999 rezultate për

filma

Si në filma, shqiptari përleshet me armë me policinë në Itali Një shqiptar i pajisur me armë ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të karabinierëve, në një pikë kontrolli në Colonnell
Veleshnja shpërthen keq ndaj Drilon Hoxhës: Filma mund të bëjë dhe një shoku im te lagjia( VIDEO) Rezart Veleshnja ka shpërthyer keq ndaj Drilon Hoxhës. Veleshjnja i ftuar në emisionin Shqipëria Live në Top Channel
Njësoj si në filmat horror, 10 psikopatët më të famshëm në histori (FOTO LAJM) A dini se disa prej filmave horror janë ndërtuar mbi histori të vërteta?! Në histori janë të shumtë psikopatët që kan
Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku regjisorë, Alfred Trebicka: Sharlatanë, vijnë nga hiçi bëjnë filma (VIDEO) Kohët e fundit në Shqipëri po kthehet në trend kinematografia. Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku duket se e kan marrë shum
U arratis nga burgu si në filma, i riu shqiptar kapet duke festuar ditëlindjen e të dashurës Nuk i ka zgjatur shumë liria 26 vjeçarit shqiptar Ervis Markja. Ky i fundit u arratis në maj të vitit të shkuar nga burg
Ndjekje si në filma, i riu në Elbasan "fluturon" në autostradë nën ndikimin e alkolit Policia ka ndaluar një të ri pasi po "fluturonte" në autostradë. Ndalimi ka ndodhur pas një ndjekje disa minutëshe n
Ndjekje si në filma, sekustrohen 108 kg "mall" në Kakavijë Policia e Kaakavijës ka sekuestruar 108 kg lëndë narkotike, e llojit marijuanë. Mësohet se një mjet në zonën e Kallpa
Si në filma: Guxoi të bënte "të fortin" me policinë, të riut pasanik i ndodh ajo që nuk e priste (VIDEO) Policia e Shtetit ka arrestuar 29 vjeçarin i cili pasditen e sotme bëri manovra përpara komisariatit të policisë. Pas
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM) Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtë
Ndjekje si në filma, ç'ndodhi me durrsakun që ngriti policinë në këmbë (VIDEO) Policia e Elbasanit ka mundur të arrestojë një 30 vjeçar nga Durrësi i cili vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte
Histori e denjë për filma! Martesa si në përralla nga një telefonatë e gabuar Marsida dhe Bujari na treguan historinë më romantike që kemi dëgjuar ndonjëherë në Lufta e Nuseve. Ishte si subjekt film
Aksion si në filma, 19 vjeçari sfidon policinë në Tiranë me makinë të vjedhur Një aksion si në filma ka ndodhur në Tiranë ku një 19-vjecar nuk i është bindur urdhërit të policisë për të ndaluar.
Si i zgjedhin linjat ajrore filmat për udhëtarët? Ekipet individuale zgjedhin përmbajtje argëtuese për pasagjerët gjatë fluturimit, por ka disa që diskutojnë në detaje fi
Ironia sheshit, Ami i kthen përgjigje Besit pas debatit me Ermalin (VIDEO) Në ditët e fundit të vitit 2019, në media nisi një debat midis dy aktorëve të njohur, Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi. G
Elvana apo Enca? Ermali zbulon kush është paguar më shumë në filmat e tij (VIDEO) Elvana Gjata dhe Enca, janë dy këngëtaret që Ermal Mamaqi ka zgjedhur për filmat e tij. Në filmin “Dy gisht mjaltë”,
Skenat epike të filmave, 17 foto që provojnë sesi na "mashtrojnë" me efektet (FOTO LAJM) Kur shikojmë filma aksion apo fantazi, mahnitemi aq shumë nga efektet aq sa duket se jemi në një botë tjetër. Por gji
Si duken në 2020 aktorët e preferuar të fëmijërisë (FOTO LAJM) Kur ndaleni dhe i mendoni filmat e së kaluarës ju duket sikur ka qenë dje. Të gjithë gjatë kohës së fëmijërisë dhe ad
Aksion si nëpër filma, babë e bir futen me makinë dhe grabisin argjendarinë (VIDEO) Një baba dhe djali që organizuan një sulm në një dyqan argjendarie duke përdorur kamxhikë, sëpata, granata dhe makete ja
Si në filma, shihni si kanë përfunduar dy makina në arë pas përplasjes me një "Touareg" (VIDEO) Tre makina janë aksidentuar në Lushnje ku dy prej tyre kanë përfunduar në arë. Një mjet tip Touareg ka përplasur dy m
Filmat që mund të shihni këtë mbrëmje (FOTO LAJM) Pasi të kemi rendur për 12 muajt e fundit, më në fund kemi një shans të ngadalësojmë, të kalojmë kohën me të dashurit ta