999 rezultate për

fiks

Ronaldo i fiksuar pas ruses? E dashura e tij argjentinase nuk ka nevojë për të Së fundmi mediat rozë kanë publikuar një lajm ku thuhet se Cristiano Ronaldo është i fiksuar pas modeles ruse Lilia Erma
Telenovela që ka fiksuar shqiptarët, historia e vërtetë e Kosemit: Gruaja që vdiq se donte pushtet Sulltanesha Kosem është shndërruar në një personazh televiziv të dashur për shqiptarët dhe shumë prej tyre po njihen me
"Heroi" i Francës në Botëror "fiksohet" pas modeles shqiptare (FOTO LAJM) Ylli i PSG-së dhe Francës, Kylian Mbappe, pas paraqitjes së tij të mrekullueshme në Botëror është cilësuar si një nga fu
Pse meshkujt fiksohen pas bjondeve, por martohen me brune Kanë kaluar shumë vite që kur e përjetshmja Marilyn Monroe interpretoi në filmin “Burrat preferojnë bjondet”. Por ste
Tv Klan më i ndjekuri, shqiptarët fiksohen keq pas telenovelave turke (FOTO LAJM) Stina e verës është periudha më e keqe për shikueshmërinë apo lexueshmërinë e mediave, qofshin këto vizive, print apo ed
Plas tradhtia te klubi i Atalanas, futbollisti i fiksuar pas të fejuarës së shokut të skuadrës Klubi i Atalantas duket se është në disa momente të vështira si në fushë por më shumë probleme duket se ka jashtë fushës
Daddy Yanke fiksohet pas Encës, kthen përgjigje si rrallëherë Këngëtarja e njohur Enca mbrëmjen e djeshme ka publikuar disa fotot në profilin e saj në Instagram, të cilat ishin shkëp
Bayern Munich i fikson çmimin lojtarit të tyre Jerome Boateng ka qenë tek Bayern Munchen që në vitin 2011, por ai mund t'i thotë lamtumirë gjigandëve gjermanë në këtë
Kosovari fiksohet keq pas shkodranes: I hyn në mesnatë në shtëpi me armë në dorë Policia ka vënë në pranga një të ri në Shkodër, pasi i fiksuar pas një gruaje e ka përndjekur atë. "Besnik Hyseni, 2
Barcelona e "fiksuar" me brazilianët, kjo është lista e shpenzimeve Barcelona duket se është e fiksuar me futbollistët brazilian. Ndër vite këtë fanellë e kanë bartur lojtar si Ronaldo
Luks dhe çmenduri, kjo shtëpi-piramidë është fiksimi i ri i miliarderëve Një shtëpi luksoze me pamje mahnitëse nga Oqeani Paqësor dhe në formën e një piramidë është nxjerrë në shitje për 3.1 mi
Plaku i fiksuar, burgu nuk e ndali që t'i vihej pas një gruaje (VIDEO) Një 65 vjeçar i pastrehë kërkon që të jetojë në azil, por fati i rezervon herë pas herë qelitë e burgut. Ai është i mosh
Të gjithë janë fiksuar nga ky veprim i Trump-it në takimin me Putinin (VIDEO) Takimi në mes të Presidentit të SHBA’së Donald Trump dhe atij të Rusisë, Vladimir Putin, ka marrë vëmendje të madhe nga
Era Istrefi e fiksuar me Brazilin, foto me "Ish-Topin e Artë" (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Era Istrefi e cila do të hapë ditën e nesërme finalen e madhe njihet si një tifoze e futbollit.
Nuk ha bar, por është e fiksuar pas cigares: Njihni delen më të çuditshme në botë (VIDEO) Njihuni me delen që ka një shprehi të pazakontë, kjo kafshë nuk mund të jetojë pa cigare – pasi e do shumë nikotinën.
Gjermanët nuk e kuptojnë pse ballkanasit janë të fiksuar pas tutave sportive? (VIDEO) Televizioni shtetëror gjerman NDR me seli në Hamburg e ka realizuar një reportazh për dashurinë e ballkanasve ndaj veshj
Të fiksuara pas Stines, Xhemi i nxjerr sekretin e "errët" Arbanës (VIDEO) Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë shoqe të ngushta dhe këtë e kanë treguar prej vitesh . Madje shpeshherë ato kanë z
Franca "asfikson" Uruguajin, kalon në gjysmëfinale Franca ka arritur të mposhtë Uruguajin lehtësisht me një rezultat 0-2. Goli i avantazhit për Francën ka ardhur nga R
Tërmeti ra fiks në Gjirin e Lalzit, ku politikanët kanë vilat miliardëshe: Zoti di ku e trondit tokën! Sipas të dhënave më të fundit, konfirmohet se tërmeti i fuqishëm që tronditi pak më parë Shqipërinë kishte si epiqendër
U asfiksuan nga gazi e flaka, kush i gjeti pa jetë çiftin në Elbasan Mbrëmja e kaluar ka qëlluar fatale për një çift në Elbasan të cilët kanë humbur jetën nga asfiksimi. Ngjarja ka ndod