999 rezultate për

fillimit

Fluturon kurba e infeksionit në vend, mbi 100 raste të reja dhe dy viktima Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar sot 117 raste të reja me koronavirus gjatë, rekordin më i rëndë negativ që prej f
Sot nisi transporti publik në Tiranë, nga nesër shkeljet në urbane do të denoncohen Transporti qytetas ka nisur punën këtë të hënë. Qytetarët duhet të tregohen të kujdesshëm për përdorimin e maskave dhe r
Zyrtare/ Mësohet data e fillimit të Ligue 1 Sezoni futbollistik 2019-2020 në Francë u mbyll para kohe, për shkak të pandemisë së koronavirusit. Të shumta ishin klub
OBSH’ja ndryshon kriteret për t’u quajtur një pacient i shëruar nga koronavirusi Organizata Botërore e Shëndetësisë ka ndryshuar rregullat që parashikojnë se kur një pacient me koronavirus mund të lejo
Rritet presioni te Sarri para rifillimit të Serie A Serie A ende nuk ka rifilluar pas ndërprerjes për shkak të koronavirusit, por presioni te trajneri i Juventusit, Maurizi
Sezoni i ri i Serie A mund të fillojë në këtë datë Sky Sport Italia raporton se ditën e djeshme klubet e Serisë A diskutuan për edicionin pasardhës. Megjithatë, vendimi
Horoskopi i të hënës/ Të papriturat e fillimit të javës për çdo shenjë Horoskopi për ditën e hënë, 15 qershor 2020 Dashi Ju jeni më të zgjuar se shumë njerëz rreth jush dhe nuk e moho
Manchester City duhet të presë edhe dy muaj për vendimin e CAS "Qytetarët" janë ankuar për dënimin dy vjeçar nga UEFA për mos pjesëmarrje në garat evropiane, për shkeljen e rregullave
Orari i ndeshjeve të Serie A do të përcaktohet sipas vendndodhjeve Koha e fillimit të Serie A do të vendoset sipas vendndodhjes, duke shmangur ndeshjet e hershme në jug, ndërsa Juventus –
Premier League në rrezik, data e rifillimit të mund të shtyhet për fund të qershorit Një propozim për të shtyrë rifillimin e Premierligës për 26 qershor pritet të marrë dritën e gjelbër gjatë kësaj jave, s
Caktohet data e fillimit të Premier League? Gjatë një interviste për kanalin televiziv spanjoll RTVE, mesfushori i Arsenalit Dani Ceballos la të kuptohet se Premier
Serie A gjithjë e më afër rifillimit, javën e ardhshme nisin stërvitjet në grup Kampionati Italian ka hedhur një tjetër hap drejt rifillimit të Serisë A. 28 maji është zyrtarisht data që skuadrat mund
Vendoset data e fillimit të kampionatit grek Kampionati grek do të rifillojë më 6 qershor. Ky është vendimi i marrë nga Federata e Futbollit atje, pasi kombi iu p
Pak minuta para fillimit të protestës, RENEA blindon shtëpinë e Ramës në Surrel Edhe pak orë na ndajnë nga protesta e thirrur nga Aleanca për mbrojtjen e Teatrit, teksa forcat RENEA dhe anti-terror po
Tirana bëhet gati për rinisje, dezinfekton ambientet e stadiumit (VIDEO) Pas dritës jeshile të marr nga Ministria e Shëndetësisë, klubet shqiptare të futbollit po bëjnë përgatitjet e fundit për
Po rikthehet, të gjitha datat e rifillimit të futbollit Futbolli evropian po synon dalëngadalë rikthimin, duke nisur të përcaktojë edhe datat e nisjes dhe mbylljes së pjesës së
Mustafa dhe Lajçak bisedojnë për mundësinë e rifillimit të dialogut Kosovë-Serbi Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka zhvilluar një bisedë telefonike me të dërguarin e posaçë
Qindra mbështetës të Evropës kundër rifillimit të kampionateve Qindra tifozë të klubeve evropiane janë kundër rinisjes së futbollit. Në Serinë A ditët e fundit ultrasit e Atalanta
Mediat italiane zbulojnë datën e fillimit dhe mbarimit të Serie A Në Itali po punojnë të rinisin kampionatin, pas pezullimit të gjatë për shkak të koronavirusit. Pavarësisht se virusi
Manastirliu i thotë "PO" rifillimit të sportit, zbulohet data kur mund të nisin stërvitjet lojtarët Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi se stërvitjet e sportistëve mund të nisin pas datës 18 maj. Në nj