampioneve (FOTO LAJM) Quhet Kinsi Volanski, dhe është pikërisht femra që u fut në fushë, gjatë pjesës së parë të finales mes Liverpulit dhe To
U shfaq nudo në finalen e Champions, njihuni me tifozen "bombë" (FOTO LAJM) uhet Kinsi Volanski, dhe është pikërisht femra që u fut në fushë, gjatë pjesës së parë të finales mes Liverpulit dhe Tot
Klopp: Pas shumë finaleve të humbura e meritonim këtë Liverpool triumfon në Champions League. Të Kuqtë fitojnë 2-0 kundër Tottenham falë golave të shënuar nga një në çdo pjes
Pamjet nga momenti kur Liverpool ngre në qiell trofeun e Champions (VIDEO) Për herë të parë pas sezonit 2004/2005, Liverpooli është shpallur sërish kampion i Evropës, për të gashtën herë në histo
Shaqiri dy herë kampion Europe pa luajtur asnjë minutë Xherdan Shaqiri është shpallur kampion i Evropës për të dytën herë në karrierë, pasi që skuadra e tij, Liverpooli, trium
Mbyllet pjesa e parë e finales së Championsit, Liverpool në avantazh minimal Kanë përfunduar 45 minutat e para në finalen e Champions Leagues ndërmjet Liverpoolit dhe Tottenhamit. Skuadra e drej
Vidhnin bileta të finales së Champions, arrestohet grupi kriminal Policia në Madrid ka kapur pajisje nga ajo që ata po e quajnë "një bandë e organizuar e imituesve të stafit të sigurimit
Pak orë para finales, armë anti-dron në Madrid (VIDEO) Gjithçka është gati për finalen e madhe të Champions League mes Tottenhamit dhe Liverpoolit. Finalja e Champions Leag
Kukësi kërkon mbështetjen e tifozëve për finalen e Kupës, drejtusit dhuratë tifozëve Kukësi do të luaj ditën e nesërme finalen e Kupës së Shqipërisë përballë Tiranës. Skuadra verilindore kërkon ta mbylli m
Xhaka i uron fat Shaqirit para finales së madhe (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri do të tentojë të sigurojë për herë të dytë trofeun e Ligës së Kampioneve, pas triumfit në vitin 2013 me
Yjet e futbollit parashikojnë rezultatin e finales (FOTO LAJM) Finalja e sotme do të jetë një spektakël që nuk duhet humbur. Të gjithë fansat e futbollit kanë filluar të bëjnë parashi
Tottenham-Liverpool, formacionet e mundshme të finales së Champions-it Sonte në mbrëmje do të mësohet fituesi i Ligës së Kampioneve. Në finalen tërësisht angleze, do të përballen Liverpool
Roberto Carlos, Cafu dhe Del Piero parashikojnë fituesin e finales (FOTO LAJM) Nesër zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve mes Tottenham dhe Liverpool në Madrid. Disa nga legjendat e futbollit
"Kërcënon" Pochetino: Do të fitojmë për të shkruar historinë Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino ka folur një ditë para finales së Champions Leagues. Në konferencën për med
Një dite para finales, Shaqiri merr urime nga Xhaka dhe Mc Kresha (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri edhe njëherë do të shijoj një finale të Ligës së Kampionëve. Përsëri do të bart