999 rezultate për

fiket

Merr të kuq dhe i bie të fikët (VIDEO) Ndërhyrja e mbrojtësit të Groningen është e rrezikshme ndaj dhe kartoni i kuq i arbitrit është i drejtë. Futbollisti pro
Ministrit i bie të fikët gjatë konferencës (VIDEO) Ministri i Jashtëm i Burkina Fasos ka kaluar një moment jo të mirë gjatë një konference të përbashkët me homologun e tij
Ja pse iu bie të fikët Tendenca për t’iu rënë të fikët në situata si parja e gjakut apo frika, mund të jetë e trashëguar, çka do të shpjegonte
Gazetares i bie të fikët (VIDEO) Një incident i vogël ka ndodhur me këtë drejtuese emisioni në një televizion kroat. Gjatë një transmetimi direkt në stud
Gruas time i ka rene te fiket ti rri tremb kalamajt?! Burri kthehet ne shtepi edhe gjen ne krevat gruan e tij te djersitur ... "oh mbarova" thote ajo edhe ben sikur i bie te
Është e vështirë të bëhesh polic-e?! Ëndrra e cdo personi që futet në shkollën e policisë, është që të dalë mirë në testin përfundimtar. Në fotot që shikoni
I bie të fikët gjatë emisionit (VIDEO) Drejtueses e emisionit të mëngjesit në televizionin informativ turk Kanal 24, i ka rënë të fikët gjatë kohës që po bised
Kolegut i bie të fikët në TV, deputetja nuk reagon fare (VIDEO) Mediat në Australi kanë kritikuar ashpër deputeten Sophie Marabella pasi gjatë një debati televiziv ajo nuk ka tentuar t
Shoferit i bie të fikët, 13-vjeçari merr drejtimin e autobusit (VIDEO) Gjatë kthimit të nxënësve nga shkolla me autobus, shoferit të autobusit i bie të fikët dhe në momentin që ishte duke hum
Ushtarit i bie të fikët nga Kate Middleton (FOTO LAJM) Kate Middleton, Dukesha e Kembrixhit u shfaq më e hijshme se kurrë në Aldershot ku zhvilloi një takim me disa ushtarë me
Wikipedia “fiket” për 24 orë Enciklopedia më e madhe online, Wikipedia, ka “mbyllur dyert” që nga mesnata. Greva e paralajmëruar ka për qëllim mbroj
Gjëndje të fikti, shkaqet dhe parandalimi Të fikëtit ndodh si pasojë e mosushqyerjes së mjaftueshme të trurit me gjak ose përbërësit ushqimorë kryesorë. Zemra dhe
I bie të fikët Kasanos Sapo është kthyer nga Roma, Antonio Cassano është dërguar menjëherë në spital. Ngjarja që trembi stafin e Milanit ndodhi
Gjejnë në dhomën e ndenjes ... një të dehur Autoritetet në Florida thanë se një çift në Tampa Bay ka gjetur një njeri të dehur duke fjetur në dhomën e tyre të ndenj
Berlusconi: Me bie te fiket kur shikoj faturat e Milanit Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, edhe njehere e ka riperseritur qendrimin e tij se gjate kesaj vere tifozet e Mi
Londer, 6 pasagjereve u bie te fiket ne avion Një episod misterioz është regjistruar sot në bordin e një avioni të kompanisë Britis
Madones i bie te fiket ne koncert Ndoshta lodhja pas nje turi shume te gjate, ndoshta nje dobesi e momentit kane bere qe Madones t’i binte te fiket