999 rezultate për

fiket

I ra të fikët mes protestuesve, "motra" e Klodianit tregon si u keqkuptua deklarata “Motra” e pretenduar e 25-vjeçarit, Klodian Rasha, ka reaguar ditën e sotme në lidhje me deklaratën e saj të bërë një di
Të fikët, të vjella dhe djegie sysh: Zbulohet çfarë qëndron prapa "sëmundjes misterioze" në Indi Ekspertët indianë besojnë se kanë zbuluar shkakun “e sëmundjes misterioze”, që ia ka marrë jetën një personi dhe mbi 400
Të fikët, të vjella dhe djegie sysh: Shpërthen një tjetër sëmundje e panjohur Zyrtarët në Indi po hetojnë shkakun e një sëmundjeje të paidentifikuar që la më shumë se 140 njerëz të shtruar në spital
Zhdukja e 19-vjeçares shqiptare, qytetarët: Ishte në gjendje shoku, i ra të fikët! 19-vjeçarja shqiptare, Artemis Vasili, e cila jetonte me familjen në Koropi të Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, dit
Plagosi dy të rinj, zbulohet kërkesa qesharake e 71-vjeçarit: Pse i fikët dritat, po shihja lajmet! Vazhdojnë negociatat mes RENEA dhe të moshuarit Lefter Zhidru në Elbasan, pas sulmit të tij ndaj patrullës së policisë k
Duhet apo jo mbajtur maska? Inxhinieri e tregon me një video Bill Nye (the Science Guy), inxhinieri amerikan, i famshëm për punën e tij në televzion e media, kryesisht në projektet
Shembja e Teatrit, Meta nxjerr këngën e huaj: Duhet të zgjohemi (VIDEO) Presidenti Ilir Meta e nis këtë të hënë me një mesazh për prishjen e Teatrit Kombëtar, duke thënë se shembja e tij bruta
"Po më bie të fikët", Dorina Mema në ankth pasi komshiu i saj dyshohet për Covid-19 Modelja e fitnessit, Dorina Mema ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruar se është në ankth për shkak se
PD nxjerr videon ku njërit prej emigrantëve të bllokuar në kufi i bie të fikët (VIDEO) Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar një video të dhimbshme ku një prej shqiptar
Nuk doli "live" siç premtoi, Rama: I ra të fikët, e s'po përmendet! Kryeministri Edi Rama kishte njoftuar një dalje për mediat sot në orën 15:30. Por kur kaloi një orë nga orari i paral
"Koronavirusi nuk është shaka", rrëfimi rrëqethës i futbollistit në Spanjë: Më ra të fikët Rrëfim rrëqethës i Jonathas Cristian de Jesus, i njohur shkurt me emrin Jonathas, sulmuesit të Elches në Spanjë, i cili
Rama publikon grafikët: Sa persona shkelën vetëkarantinimin? (FOTO LAJM) Rama ka publikuar dy grafikë me informacion mbi situatën me vetëkarantinimin. Përmes një postimi në Facebook, Rama sh
Panik për lojtarin e Lyon, i bie të fikët në fushë (VIDEO) Tifozët e futbollit u shokuan sot kur futbollistit të Lionit, Martin Terrier, i ra të fikët në fushë në mënyrë krejt të
Momenti kur mësuesi turk kapet në Laprakë, shokët i thonë bëj sikur të bie të fikët Turku Harun Çelik me profesion mësues është dëbuar nga Shqipëria. Kjo ngjarje është pasqyruar gjerësisht në disa medi
9 shtetas në burg pas tërmetit, familjarëve iu bie të fikët në sallën e gjyqit (VIDEO) Gjykata e Durrësit ka komunikuar masën e sigurisë për personat e arrestuar në lidhje me hetimet pas tërmetit të datës 26
Gjithë ditën në rradhë, gruas i bie të fikët teksa pret në radhë për kartë identiteti Një gruaje i ka rënë të fikët teksa priste në radhe për kartën e identitetit në zyrat e Ballshit. Në sfond dëgjohen
Tërmeti 4.5 ballë, zonjës i bie të fikët live në studio (FOTO LAJM) Tërmeti i rënë pak minuta më parë ka shkaktuar panik të madh tek qytetarët. Tërmeti 4.5 ballë i shkallës rihter me e
Parukieri i preu 30 cm nga flokët e gjatë, vajzës i bie të fikët (VIDEO) Një vajze i ka rënë të fikët gjatë një emisioni në Turqi, pasi parukieri i preu flokët mes shumë se sa ajo kishte dëshir
Nesër fiket sinjali analog, reagon ashpër ish-deputetja Ditën e nesërme pritet të fiket sinjali analog për qarkun e Tiranës dhe Durrësit, gjë e cila do lë në terr qytetarët të
Hidhet me parashutë, ushtarit i bie disa herë të fikët (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur një ushtari amerikan i bie disa herë të fikët pasi hidhet me parashutë. Në pamjet film