999 rezultate për

filmi

Sekondat e fundit të 25-vjeçares në Elbasan: Filmimi në lindje, takimi me beben dhe kërkesa për ndihmë Një i afërm përshkruan sekondat e fundit të Anxhela Debrovës që humbi jetën në maternitetin e Elbasanit menjëherë pas li
Dalin prapaskenat e filmit të Ermalit dhe Elvana Gjatës (VIDEO) Në kinematë shqiptare është duke u dhënë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin. Një
Trump, reklamë falas për filmin Game of Thrones Game of thrones e HBO, mori 25.2 milionë dollarë publicitet falas të enjten pasi presidenti trump, iu referua shout në n
Filmi ruso-serb tensionon marrëdhëniet Kosovë-Serbi “The Balkan Line”, apo kufiri i Ballkanit, një produksion filmik ruso-serb që pritej të prezantohej edhe në kinemanë e B
I gjejnë filmin e famshëm në shtëpi, ku u frymëzua Admir Murataj për grabitjen? (FOTO LAJM) Vijojnë hetimet në lidhje me grabitjen e miliona eurove në Rinas ditë më parë. Hetimet për të rënë në gjurmët e grup
Fyen shqiptarët, nuk shfaqet në Bujanovc filmi ruso-serb për luftën e 1999 Filmi “Ballkan Border” prodhim serb-rus, që realizuesit pretendojnë se është bazuar në ngjarjet e luftës së fundit në K
Gangsteri shqiptar në SHBA, në një film për krimin dhe dhunën (FOTO LAJM) Do të ishte një zgjedhje e zgjuar për ata që jetojnë në pjesë të caktuara të Bronksit t’i referoheshin djalit muskuloz d
Shefi i Ujësjellësit në Tiranë "gjumë tull", kolegët i bëjnë dhjetra filmime (VIDEO) Llazar Zoi, shef sektori për logjistikën në Drejtorinë e Përgjithshme të Ujësjellësit në Tiranë, nga Frakulla e Fierit,
Një mesazh nga të rinjtë për të rinjtë - Realizohet Premiera e filmit “Ana Tjetër” (VIDEO) Tiranë, 10 prill 2019, në ambjentet e Akademisë së Filmit dhe Multimedias Marubi, u zhvillua premiera e filmit më të ri
Përse Ermali e zgjodhi për '2 gisht mjaltë'? Elvana jep përgjigjen epike Filmi "2 gisht mjaltë" po bën namin në kinema dhe ka thyer rekorde në shitjen e biletave brenda 3 ditëve, duke ia kaluar
Serbët humbjen në Koshare e dokumentojnë me film Në Serbi vazhdon glorifikimi i humbjeve serbe dhe krijimi i miteve për to. Ky është stili i mbijetesës historike të Serb
Injoroi Tunën? Reagon me pak fjalë Elvana Gjata (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur në Kosovë premiera e filmit më të komentuar të vitit "2 gisht mjaltë" i cili ka thyer r
Ermal Mamaqi fut në sherr aktorët e filmit “Dy Gisht Mjalt” Të ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” janë disa nga aktorët e mirënjohur shqiptar të filmit “2 gisht mjaltë” i
Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun, nuk i flet në premierën e filmit (VIDEO) Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” në Cineplexx, ishte ngjarja mbrëmë në Prishtinë që mblodhi shumë fytyra të njohura pë
Sa ka kushtuar filmi “Dy gisht mjaltë”? (VIDEO) Që të gjithë e kemi pyetur veten sesa ka kushtuar filmi i ri i Ermal Mamaqit. Por për të gjithe kuriozët, Ermali ka v
Theu rekord nëpër kinema, Elvana flet për suksesin e filmit Duhet thënë se pavarësisht nëse ishte apo jo një film me vlera artistike, Dy Gisht Mjaltë tërhoqi vëmendjen e shumë prej
Elisa nuk përmbahet pasi i prekën Skënderbeun (VIDEO) Ministrja Elisa Spiropali, e njohur për deklaratën e fashme të saj ku krahasonte Ramën me heroin tonë kombëtar iu drejtu
Ishin ftuar në premierën e filmit të Ermalit, si u soll Kejvina me Belindën? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti është modelja e re që zëvendësoi Kejvinën në Xing me Ermalin. Dhe mbrëmjen e djeshme të dyja bukurosh
Tipik shqiptar, si e ka emrin Elvana në filmin "2 gisht mjaltë" Filmi më i komentuar i vitit "2 gisht mjaltë" kishte mbrëmjen e sotme pre-premierën. Gjashtë salla të Cineplexx ishin mb
“Film vetëm për lekë”, Ervini sqaron deklaratën për filmin e Ermalit Ermal Mamaqi i ftuar sot në "Wake up" u pyet nga moderatorët mbi deklaratën e Ervin Bejlerit i cili e ka cilësuar "2 gis