999 rezultate për

fiket

Rrëfimi dramatik i gruas: Shisja kokoshka se do blija ilaçet (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme Policia Bashkiake i sekuestroi makinën e kokoshkave një gruaje e cila ishte shitëse ambulante.
VIDEO TRONDITËSE / Gruaja humb ndjenjat pasi i sekuestruan makinën e kokoshkave Aktivisti i shoqërisë civile Besjan Pesha ka postuar në rrjete sociale një foto prekëse e cila tregon një grua teksa i b
Ja si e rrahu policia bashkiake këtë aktivist Policia bashkiake dhe aktivistët për parkun e Liqenit janë përleshur ashpër gjatë ditës së sotme. Gjatë ditës u rapor
E rrallë/ Moderatores së BBC'së i bie të fikët në transmetim (VIDEO) Një moment i pazakontë ka ndodhur gjatë një transmetimi drejtpërdrejtë në televizionin gjigant BBC. Njerës pres prezantu
Bashkia u prish banesat, 12 vjeçari humb ndjenjat Bashkia e Tiranës ka vendosur të shkatërrojë banesat e familjeve rome që ndodhen tek zona e njohur si “Pallati me shigje
I biri i mohon sakrificat, nënës i bie të fikët te “Shihemi në Gjyq” (VIDEO) Seanca e sotme e rubrikës "Të shihemi në gjyq" ka qenë mjaft e tensionuar dhe me debat nga të dyja palët. Palë në pro
Halim Kosova i jep ndihmën e parë protestuesit që i ra të fikët (VIDEO) Ish kandidati i PD për Bashkinë e Tiranës, Halim Kosova, i ka ardhur në ndihmë një protestuesi, i cili ka rënë pa ndjenj
Zihet me tatimorët 50-vjeçares i bie të fikët, ata i sekustrojnë mallin Debati i ashpër me tatimorët dhe uniformat blu ka bërë që një 50-vjeçare të humbasë ndjenjat. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Gazetares i bie të fikët në transmetim direkt (VIDEO) Një gazetare italiane ka rënë pa ndjenja teksa ndodhej në një transmetim direkt. Ajo ka humbur ndjenjat teksa po i r
Kandidates së PS-së në Urën Vajgurore i bie të fikët Juliana Memiaj, kandidate e PS-së në Bashkinë e Urës Vajgurore nuk është ndjerë mirë gjatë prezantimit të kandidatëve të
Kishte dhimbje fyti dhe të vjella, ja çfarë i gjejnë mjekët në laring (FOTO LAJM) Një fëmijë 11-vjeçar, i cili vazhdimisht ankohej se kishte dhimbje fyti, të vjella dhe shpesh herë gjendje të fikëti zbu
I bie të fikët kur hidhet nga 3 mijë metra lartësi (VIDEO) Të hidhesh për herë të parë nga lartësia dhe në momentin që ndjehesh i pasigurtë mund të ndodheë dhe kjo që i ndodhi këi
Zgjohet në momentin e fundit të funeralit të tij Guo Liu nga Kina u shpall i vdekur nga doktorët ndërkohë që duket se atij i kishte rënë thjesht të fikët. Gjatë homazhe
I bie të fikët një prej të akuzuarve për rastin "Rover" Është shtyrë seanca për rastin "Rover", për shkak se njërit prej të akuzuarve i është përkeqësuar gjendja shëndetësore.
Diva Tina Turner sërish në skenë, nuk ka patur gjëndje të fikëti Këngëtarja Tina Turner gëzon një shëndet të mirë dhe nuk janë aspak të vërteta lajmet që qarkullojnë nga muaji shkurt, s
Punonjëses së policisë i bie të fikët para protestës Lodhja dhe temperaturat e larta duket se kanë ndikuar negativisht në shëndetin e punonjëses së policisë. Një nga policet
8-vjeçarja, heroina e nënës së saj Teksa nënës së saj i ranë të fikët në makinë, një 8-vjeçare u përball me "vdekjen" për pak minuta, deri sa ia doli paq d
Rrihet brutalisht 23-vjeçari në urbanet e Shkupit Një 23-vjeçar është rrahur brutalisht nga ana e disa huliganëve në një nga urbanët e Shkupit. I riu A.P ka qenë duke
Gjykata e Korçës, 22-vjeçari i bie murit me kokë, të fikët në sallë (VIDEO) Update - Masa e sigurisë në Gjykatën e Korçës për 4 të rinjtë që u kapën me 101 kallëpe tritoli, është shoqëruar me inci
Deputetit të PD-së Florion Mima i bie të fikët në parlament (VIDEO) Deputeti i Partisë Demokratike, Florion Mima ka pasur problem shëndetësore gjatë seancës së sotme parlamentare duke i rë