999 rezultate për

fillimit

Premierliga me paralajmërim të rreptë, do të ketë pasoja për skuadrat që votojnë kundër rifillimit të sezonit Premierliga do të bëjë një paralajmërim të ashpër për skuadrat që votojnë kundër rifillimit të sezonit. Së paku 14 sk
Capello, pro rifillimit të futbollit: Ja si duhet të procedohet “Unë jam për rifillimin e aktivitetit futbollistik, për shumë arsye. Ndërkohë, janë 100 mijë të punësuar, që paguhen në
Pipero "pro" rifillimit të Kategorisë Superiore: Futbolli luhet në ambient të hapur Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ka folur për rikthimin e futbollit në Kategorinë Superiore. Gjatë një interviste nga Vl
Maqedonia e Veriut zbulon datën e fillimit të kampionatit Si në të gjithë vendet Europës dhe Botës edhe në vendin tonë aktivitetet e futbollit si dhe sporteve tjera janë pezullua
ZYRTARE/ Kjo është data e fillimit të Serie A Italia ka hapur dritën jeshile për Serie A. Vendi do të dalë nga karantina më 4 maj dhe kjo do të thotë se dhe stërvitja
Zbulohet data e fillimit të stërvitjes për klubet e Serie A Kryeministri italian, Giuseppe Conte konfirmoi se Italia do të lehtësojë masat e bllokimit nga 4 maji, por shkollat R
Zbulohen datat e fillimit të kampionateve kryesore Futbolli pak nga pak po rikthehet. I pari që do të startojë është Bundesliga që do të nisë më 9 Maj, shkruan Albeu.com.
Caktohet data e fillimit të Ligue One Anglia me 8 qershor, Italia në fund të majit ose në fillim të qershorit, Spanja me 6 dhe 7 qershor, tashmë edhe Franca k
I pari i Milanit është "pro" rifillimit të kampionatit Presidenti i skuadrës së Milanit, Paolo Scaroni, është pro rifillimit të kampionatit. Kampionati italian, njësoj të g
Holanda gati ta bëjë sefte, cakton datën e rifillimit të kampionatit Holanda është vendi i parë europian që ka caktuar datën për të rinisur kampionatit pas pezullimit nga pandemia e koronav
Këto janë dy opsionet e rifillimit të Serie A Nëse pozicioni i klubeve të Serie A për të rifilluar ose jo kampionatin po kristalizohet nga dita në ditë, drejtuesit më
Mjaft urreve të hënën, si të përballojmë ankthin e fillimit të javës Ankthi të kaplon që të dielën në darkë. Pikërisht kur mendon se çfarë do veshësh nesër, apo kur bën gati drekën për nesë
Puthje pasionante mes gjyqtarit dhe gjyqtares para fillimit të ndeshjes (VIDEO) Gjyqtarja e njohur, Fernanda Colombo, është e dashuruar dhe ajo nuk e fsheh këtë as në fushën e blertë. Në një ndeshj
"Pa kokërr leku në xhep", Ariel e uron Anxhelinën me momentet më të vështira të fillimit (VIDEO) Anxhelina Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen dhe urimin më të veçantë e ka marrë nga miku i saj më i ngushtë grimieri, A
Hysaj: Dy raste na humbën ndeshjen, treguam që jemi ekip Elseid Hysaj ka besim te ekipi Kombëtar, por vetëm mendon se duhen sistemuar problemet e fillimit të ndeshjes. Në interv
Shtyu orarin e koncertit, këngëtarja e njohur paditet nga fansi Një fans paditi Madonna-n pasi kjo e fundit ndryshoi orën e fillimit të një koncerti në Miami nga 20:30 në 22:30. Pad
"Nuk bën për këtë punë", moderatorja flet për vështirësit e fillimit në televizon (FOTO LAJM) Fillimet e Jona Spahiut në botën e medias nuk kanë qenë shumë të thjeshta, madje ka patur nga ata persona që i kanë thën
Pak para fillimit të ndeshjes, tifozët e Kosovës dhe Malit të Zi bëhen bashkë Numër i madh i tifozëve që nga tani janë parë duke hyrë në stadiumin “Fadil Vokrri” e një foto mjaftë interesante është
Tifozëve të Atletico nuk iu del inati me Thibaut Courtois shikoni çfarë bëjnë para fillimit të derbit (VIDEO) Thibaut Courtois që nga koha kur kaloi nga Chelsea te Reali, i ka irrituar së tepërmi tifozët e Atletico Madridit, skuad
Zhbllokohet supersfida në "Wanda Metropolitano", Cuadrado realizon supergol (VIDEO) Juventus ka zhllokuar rezultain përballë Atletico Madrid menjëherë pas fillimit të pjesës së dytë. Është Cuadrado ai