999 rezultate për

fillon

Shpendi jep zgjidhje për uljen e aksidenteve, në vjeshtë fillon me Prishtinën Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka folur rreth aksidenteve të shumta që po ndodhin në Kosovë. Ai ka thënë se në kohën k
Fillon kontrolli i avancuar në kufirin Kosovë-Shqipëri Sot hapet pikë kalimi kufitar i revitalizuar ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë, në Morinë. Revitalizimi i pikë kalimit
Kujt i fillon emri me "S" po vdes në këtë fshat serb Në fshatin e Prokuples, Gornje Kordince (Serbi) mbretëron një panik pasi që për tre muaj aty vdiqën pesë veta emri i të
Nis sezoni për klubet e mëdha, Man City e fillon me humbje (VIDEO) Në Chicago është luajtur edhe ndeshja e parë e “International Champions Cup 2018” mes kampionëve të Anglisë, Manchester
Pse duhet të filloni dietën me limon të ngrirë Limoni i ngrirë luan një rol plotësues, parandalues dhe kundërveprues ndaj radikaleve të lira, pasi lëkura e tij përmban
Maqedonia mund t'i kundërpërgjigjet Kosovës, a po fillon luftë tregtare? Zbatimi i doganës prej 30 për qind për import të prodhimeve bujqësore në Kosovë nuk nënkupton luftë tregtare ndërmjet Ma
Probleme me veshkat? Filloni të konsumoni këto ushqime Sëmundja kronike e veshkave është një humbje progresive dhe permanente e funksionit të tyre për një periudhë të gjatë ko
Fillon ceremonia e finales së Botërorit, ndizet stadiumi i Luzhinikit Në orën 17:00 Franca dhe Kroacia do të ndeshen me njëra-tjetrën për të përcaktuar edhe kampionin e Botës në futboll.
Zaev: Javën e ardhshme vjen eurokomesari Hahn, fillon procesi i skriningut “Javën e ardhshme me ardhjen e eurokomesarit për zgjerim Johannes Hahn, do të fillojë procesi i skriningut”, tha sonte k
Jul Deda tregon kur fillon spektakli që do rivalizojë "Portokallinë" Prej kohësh është bërë e ditur se stafi i "Apartamentit 2xl" është zhvendosur në "Klan". Ata do të jene pjesë e spak
Pas tërmeteve dhe shirave, Shqipëria fillon të "piqet" nga e enjtja Shirat do të vijojnë të bie në zona të vogla të vendit edhe gjatë kësaj jave, por pritet që nga dita e enjte dhe ne viji
Prekse, futbollisti fillon të qajë akoma pa përfunduar takimi (VIDEO) Franca ka mposhtur Uruguain me rezultat 2-0 në një ndeshje mjaft të luftuar. Në këtë sfidë mungoi Edinson Cavani që e
Aubameyang e fillon stërvitjen me një rekord të ri tek Arsenali Pierre Emerick-Aubameyang e ka nisur stërvitjen e parë me një rekord. Ky është një paralajmërim se ai ndihet gati pë
Ndërtimi i ‘Kosovës së Re’ fillon në pjesën e dytë të vitit 2019 Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka folur për projektin e ndërtimit të Termocentralit “Kosova e Re”, gjendj
Shpëtoji fëmijën në Francë, “Spider Man-i” fillon punë Sot ka qenë dita e parë e punës në Brigadën e Zjarrfikësve në Paris e emigrantit nga Mali, i cili e mori pseudonimin “Sp
E pabesueshme, djali 8 vjeç mbaron gjimnazin dhe fillon universitetin Një djalë belg ka mbaruar shkollën e mesme pasi ka përfunduar studimin gjashtëvjeçar në vetëm një vit e gjysmë. Laure
Më 17 korrik fillon puna për anëtarësim në BE Ditët e fundit janë moment historik për integrimin euroatlantik të Maqedonisë, e cila nga Këshilli Evropian ka marrë një
Tani fillon vërtetë Botërori, Suarez dhe Cavani përballë Ronaldos Ndeshja e dytë e fazës së 1/8-ve do të jetë përballja mes Uruguajit dhe Portugalisë. Kjo ndeshje do të luhet në "Fish
Fillon "lufta" për fitore midis Senegalit dhe Kolumbisë Sapo kanë nisur ndeshjet e fundit që do të vendosin edhe fatin e grupit H. Tashmë Senegali po ndeshet me Kolumbinë d
Fillon spektakli, Brazili shënon super gol ndaj Serbisë (VIDEO) Paulinho ka kaluar Brazilin në avantazh pas një assisti të Coutinhos duke siguruar kështu kualifikimin e tyre për në faz