999 rezultate për

fiket

Gazetarit i bie të fikët gjatë transmetim direkt (VIDEO) Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur gjatë transmetimit live në televizionin shtetëror turk, “TRT Haber”. Kryeredaktor
Policia hyn në restorant për gjobvënësit, klientes i bie të fikët (VIDEO) 7 persona që për 4 muaj ishin kthyer në makthin e tregtarëve dhe bizneseve në Shkodër u arrestuan nga policia në një aks
Shiu në Tiranë, makina bllokohet dhe fiket mes ujit (FOTO LAJM) Shirat e rënë ditën e sotme në Tiranë pavarësisht se në sasi të pakët, kanë sjellë probleme në qarkullimin e mjeteve në
Prishet tregu pranë spitalit në Tiranë, tregtares i bie të fikët gjatë përplasjes me policinë (FOTO&VIDEO) Mëngjesin e sotëm ka nisur shkatërrimi i tregut të rrobave të përdorura në afërsi të Spitalit nr. 5 në Tiranë. Tregt
Spektatores i bie të fikët në Teatrin Kombëtar, ja kush i dha ndihmën e pare (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhnur në Teatrin Kombëtar gjatë premierës së shfaqjes “5 djelmoshat”. Gent Hazizi, ak
Qytetarit i bie të fikët përballë Parlamentit, deputeti shqiptar i jep ndihmën e parë Gjatë ditës së sotme në Tiranë një qytetar është ndjerë keq dhe i ka rënë të fikët në rrugën kryesore përpara Parlamenti
Vdekja e adoleshentit, shokët në panik: 3 të tjerëve u ka rënë të fikët në shkollë Ditën e djeshme në shkollën “Ali Myftiu” në Elbasan humbi jetën tragjikisht 17-vjeçari, Limon Sallaku, ndërsa paraprakis
Grevistit i bie të fikët në Fier: Unë do bëhem dëshmori (VIDEO) Greva e qytetarëve në Zharrëz po përkeqësohet. Një nga qytetarët po fliste për braktisjen totale që u ka bërë shteti, du
"Njerëzve do t’ju bjerë të fikët nga sekretet e Enver Hoxhës" Periudha e komunizmit në Shqipëri është e veshur me mister dhe enigma që kanë dekada që ende ngjallin kërshërinë e studi
Të fikëtit, shkaqet dhe parandalimi Te fikët është ajo gjendje e organizmit ku personi për arsye të ndryshme, në mënyrë të papritur, humbet përkohësisht vet
I mbijetoi sulmit terrorist në Stamboll, futbollisti rrëfen momentet e tmerrit Mes të mbijetuarve të sulmit me armë në klubin e natës në Stamboll mbrëmjen e ndërrimit të viteve, ishte edhe një futbol
Gazetares i bie të fikët në konferencën e Barak Obamës (VIDEO) Një gazetare ka humbur papritur ndenjat në konferencën e fundit të mbajtur për shtyp për këtë vit të President të SHBA-v
Obama ndërpret konferencën për të ndihmuar gazetaren që i ra të fikët Barack Obama, ka ndërprerë konferencën e tij të fundit, të premten, kur njërës nga reporteret i ra të fikët në sallën e
MESAZHET/Ja cila ishte arsyeja pse gruas i ranë të fikët gjatë emisionit (FOTO & VIDEO) Një mesazh nga vajza dhe një telefonatë shqetësuese nga një i dënuar kanë mjaftuar që të trazonin gjëndjen shpirtërore t
SHOKUESE/ Nënës i bie të fikët "live" pas deklaratës së vajzës (FOTO-VIDEO) Ka mjaftuar një deklaratë që të ndryshonte rrjedhën e emisionit me "Me zemër të hapur", në "News 24". Nëna që prej d
15 vjeçarit i bie katër herë të fikët gjatë xhiros së frikshme (VIDEO) Një adoleshenti i bie të fikët katër herë gjatë një xhiroje tmerruese me një shpejtësi prej 95 km/h në një park lojërash
Këngëtares i bien të fikët para qindra njerëzve, BBC ndalon transmetimin (VIDEO) Në një koncert i cili ishte realizuar për të mbledhur para për bamirësi, është shënuar edhe një rast ku ka prekur shumë
10 vjet burg për babain "monstër", vajzës i ra të fikët në klasë pasi u përdhunua në rrugë Një nxënëse e shkollës “Hoteleri-Turizëm” në Tiranë është dhunuar seksualisht në rrugë nga babai i saj. Ndërkohë mës
Në gusht të 2017-ës dielli do të “fiket”, përgatituni sepse do jetë spektakolare! Mos thoni që nuk u paralajmëruat: “21 gushti mund të jetë dita që është kërkuar më së shumti për pushim në historinë e n
Rojës i bie të fikët në paradë e ditëlindjes së Mbretëreshës (FOTO LAJM) Ndoshta nga emocioni i fortë, ndoshta nga lodhja e tepërt. Tri ditët e festimeve për 90-vjetorin e Mbretëreshës Elizabet