999 rezultate për

fije

Një në pranga për kontrabandë cigaresh Një person është arrestuar në flagrancë, pasi është kapur me një sasi të konsiderueshme cigaresh kontrabandë. Ndalimi
Ish futbollisti i Çelsit pasi theu këmbën pyet: A fituam? "A fituam?", këto ishin fjalët e para të futbollistit, pasi u zgjua mbas incidentit të thyerjes së këmbës duke luajtur
Ja fotoja që ngushëllon serbët që ndjekin EURO 2016 nga televizori (FOTO) Nuk thonë kot që i humburi gjithmonë gjenë arsye për t'u justifikuar. Edhe rasti i serbëve që nuk arritën të jenë pjesëm
Ja çfarë gjen një angleze në kanaçen e Coca-Colës (FOTO LAJM) Samantha Roach nga Kardifi i Anglisë, pretendon se nga kanaçja e Coca-Colës i ka dalë një copë e pështirë që ishte përzi
Liverpool kualifikohet për fije të perit (VIDEO) Liverpool ka fituar me rezultatin e ngushtë 1:0 kundër Augsburg në fushën e vet duke hipotekuar kështu kualifikimin me s
Kaçurrela perfekte pa i djegur flokët (VIDEO) Flokët kaçurrela janë një ndër llojet më të kërkuara nga një pjesë e mirë e vajzave. Tani ka një mënyrë shumë të thjesht
Si të bëni një shall me fije (VIDEO) Shalli këtë sezon është pjesë e pandarë e garderobës sonë, kjo pasi ai cilësohet si një mbrojtës i mirë i qafës nga i ft
Trendi më i fundit i jelekëve (FOTO LAJM) Gjatë këtij sezoni vjeshte duket se në modë do të jenë jelekt e gjatë me fije të dendura pa mëngë. Jelekët komodë me
Mourinho në “fije të perit”, ja pasuesi i tij Humbja e fundit nga Evertoni mund t’i kushtojë Jose Mourinhos shkarkimin nga posti i trajnerit të Chelseat. Katër pik
Fije që s'këputen! Njerëzit e epokës sonë janë në një farë mënyre emigrantë, brenda për b
Shndërrin Rita Ora Rita Ora, me çdo kusht tërheq vëmëndjen e paparacëve dhe jo vetëm. Ajo ka shkëlqyer teksa ka performuar në skenën e Blue
Ja si mund të ndërtohet një urë me fije bari (FOTO-LAJM) Një mijë fshatarë bashkojnë forcat çdo vit në një traditë 500-vjeçare që konsiston në thurjen e një litari-urë që shërbe
Rusmali: Berisha nuk do sakrifikonte asnjë fije floku për Bashën “Bota politike e Berishës ka na qendër të saj vetë Berishën. Ky fakt nuk është më sekret. Për të, gjithçka rrotullohet r
Spiropali: Qeveria e vendosur në luftën kundër trafikantëve “Ne jemi të vendosur të luftojmë me çdo mjet, me çdo formë dhe mënyrë të pakompromiste me trafikantët, kontrabandist
Të shpëtosh për një fije nga vdekja (VIDEO-FOTO) Një kamera vendosur në një automjet ka regjistruar aksidentin e një betoniereje në SHBA. Fillimisht drejtjuesi i mjetit
Shmanget tragjedia, jeta e lojtarit ishte në fije të perit (VIDEO-FOTO) Futbolli Ukrainas ishte ndërprerë për disa javë për shkak të gjendjes së tensionuar. Por, me rifillimin e tij ka ndodhur
Kësaj i thonë të shpëtosh për një fije (VIDEO) Ju ka ndodhur ndonjehere që të keni shpëtuar për një fije nga aksidenti? Drejtuesit por edhe këmbësorët që shihni në vid
"Brazil 2014", Falcao: Ka ende një fije shprese Dëmtimi që Radamel Falcao pësoi në ndeshjen kupës së Francës ndaj amatorëve të Monts me shumë mundësi do ta lërë jashtë
Realizohet në flokë, flamuri kuq e zi Për herë të parë, është realizuar flamuri kuqezi në flokë... Sallon "Passion" ka prezantuar serinë e re të fotografive,
Gruaja shpëton për fije të perit bashkëshortin (VIDEO-FOTO) Këto imazhe të krijojnë idenë se po sheh ndonje film aksion por në fakt janë reale dhe vijnë nga Kina. Në një lagje të C