999 rezultate për

filmi

“Bond 25”, Danny Boyle dhe Daniel Craig konfirmohen Regjisori fitues i një statuete “Oscar”, Danny Boyle do të ribashkohet me Daniel Craig për filmin më të ri “Bond”, që du
Olta Gixhari gati për filmin e radhës (FOTO LAJM) Olta Gixhari, aktore që prej vitesh ka siguruar role të rëndësishme. Në postimin e fundit ajo shfaqet duke regjistrua
Arrihet edhe një marrëveshje mes Maqedonisë dhe Kosovës Kosova dhe Maqedonia kanë nënshkruar në Kanë të Francës marrëveshjen e bashkëprodhimit në fushën e kinematografisë, në k
Jonida Vokshi rrëfen sfidat e shtatzënisë E ftuar në emisionin e përditshëm You&Me; në NRG Radio, me Julkën dhe Arjonin, ishte aktorja dhe moderatorja që me buzëq
Rrëfimi i Kevinit: Filmi që më bëri të famshëm më tmerron Macaulay Culkin do të mbahet mend gjithmonë si ylli i filmit “I vetëm në shtëpi” por vet aktori refuzon ta shohë. Dj
Tusk: Filmi horror i Ballkanit të kthehet në Oskar Presidenti i Këshillit Europian, Donald Tusk ka përshëndetur përpjekjet e Maqedonisë për marrëdhënie të mira me fqinjët
Ajsi Xhaxhaj e lidhur me regjisorin Drilon Hoxha? Pak javë më parë, aktorja Ajsi Xhaxhaj befasoi miqtë me një foto ku shfaqej duke shkëmbyer puthje në natyrë me regjisori
Bllokohet një rrugë në Prishtinë, kjo është arsyeja Policia e Kosovës përmes një komunikate ka konfirmuar se menaxhmenti i produksionit ka pasur leje paraprake për të bërë
14 orë filmime për Artur Zoton në procesin ndaj ish-kreut të Burgjeve 728 foto të shkëputura nga 140 orë pamje filmike të një kamere sigurie në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve, u admin
Dalin skenat e nxehta mes Princit Harry dhe Meghan Markle të zhveshur në shtrat (VIDEO) Skenat e para të 'Princit Harry dhe Meghan Markle' të zhveshur në shtrat të filmit të shumëpritur mbi romanën e tyre sap
Plas skandali në SHBA, filmi i njohur u bë me para të pista Filmi me protagonist Leonardo DiCaprio-n, “Wolf of Wall Street” duhet të pagujë një shumë të majme ndaj shtetit amerikan
Porosi rrëqethëse kundër dhunës ndaj grave, inspirim nga filmi i famshëm (VIDEO) Në rrugët e Prishtinës sot është shfaqur kreativitet i jashtëzakonshëm. Tre billborde kanë transmetuar porosi rrëqeth
Çmimet “Oscar 2018”, filmat dhe aktorët me të mirë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u mbajt edicioni i 90-të i ndarjes së çmimeve “Oscar”. Pas një mbrëmje spektakolare u ndanë edhe çmim
Këta janë aktorët që vdiqën tragjikisht gjatë xhirimeve të filmave (FOTO LAJM) Ka shumë aktorë që kanë humbur jetën tragjikisht dhe në mënyrë të papritur duke xhiruar veprat e tyre të artit: filmat e
Lori Hoxha, poza në plazh duke kujtuar këtë pasazh të njohur filmi (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha, është ndër femrat e njohura që çmohen edhe për dukjen e tyre. Ndërsa në rrjetet
Jeta e Ed Sheeran e pasqyruar në një film Karriera e suksesshme e këngëtarit me famë botërore, Ed Sheeran, është pasqyruar e gjitha në filmin e realizuar nga kush
Olsi i BB9 pjesë e kastit të një filmi (VIDEO) Ai është përfolur shpesh jo vetëm kur ka qenë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ''Big Brother'', kur ishte çif
Çfarë fshihet pas fotos së "kobshme" të aktorit Sylvester Stallone ? Para disa ditësh mediat ndërkombëtare e bënë të vdekur aktorin e njohur Sylvester Stallone. Bashkë me lajmin u postua
Policia serbe arrestoi 8 persona të dyshuar për filmime të qendrave ushtarake Tetë shtetas të huaj u arrestuan në Serbi pas dyshimeve se kishin tentuar të filmonin apo të hynin në qendra ushtarake,
Rita Ora i bashkohet edhe kastit të filmit të Pokemon Pas u shfaq në trilogjinë ''Fifty Shades'', këngëtarja nga Kosova, Rita Ora por merr edhe një rol tjetër! Këngëtarja