E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

filma

Nëse vendosni të qëndroni në shtëpi këtë periudhë, po ju tregojmë çfarë filmash të shihni Orët që do të qëndroni në shtëpi këtë periudhë do të jenë të zgjatura, sidomos për shkak të mbylljes së shkollave, event
E krahasuan me aktoret e filmave +18, reagon Megi Pojani (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Shoëbizin shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në
13 filmat e 2 viteve të fundit që vajzat duhet t'i shikojnë me patjetër Baza e të dhënave të filmave në internet (IMDb), ka më shumë se 400,000 filma. Nëse çdo film është i gjatë rreth 90 minu
Befason aktorja e filmave për të rritur: Më ka ngacmuar futbollisti i madh Lana Rhoades konsiderohet një nga aktoret më të njohura të filmave për të rritur. Ditët e fundit ajo ta tërhequr vëmendj
Skenat epike të filmave, 17 foto që provojnë sesi na "mashtrojnë" me efektet (FOTO LAJM) Kur shikojmë filma aksion apo fantazi, mahnitemi aq shumë nga efektet aq sa duket se jemi në një botë tjetër. Por gji
Lëviznin lirshëm me makinë të vjedhur, policia kap si në filma dy të rinjtë Dy persona janë arrestuar nga policia, ndërsa një tjetër u shpall në kërkim, pasi qarkullonin me makinë të vjedhur dhe n
Si në filma, djali rigjen vajzën e fëmijërisë dhe martohet Dashuria ndonjëherë vjen tek ne në format më të cuditshme të mundshme. Kështu dy të rinj janë dashuruar me njëri-tjet
Si në filma! Të izoluar nga Koronavirusi, të rinjtë bien në dashuri me njeri-tjetrin (FOTO LAJM) Në një histori që tingëllon si në filma Savintseva dhe Parfenovich, të dy 18 vjeç, u takuan ndërsa, prisnin avionin e t
Të punësuarit në shtet shpenzojnë internetin për të parë filma e dëgjuar muzikë Të punësuarit në shtet bëjnë pesë muaj në vit pushime, ndërsa kohën e punës në zyrë e përdorin masivisht për të lundruar
Çfarë ka përzgjedhur Netflix për gjithë të dashuruarit, këo janë 14 filmat më të bukur romantikë Ekzistojnë dy lloje njerëzish për Shën Valentin, ata që duan të kalojnë ditën duke parë filma romantikë dhe ata, të cilë
6 filmat që do të ju bëjnë të lumtur nëse jeni single për Shën Valentin Shën Valentini po afron dhe shumica po përgatisin dhurata për të dashurit e tyre. Por ka dhe të tjerë të cilët janë v
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, 3 histori mbijetese si në filma Louis Zamperini – I pathyeshmi Më 27 maj të 1943- shit, aeroplani i Forcave Ajrore të Ushtrisë Amerikane arriti të sh
Single për Shën Valentin? Këto 6 filma do t'ju bëjnë të lumtur Shën Valentini po afron dhe shumica po përgatisin dhurata për të dashurit e tyre. Por ka dhe të tjerë të cilët janë vetë
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Në moshën 103-vjeçare, ndërron jetë aktroi i nohur i Hollywood (FOTO LAJM) Dje ka ndërruar jetë aktori i njohur hollivudian Kirk Douglas. I lindur nga emigrantë rusë me emrin Issur Danielovitch D
E RËNDË/ Aksion si në filma në Elbasan, plagoset një polic dhe dy persona të tjerë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në Elbasan. Nga ngjarja kanë mbetur tre të plagosur. Policia
Histori si në filma, nëna takon pas 36 vitesh të bijën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan solli sot historinë e pabesueshme dhe të trishtë të 36-vjeçares Danita. Ajo në studio
Si në filma, shqiptari përleshet me armë me policinë në Itali Një shqiptar i pajisur me armë ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të karabinierëve, në një pikë kontrolli në Colonnell
Veleshnja shpërthen keq ndaj Drilon Hoxhës: Filma mund të bëjë dhe një shoku im te lagjia( VIDEO) Rezart Veleshnja ka shpërthyer keq ndaj Drilon Hoxhës. Veleshjnja i ftuar në emisionin Shqipëria Live në Top Channel
Njësoj si në filmat horror, 10 psikopatët më të famshëm në histori (FOTO LAJM) A dini se disa prej filmave horror janë ndërtuar mbi histori të vërteta?! Në histori janë të shumtë psikopatët që kan