999 rezultate për

fiks

Plas mes moderatoreve të Top-it, Ori ironizon Bietën Bieta Sulo ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Dua të të bëj të lumtur" për të surprizuar bashkëshortin e saj, Alban Du
Marina Vjollca paska një fiksim të çuditshëm dhe e ne vumë re tani (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një nga vajzat më simpatike të ekranit shqiptar. Emri i saj është lakuar gjithmonë si një nga moder
Flet deputetja që i fiksoi të gjithë në Kuvend Duda Balje është një prej politikaneve më të përfolura në Kosovë. Shpesh herë ajo vihet në qendër të mediave rozë për sh
Emery i fiksuar pas yllit të Romës Unai Emery kërkon të ketë tek Arsenali mesfushroin e Romës Steven N’Zonzi. Francezi i cili i bashkua gjatë verës Romë
Fotografi shqiptar fikson në foto rrëqebullin në malet e Kosovës Fotografi Fatos Lokaj, ka publikuar një fotografi të një kafshe që rrallë shihet në malet e Kosovës. Rrëqebulli shihe
Djegia e makinave të drejtorit në Vlorë , çfarë fiksuan kamerat e sigurisë Pesë automjete janë përfshirë nga flakët në afërsi të zonës së “Ujit të Ftohtë”, ngjarje e ndodhur rreth orës 01:30 të s
Aksidentoi për vdekje babë e bijë, lirohet drejtori i ujësjellësit Fiks fare solli fakte të reja për aksidentin e ndodhur 4 muaj më parë, në 8 nëntor 2018 në unazën e qytetit të Korçës, k
U asfiksuan nga prushi, prindërit dhe vajza në gjendje të rëndë Një ngjarje e rëndë ka ndodhu në Elbasan mbrëmjen e djeshme përgjatë natës. Në spitalin e Elbasanit pas mesnate janë
Duke udhëtuar me Arbanën që në 2016, fiksimi i partnerit të ri të moderatores (FOTO LAJM) Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit "Dua Të Të Bëj Të Lumtur", Eduart Gris
E fiksuar pas të zezës, çfarë po ndodh me Arminën? (FOTO LAJM) Armina Mevlani tashmë prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes për jetesën luksoze dhe udhëtimet në të gjithë botën
Skandal/ Shkolla kthehet në lokal për ceremoni mortore dhe dasma Në Shkollën e Mesme të Bashkuar, në Gjergjovinë të Gramshit, shkurtohen orët e mësimit sa herë ka ceremoni mortore ose d
Nxënësit shqiptarë të fiksuar pas alkoolit dhe drogës Nxënësit e shkollave të mesme dhe 9-vjeçare për t’u dukur më “in” apo “trendy” se bashkëmoshatarët e tjerë, po përdorin
Si dukej Bora Zemani në kohën kur ishte velinë (FOTO LAJM) Bora Zemani sot është kthyer në një nga moderatoret më të mira sportive. Por pak e dinë se në fakt, Zemani e ka nisu
"Fiks si pjeshkat e Instagramit", aktori poston videon epike (VIDEO) Rezart Veleshnja është bërë një nga aktorët më të dashur të publikut shqiptarë. Ai falë talentit që ka, ka fituar nj
Një gjarpër si Kim fikson fotografët në New York (FOTO LAJM) Kim Kardashian nuk zhgënjen asnëherë me veshjen e saj. Kësaj radhe duke shkuar për tek "The Tonight Shoë Starring",
"Dua të marr një cope se jam keq", si abuzohet frikshëm me metadonin Fiks Fare i rikthehet çështjes së metadonit, një lloj “droge” që ndihmon përdoruesit të largohen nga droga. Në vendin to
Dy momentet epike që kamera e Google Street fiksoi në rrugët e Tiranës Duket sikur në fakt Shqipëria është vërtet një vend cudirash dhe gjërat shpesh dalin nga kontrolli. Ama duhet thënë s
Shqiptarët e kanë fiksim t'i presin flokët në këtë formë por ka kuptim të tmerrshëm Të flasësh pë modën do të thotë të flasësh për shijet e njerëzve në një kohë të caktuar. Më shumë se të veshësh diçka të
Chelsea i fikson çmimin Eden Hazard Sipas "The Telegraph", Chelsea ia kanë vënë çmimin yllit të tyre, Eden Hazard, duke kërkuar 100 milionë paun për belgun.
Hileja më e përdorur në Instagram, modelja e njohur e tregon për të gjithë Një blogere palestre ka ekspozuar mashtrimin e këndit të përdorur nga yjet e Instagram-it për të nxjerrë më në pah asete