999 rezultate për

fillon

Fillon largimi i platformave ilegale nga qendra e Shkupit Me vendim të Qytetit të Shkupit, Inspektoratit të Tregut dhe disa komunave, anë e mbanë Shkupit po largohen platformat p
Fillon stërvitja ushtarake “Goditje e vendosur” Në poligonin e armatës “Krivolak” ka filluar Dita për mysafirë të lartë në stërvitjen “Goditje e vendosur” ku do të prez
Fillon zbatimi i dekretit të Metës, mbyllen KZAZ-të në Kukës dhe Burrel Autoritetet vendore kanë nisur punën për zbatimin e dekretit te presidentit të vendit, Ilir Meta në lidhje me shtyrjen e
Fillon sot dezinsektimi në Prishtinë Fillon sot faza e parë e dezinsektimit në Komunën e Prishtinës, gjatë së cilës do të dezinsektohet një sipërfaqe e përgj
Nesër fillon dezinfektimi në Prishtinë Komuna e Prishtinës përmes një njoftimi publik ka bërë të ditur se nga nesër, datë 7 qershor fillon faza e parë e dezins
Fillon sezoni i mbjelljeve: Kapen 60 kubikë kanabisi në Tiranë Ndërkohë që vendi është në një krizë politike, kurse maxhoranca përgatitet për zgjedhje, krimi ka marrë mesazhin se mund
Pas lajmit se mami Sara është shtatëzanë, London fillon përgatitjet (FOTO LAJM) Sara Hoxha njoftoi ditën e djeshme përmes një postimi në "Instagram" se është shtatëzanë. Në foto dukej teksa qëndron
Socialistët dalin nga vila e diktatorit, ja ku fillon fushata zgjedhore Ka përfunduar darka e punës e kryeministrit Edi Rama me deputetët dhe ministrat në ambientet e vilës 31 në ish-bllok, vi
Olsi Rama: Tani fillon faza e nxehtë Një ndër "arkitektët" e rrugës drejt titullit kampion të Partizanit ka qenë drejtori sportiv Olsi Rama. Në një lidhje di
Tre veprime që duhet të bëni urgjentisht pas ndarjes Nuk ka rëndësi se si përfundon një marrëdhënie, ndarja mund të jetë vërtet tronditëse Pas ndarjes të gjithë dëshirojn
NATO fillon fluturimet mbi Maqedoni Me dy fluturime në hapësirën ajrore të Republikës së Maqedonisë së Veriut sot në mëngjes prej orës 7:30 deri në orën 9:3
MREKULLI/ Fillon numërimi, Jonida Maliqi renditet si kurrë më parë Ka filluar publikimi i pikëve nga juritë e vendeve pjesëmarrëse në Eurovision dhe deri më tani, Jonida Maliqi paraqitet
Balluku: Kur fillon pagesa për Tiranë-Durrës Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku reagoi sot pas shqetësimit që ka shkaktuar në publik plani i q
Reagon edhe partia e Merkel: Filloni dialogun pa kushte ose izoloni veten Zëvendëskryetari i grupit parlamentar të Unioni Kristiandemokrat / Unioni Kristiansocial (CDU/CSU) në Bundestag dhe njëh
Deputetja e famshme e Kosovës vendos shaminë dhe fillon Ramazanin (FOTO LAJM) Dude Balje konsiderohet si një nga deputet më të bukura të Kuvendit në Kosovë. Ajo shpesh tërheq vëmendjen e mediave me
Studim: Të mirat e agjërimit Agjërimi vetëm për 3 ditë mund të rigjenerojë sistemin imunitar, madje edhe te të moshuarit, sipas një gjetje të fundi
De Ligt: Luftojmë për 3 trofe, kur fillon të ndiesh presionin duhet të fitosh Kapiteni i Ajax-it Matthijs de Ligt, ka deklaruar për mediat holandeze se të qënurit favorit për të kaluar në finalen e
Shqipëria si Kina, fillon mbjellja e orizit (VIDEO) Kultivimi ka nisur në zonën e Zadrimës në Lezhë. Njw biznesmen nga Lezha ka postuar video nga rikthimi i asaj që mund të
Bllokohen rrugët, fillon mbledhja e mbështetësve të opozitës Opozita ka njoftuar zhvillimin e një proteste duke bllokuar rrugët në pesë akse të rendësishme të vendit, ndërsa tashmë
Fillon sezoni i rriqrave, mjekët kanë disa këshilla Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njoftoi se në vatrat endemike ka filluar pickimi i rriqrave që ësht