999 rezultate për

fillimit

1 mijë e 526 të vdekur nga COVID-19 që prej fillimit të pandemisë në Kosovë Në Kosovë që nga 13 marsi kur edhe u paraqitën dy rastet e para pozitive e deri më tani, 62 mijë e 548 qytetarë janë inf
E pabesueshme, Nevil Dede largohet nga stoli i Tiranës pak minuta para fillimit të sfidës ndaj Laçit E pabesueshme ajo që ndodh në klubin e Tiranës. Një ngjarje për rekord botëror ka përfshirë bardheblutë para ndeshjes nd
Gjermania shënon rekord vdekjesh nga koronavirusi që prej fillimit të pandemisë Gjermania ka shënuar gjatë 24 orëve të fundit 962 viktima nga koronavirusi, deklaroi Instituti Robert Koch, shifër kjore
Java e rënduar e Greqisë, me thuajse 800 të vdekur nga koronavirusi Greqia ka përjetuar një prej javëve më dramatike sa i takon bilancit tragjik të vdekjeve nga covid-19. Me 98 viktimat e
623 viktima dhe rreth 33 mijë raste të reja me COVID-19, përkeqësohet sërish situata në Iitali Shteti fqinj, Italia është një ndër vendet më të goditura nga koronavirusi, ku vetëm në 24 orët e fundit në të gjithë te
Maqedonia gjithnjë e më afër fillimit të negociatave! Korniza negociuese e gatshme (VIDEO) Vetëm rezultatet e suksesshme nga zbatimi i marrëveshjeve, pa kërkesat bullgare, janë pjesë e përmbajtjes së versionit t
OBRM-PDUKM: Politika e gabuar e Filipçes e çoi Maqedoninë në krye të listës me infektime dhe vdekje OBRM-PDUKM reaguan ndaj intervistës së ministrit Filipçe duke thënë se “Venko Filipçe për çdo ditë po e dëshmon se është
Një ditë pas fillimit të shkollës, pezullohet mësimi në këtë qytet Vetëm një ditë pasi u hapën dyert e vitit të rri shkollor është pezulluar mësimi në shkollën Papa Kristo Negovani në Ers
Një ditë para fillimit të shkollës, 700 fëmijë të infektuar në Kosovë Kjo e hënë, 14 shtator shënon hapjen e shkollave të cilat u mbyllën prej marsit si pasojë e pandemisë. E pse ministria k
Bllokimi i Superiores, Rama cakton njeriun e sportit për të zgjidhur ngërçin e fillimit të kampionatit Superioria është shtyrë zyrtarisht me klubet që nuk janë dakort që kampionati të rinisë. Në lidhje me këtë ngërç Edi
ZYRTARE/ FSHF shtyn hapjen e fillimit të kampionatit (FOTO LAJM) FSHF në një njoftim zyrtarë të minutave të fundit ka deklaruar se do të shtyjë datën e fillimit të Kategorisë Superiore.
Mësohet data e fillimit të sezonit të ri në Serie A Është caktuar fillimi i sezonit të ri në Serie A. Seria A ka njoftuar se sezoni 2020/2021 do të fillojë më 19 dhe 20
ZYRTARE/ FSHF vendos datën e fillimit të Kategorisë Superiore Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së ka përcaktuar ditën e sotme datat e fillimit dhe përfundimit të kampionateve kombëtarë për
Zbulohet fjalimi i Messit në pushimin e ndeshjes me Napolin: Të mos bëhemi budallenj Barcelona fitoi 3-1 ndaj Napolit në "Camp Nou" dhe siguroi kalimin në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Për katalan
Del pozitive me COVID-19 drejtoresha, mbyllet drejtoria Arsimore e Elbasanit ISHP konfirmoi 19 raste me koronavirus në raportimin e ditës së sotme për Elbasanin duke shënuar kështu shifrën më të la
Euro në pikiatë, zbret në nivelin më të ulët që para fillimit të pandemisë Monedha e përbashkët ka shënuar një rënie të fortë sot në tregun e brendshëm valutor. Sipas kursit zyrtar të Bankës së S
ZYRTARE/ Publikohet data e fillimit të Serie A Sezoni 2020-2021 i Serie A nuk do të nisë më 12 shtator siç u përfol fillimisht, por një javë më vonë më 19 shtator.
ZYRTARE/ Zbulohet data e fillimit dhe mbarimit të Premier League për sezonin 2020/21 Premier League ka konfirmuar zyrtarisht datat për fillimin dhe mbarimin e sezonit të ri 2020/20. Drejtuesit e Premier
COVID-19/ OBSH: Vaksina s’mund të pritet para fillimit të vitit 2021! Organizata Botërore e Shëndetësisë tha se hulumtuesit janë duke bërë përparim të mirë në zhvillimin e vaksinës kundër ko
Situata kritike në Infektiv, si lëvizi sot harta ISHP konfirmon se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 96 raste të reja me koronavirus. Pjesa më e madhe e tyre j