999 rezultate për

fiks

Modelja braziliane e fiksuar pas Lionel Messit, bën tatuazh emrin e tij në zonën intime (FOTO LAJM) Lionel Messi ka adhurues në mbarë botën nga fama që ka si futbollit. Por emri pleshtit të Barcelonës, tashmë do të mbete
Lajm i keq për të fiksuarit pas faqeve por*ogarfike Tashmë, të shohesh përmbajtje pornografike në ëebsite të ndryshme do të jetë më pak anonime se sa më parë. Kjo, pasi
Serbët fiksohen fare me letrën e Trump, shikoni çfarë analizojnë (FOTO LAJM) Përmbajtja e letrës që Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, i ka dërguar Presidentit Aleksandar Vuçiq, në
Ishte fiksuar "keq" me kërcimtaren marokene, bosi shqiptar i kokainës djeg lokalin e natës Mediat italiane kanë publikuar historinë e një bosi kokaine me origjinë shqiptare që vepronte në Itali. Shqiptari is
Juristja nga Tirana fikson fansat në Instagram në mes të dimrit (FOTO LAJM) Redona Koçi, juristja nga Tirana është një ndër vajzat shqiptare më seksi në Instagram dhe duket se ajo di ta përdorë kë
Nxjerrin vezë floriri, "cilësia" e pabesueshme e guruve që kanë fiksuar familjen e Gjiknurit (VIDEO) Ka bërë bujë lajmi se bashkëshortja dhe të afërm të ministrit Damian Gjiknuri janë ndjekës të një sekti të çuditshëm ind
Messi "çmend" Bernabeu-n, tifozët harrojnë ndeshjen dhe fiksohen me të (VIDEO) Lionel Messi dhe shumë yje të tjerë të futbollit evropian ndodhen në Santiago Bernabeu për të parë ndeshjen e kthimit të
Pozoi krah super modeles, fansat fiksohen me detajin në foton e Bebe Rexhës Me siguri të gjithë e keni vënë re që gjithmonë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha mbante një varëse me em
Fiksohet pas dritave të kryeministrisë, e habitshme çfarë bën ky person me makinë (VIDEO) Një person ka ndaluar automjetin e tij para godinës së kryeministrisë në Tiranë, dhe ka nisur t’i bjerë borisë së makinë
"E dashura e mafiozit shqiptar”, mediat e huaja fiksohen pas "gangsteres" së Elbasanit (FOTO LAJM) Fituesja e kurorës së "Miss Universe Albania 2018", Trejsi Sejdini, e cila përfaqëson Shqipërinë në eventin e bukurisë “
Gazeta zvicerjane fiksohet me shqiptarët: Kjo është surpriza e radhës pas urimit të Pavarësisë (FOTO LAJM) Gazeta zvicerjane "Blick" është fiksuar sot në kuptimin e plotë të fjalës me shqiptarët. Pasi uroi shqip Ditën e Pav
Plas gallata në konferencë, Klopp fiksohet nga zëri i gazetarit (VIDEO) Konferenca e trajnerit të Liverpulit, Jurgen Klop para ndeshjes me Paris Saint Germain është ka pasur një moment qeshara
Kishte fiksim "Benz-at", por ky është hajduti më i ndershëm në Shqipëri (VIDEO) Policia e Vlorës ka arrestuar sot një të të dyshuar për vjedhjen e katër makinave në Vlorë. Ai kishte fiksim "Benz-a
Moderatorja shqiptare ia thotë Zhejit në sy: Të kam fiksim Rudina Dembecaj shquhet për deklaratat e saj të drejpërdrejta. Kështu mbrëmjen e djeshme, ajo kishte të ftuar Artur Z
Lamborghinit “lumë”, Lori Hoxha tregon fiksimin e saj prej të pasure (FOTO LAJM) Lori Hoxha është padyshim një nga vajzat më të komentuara në rrjete sociale dhe fundja pse jo? Në blogere e talentuar
E bukur dhe shumë e pasur, por modelja po habit rrjetin me fiksimin e saj Ajo ka mbi 21 milion ndjekës në Instagram, është shumë e pasur dhe është bashkëshortja e një prej këngëtarëve më të pëlq
Një ditë me Ronaldon, ja jeta mes luksit dhe fiksimet e yllit portugezit (FOTO LAJM) Ronaldo tashmë është në Itali dhe Juventusit i ka kushtuar 100 milionë për ta marrë në skuadër, blerja më e shtrenjta në
"Nuk jam i fiksuar pas Topit të Artë" Përderisa ylli francez i Kombëtares së Francës, Antoine Griezmann, ka bërë të ditur se i dëshiron Topin e Artë, ai e ka
3 sëmundjet e rënda që shkakton ky fiksim i të rinjve Nëntëdhjetedy për qind e rasteve të sëmundjes së kancerit në mushkëri vjen nga thithja e tymrave të ndryshëm, duke fillu
Të gjithë janë fiksuar me qafën e këtij krimineli (FOTO LAJM) Policia e e Floridas në SHBA ka arrestuar një kriminel, por e gjithë bota po flet për qafën e tij. Bëhet fjalë për Ch