999 rezultate për

filma

Rasti befasues, aktorja e dashur kalon tek filma porno (FOTO LAJM) Ka shumë raste ku profesioniste të fushave të ndryshme kanë hequr dorë nga karriera, duke iu futur pornos. I tillë është
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM) Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtë
Pamje si nëpër filma: Makina përplas kamionin dhe e nxjerr nga rruga (VIDEO) Këto pamje që do të shihni në këtë video, do ju kujtojnë ndonjë skenë filmi. Fatkeqsisht, e gjitha kjo është reale dh
Kapet në aksion si në filma, kush është fieraku me dy emra Një shqiptar i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është vënë më në fund në pranga. A. N., alias A. A., 51 vje
Filmat që duhet të shikoni për muajin nëntor ër fansat e filmave dhe aktorëve të njohur të kinematografisë botërore nëntori do të jetë i mbushur me histori interesan
Me jetë si nëpër filma, ky është shqiptari i njohur si mbreti i "të bardhës" Lajmi për arrestimin e Majkëll Ilirjanit i njohur si ‘mbreti i kokainës’ ka bërë goxha bujë në mediat zvicerane. Ai u ar
Rastet kur në filma të ndryshëm është veshur i njëjti kostum (FOTO LAJM) Kostumet janë pjesë themelore e shumë filmave, veçanërisht atyre të zhvendosur në të kaluarën dhe shpesh kontribuojnë në
Ndjekje si nëpër filma, si u realizua atentati ndaj prokurorit Ndoji Atentati i tipit mafioz që iu bë prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj bashkë me dy miqtë e tij që udhëtonin me një automje
Dizanjet dhe teknologjitë që ju bëjnë të ndiheni shumë vite në avancë (FOTO LAJM) Pajisjet shtëpiake vijnë në forma të ndryshme, dhe disa dizenjo bëjnë të ndihesh vërtet në të ardhmen. Kjo ndodh pasi
Zbuloni 10 filmat më të frikshëm horror që duhet t’i shihni me patjetër sot Vaji i ullirit ekstra i virgjër ju mbron nga sëmundja e AlzheimeritSot është Halloween dhe asgjë më mirë se të shikosh
Ndahet nga jeta producenti me famë botërore (FOTO LAJM) Producenti i “Godfather” dhe i shumë filmave të suksesshëm në Hollywood, Robert Evans, është ndarë nga jeta në moshën 89
Edhe këngë edhe filma, VIP-at shqiptarë që nuk lanë gjë pa provuar (FOTO LAJM) Edhe pse të dyja përfshihen në fushën e artit, jo të gjithë artistët kanë guximin që të përfshijnë të dyja në karrierën
Kompania po paguan një mijë euro ata që shikojnë 30 filma të "Disney" Review.org, një faqe interneti, po kërkon dikë të shikojë 30 filma Disney në kohëzgjatje prej 30 ditësh. Ata do të sh
Aksion si në filma në Shkozet, dhunohen efektivët e policisë Një ngjarje e rëndë është parandaluar nga Policia e Durrësit. Konflikti ka nisur në një karburant në Shkozet ku disa
Skena filmash në autostradë, reperi shqiptar përplas makinat luksoze (FOTO LAJM) Ai është bërë i njohur në Shqipëri pas projektit "Benzi" i cili pati shumë sukses. Por reperi Finem është përfshirë n
10 filma që çdo i dashuruar duhet t'i shohë! Jua themi me bindje të plotë që s'po dashuroni siç duhet nëse nuk keni parë të paktën 1 nga filmat në vijim! 1. Prid
"Babai nuk e besonte dot", Drilon Hoxha tregon sa fiton nga filmat (FOTO LAJM) Aktori i njohur dhe regjisori i dy filmave "Drejt Fundit" dhe "Dashuria s'mjafton", Drilon Hoxha ishte i ftuar së fundmi
Filmat që do t'ju ndihmojnë të qetësoheni dhe harroni çdo gjë (FOTO LAJM) Filmat komedi shpesh herë trajtohen si më të lehtët për tu konceptuar. Por ato lenë shijen filozofike te secili shiku
Nëse bëni këtë veprim kur shihni filma, kemi një lajm të mirë për ju Shpesh mund të ndodhë që ndërkohë që qëndrojmë para televizorit duke parë një film, fillojmë të qajmë dhe nuk dimë të sh
Si në filma, vëllezërve binjakë i lindin fëmijët në të njëjtën ditë Dy vëllezër binjakë identikë nga Minesota në SH.B.A. mirë që ndajnë të njëjtën ditëlindje, por tani edhe djemtë e tyre t