999 rezultate për

fiks

Këngëtarja shqiptare dhe Kylie Jenner sapo u fiksuan me të njëjtin fustan Kylie Jenner, një nga motrat më të bukura të Kardashianëve ka postuar disa fotografi ku duket me një fustan me rrudha të
Sulltanesha Hyrrem fiksohet pas Noizy-t, këndon e kërcen këngën "Toto" (VIDEO) Meryem Uzerli është bërë e njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Sulltaneshës Hyrrem’ në serialin “Sulltani i Madhëri
Si po gënjehen shqiptarët, zbulohet skandali i mishit që vjen nga Maqedonia Zbulohet rruga se si hyn në vendin tonë mishi i pakontrolluar, por me matrikullim të rremë. Fiks fare tregon mënyrën
Nëse jeni të fiksuar pas mistereve, këto fotografi do t’ju lënë pa gjumë Ka foto që tregojnë histori dhe fotografi që ngrenë shumë pyetje, duke ju bërë të pyesni veten se si është e mundur.
Icardi i "fiksuar" pas këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi është bërë shpesh herë kryefjala e mediave rozë për lidhjen e tij me Wanda Naran. P
E fiksuar pas pamjes së Melanie Trump, gruaja kryen 8 operacione plastike (VIDEO) Një grua nga Texas ndërmori veprime drastike kohët e fundit për t'u dukur si e preferuara e saj Melania Trump. Claudi
I fiksuar pas Messit, Rama i bën premtimin e veçantë djalit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka kryer një vizitë në një tjetër familje në Tiranë. Familja Musi trajtohet me n
Shqiptarët të fiksuar pas Fast-Food, dëmet serioze në organizëm Përdorimi i ushqimeve të shpejta është pa dyshim në majat më të larta. Ushqimi i shpejtë pa dyshim që është dhe shumë
Si dukej Marina Vjollca sot e vite më parë? Marina tashmë është kthyer në një nga personazhet më të spikatur në botën e shoëbizit shqiptar për moderimin e shkëlqyer
Mesfushori i Barcelonës i "fiksuar" pas Interit Mesfushori i Barcelonës, Rafael Alcântara i njohur ndryshe si Rafinha ka refuzuar të rinovojë kontratën e tij me këtë k
I fiksuar pas motrës së Zogut, ky është sekreti më i madh i Enver Hoxhës A e dini se cili është sekreti më i madh i diktatorit Enver Hoxha? Ajo ishte princesha e Shqipërisë, motra e M
Socialistët të fiksuar pas Ronaldos, pas Rama ky deputet merr "dhuratën" e madhe Udhëtimi urgjent i Ramës drejt Torinës për të ndjekur Juventus, shkaktoi shumë zhurmë në median sociale. Të shumta i
Kamera e Google Street fikson ngjarjen e pazakontë në rrugët e Tiranës Duket sikur në fakt Shqipëria është vërtet një vend cudirash dhe gjërat shpesh dalin nga kontrolli. Ama duhet thënë s
Georgina e Ronaldos e fiksuar pas luksit, rrobat e shtrenjta të modeles Georgina Rodriguez dëshiron vetëm markat dhe brendet më famë ndërkombëtare, pasi është shumë e dashuruar pas modës së fu
Real i "fiksuar" pas Chelseat, ofron 60 milion për spanjollin Real Madrid këtë merkato kalimtare të verës ka pasur disa objektiva nga skuadra e Chelseat. Edhe pse nuk ja ka dalë m
I fiksuar pas shoqes së gruas: "Çiftit" i dalin të palarat në gjykatë Një 44-vjeçar, baba i tre fëmijëve, i arrestuar disa ditë më parë nga Policia e Tiranës për përndjekjen e shoqes së grua
Kjo video po bëhet virale! Interi humbet, Nainggolan fiksohet pas femrave Ekipi i Interit është mundur që në ndeshjen e parë të Serie A, kundër Sassuolos, 1-0. Në shkallët e stadiumit gjatë k
Ky është festimi me dorë i Dele Alli që po i fikson të gjithë (VIDEO) Së fundmi një simbol i çuditshëm me dorë i lojtarit të Tottenham, Dele Alli po bëhet virale në internet. Madje Dele
Fiks për verë, si të përgatisni smoothie ushqyes dhe hidratues Përbërësit: 1 mollë jeshile 1 kastravec spinaq xhinxher 20 gr bajame dhe arra Përgatitja: Vendosni
Do t'ju fiksojë gjithë verën! Sidrit Bejleri vjen me hitin e tij të ri (VIDEO) Sidrit Beljeri është një nga xhevahirët e muzikës shqiptare, i cili preferon të shfaqet "rrallë", por me këngë që i rezi