999 rezultate për

fillimit

Kështu i motivon Ronaldo shokët e skuadrës (VIDEO) Ashtu siç bëri me Real Madridin në shumë raste, Cristiano Ronaldo e çoi Juventusin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve
Një tjetër viktimë nga protestat në Francë Janë rënduar situatat në Francë pas protestave. Kjo pasi një person ka humbur jetën në Arles, në jug të Francës. N
Euro i rikthehet rënies pas fillimit të sezonit Monedha e përbashkët e ka nisur javën me rënie në tregun vendas. Sipas kursit zyrtar të këmbimit një euro u këmbye sot m
Dramë në Franë-Argjentinë, ka sërish gol (VIDEO) Janë minuta dramatike ato që po luhen tani mes Francës dhe Argjentinës, ku avantazhi i skuadrave respektive nuk po zgjat
Përse Ronaldo kthehet kështu para fillimit të ndeshjes? (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka shënuar katër gola në dy ndeshje dhe është në rrugë të mbarë për të fituar Këpucën e Artë. Ai n
Neymar i trembur para fillimit të Botërorit Neymar pas operimit në kyçin e këmbës së djathtë shpreson ta largojë këtë frikën e një lëndimi të dytë sa më parë para K
Barcelona e do Griezmann para fillimit të Kupës së Botës Barcelona dëshiron ta kompletojë transferimin e Antoine Griezmann para fillimit të Kupës së Botës. Sulmuesi i Atletic
Demarkacioni, kjo është ora e fillimit të seancës së Kuvendit Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet sot në orën 18:00. Rendi i ditës për këtë mbledhje është me një pikë të
Akademi përkujtimore për 17 vjetorin e luftës së UÇK-së në Maqedoni Në Maqedoni shënohet dita e fillimit të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, që nisi më 16 shkurtin e vitit 2001 në
Vizitat e Pacollit pa sukses, Kosova nuk ka mbështetje në KE Komiteti për politikë i Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës nesër do të diskutojë situatën e sigurisë në Koso
Federata nuk i lë pushim arbitrat, i'u bën testet fizike para fillimit të Superligës Janari në Shqipëri është muaji ku skuadrat pasi kanë ndalur aktivitetin në vend, zhvillojnë minifazat përgatitore për të
Çfarë po ndodh me Perisiçin, shumë larg nga ai i fillimit të sezonit Në shtëpinë e Interit ka një problem të madh. Krahët nuk funksionojnë dhe Candreva tashmë e kthyer hija e vetvetes, por
Ja këshilla që i tha Ibrahimovic britanikut Joshuas para fillimit të ndeshjes Sulmuesi i Manchester Unitedit, Zlatan Ibrahimovic kishte takuar boksierin Anthony Joshua vetëm pak orë para ndeshjes me
Hysaj i derdh kafen pa qëllim Insignes, ndërsa italiani e ofendon (VIDEO) Elseid Hysaj dhe Lorenco Insinje kanë qënë pjesë e një skene humoristike që është duke bërë xhiron e internetit. Përp
Super atmosfera në stadium para fillimit të derbit (FOTO LAJM) Takimet në mes Interit dhe Milanit janë ato nga më të mirëpriturat. Kjo jo vetëm për spektaklin që skuadrat dhurojnë në
Shqipëria merr lajmin e keq disa orë para fillimit të ndeshjes kundër Spanjës Fitorja e Shqipërisë përballë Spanjës është gati e pamundur sidomos kur merr vesh që ish-Kampionët e Botës prej 14 vites
Pique nuk pranoi të futej në fushë para fillimit të ndeshjes kundër Las Palmas Kaosi dhe konfuzioni i madh rreth Camp Nou minuta para takimit Barcelona – Las Palmas, mos të luhet. Por, në fund u morr
FSHF do të nderojë Canën para fillimit të ndeshjes kundër Italisë Ka kaluar më shumë se një vit që nga momenti kur Lorik Cana i dha lamtumirën Kombëtares shqiptare të futbollit dhe më në
Ambasada amerikane, deklaratë të fuqishme rreth fillimit të fushatës zgjedhore Partitë politikë në Kosovë kanë hapur sot zyrtarisht fushatën zgjedhore. Sa i përket mbarëvajtjes së fushatës dhe zg
Messi humbi një dhëmb para fillimit të pjesës së dytë (FOTO LAJM) Lionel Messi humbi një dhëmb teksa po hynte në fushë gjatë pjesës së dytë të "El Clasicos" ndaj Real Madrid. Magjistari