999 rezultate për

fiks

Klopp i fiksuar pas sulmuesit brazilian Sipas raportimeve nga Brazili, trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp së fundmi është takuar me menaxherin e yllit Brazilian
Momentet më të çuditshme që na ndodhin, kur je në momentin e gabuar (FOTO LAJM) Vazhdimisht na ndodhin aksidente gjatë jetës së përditshme por shumë prej këtyre kthehen edhe në ngjarje komike që nuk i
Tifozët e Interit harrojnë humbjen ndaj Lazios, fiksohen pas modeles Ines Trocchia (FOTO LAJM) Interi u mposht 1-0 nga Lazio nga San Siro duke rrezikuar dhe zonën Champions. Por tifozët e kanë harruar tashmë humb
"10 000 lekë një herë!" Plas prostitucioni sheshit në Fier Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton t’i frekuentosh këto lokale e më
Nami në lokale, si bëhen pazaret për seks dhe drogë në Fier Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton t’i frekuentosh këto lokale e më
Guardiola i fiksuar pas Saul Manchester City ka bërë gati 65 milionë funte për Saul Niguez. Manchester City e ka larguar vëmendjen nga talenti i W
Kush janë VIP-et shqiptare që u fiksuan me takat 1000 dollarëshe (FOTO LAJM) Këpucët e markës Yves Saint Laurent, Opium me takën në formën e logos YSL ka qenë zgjedhja e përbashkët e disa personazh
Zidane i fiksuar pas yllit të Napolit Me rikthimin në stol të Zidane, Florentio Perez është i gatshmë të investojë shuma marramendëse në markato për ti plotës
Linda Morina fiksohet me aktorin turk, e do për burrë (FOTO LAJM) Linda Morina është ndër me të komentuarat në trojet shqiptare. Ajo thuajse për secilin zhvillim publikon këngë e cila më
Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave (FOTO LAJM) Ok nëse doni të dini, cili print i rrobave apo thonjve ëhstë në modë po jua themi ne: printi i lopës! Edhe pse duket
Turqit harrojnë ndeshjen dhe fiksohen me gazetaren shqiptare (FOTO LAJM) Ndërkohë që raportojnë mbi fitoren e tyre në Shqipëri, mediave turke nuk u ka shpëtuar edhe një detaj nga ndeshja e mbrë
Kjo modele ha 6 kg çokokrem në muaj dhe ka një fiksim të çuditshëm (FOTO LAJM) Natasha Croën është një modele 24 vjeçare nga Suedia dhe ndryshe nga vajzat e tjera të kësaj fushe ajo ka një fiksim të
Fiksojini këto këshilla nga gruaja më e moshuar në botë Më 2 janar Kane Tanaka i ka mbushur 116 vjet. Libri i Rekordeve i Guinness-t më 9 mars ka konfirmuar se kjo grua nga Jap
Lindi borë e bardhë, studentja ndryshon ngjyrën e lëkurës në pak vite (FOTO LAJM) Ajo ka lindur e bardhë, por është fiksuar me lëkurën e zezë dhe këtë nuk e bën se kërkon të duket si një e rrace tjetër,
I fiksuar pas jetës luksoze, Kurtin e vranë duke u kthyer për në shtëpi (FOTO LAJM) Jurgen Kurti, 26-vjeçari që u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është vrarë mbrëmjen e sotme. Ai është vrarë te
Polici vrasës e kishte fiksim të fotografohej me politikanë (FOTO LAJM) Shefki Spahiu, është rreshteri kriminel i Policisë së Kosovës, i cili vrau në vendin e punës, të riun nga Mushtishti, Je
James Rodriguez në shitje, Reali fikson çmimin Real Madrid ka vendosur të nxjerrë në shitje James Rodriguez. Sipas "El Confecial",Los Blancos ka vendosur çmimin pë
Reperi i njohur e thotë troç: E kam fiksim të kalojë një natë me Encën Gjatë rubrikës "Kë zgjedh" në emisionin "Mirage", reperi i njohur shqiptar, Nushi, është vënë para një pyetjeje pikante
Si të bëni ballokume fiks si në Elbasan Së pari duhet të dini se finja është një përbërës unik i ballokumes. Ajo përgatitet nga hiri i zjarrit dhe shërben për t
Plas mes moderatoreve të Top-it, Ori ironizon Bietën Bieta Sulo ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Dua të të bëj të lumtur" për të surprizuar bashkëshortin e saj, Alban Du