999 rezultate për

fije

Wales tani "në fije të perit", vetëm barazon me Kroacinë Ashtu siç mbeti jashtë Kupës së Botës, Uellsi rrezikon të mbetet jashtë edhe Evropianit. Të besuarit e Ryan Giggs nuk
Gianpaolo në fije të perit, kush mund ta zëvendësojë Tri humbje në pesë ndeshjet e para të këtij sezoni në Serie A, dy nga të fundit radhazi, janë padyshim shumë edhe për nj
I ra tavani, gazetarja shpëton për një fije gjatë raportimit (VIDEO) Nuk mjaftoi vetëm dëmtimi nga tërmeti, Fakulteti i Gjeologji-Minierave në Tiranë është përmbytur nga rreshjet e dendura
Humbisni 80 fije çdo ditë, 10 fakte të padëgjuara më parë për flokët Nuk thonë kot: flokët janë gjysma e bukurisë! Sidomos tek vajzat! Të gjithë mund të jeni bërë të paktën një herë kurioz
Pse shqiptarët mbajnë një fije të kuqe peri rreth dorës së majtë? Ky simbol përdoret për t’ju mbajtur larg fatkeqësive. Me këtë ata besojnë se një fije e kuqe peri mbron nga syri i keq d
Plazhi mahnitës me rërë të zezë, por jetën e ke në fije të perit (VIDEO) Plazhi i bukur Reynisfjara në Islandë është i njohur në të gjithë botën për rërën e zezë të krijuar nga derdhja e lavës
Shpëton për "fije" pa u bërë ushqim i balenës (VIDEO) Një zhytës në brigjet e Afrikës së Jugut për pak është kthyer në darkën e një balene, e cila ka kaluar fare pranë tij.
Jul Deda me halle grash, guxon të lyej flokët me fije (FOTO LAJM) Së fundmi Julian Deda ndodhet në Veri të Shqipërisë, në Valbonë, ku po punon për një projekt të ri. Aktori nuk ka zbu
Asnjë fije pendesë, del para gjyqit babai që përdhunoi vajzën në Laç (VIDEO) Gjykata e Shkallës së Parë Kurbin dha sot masën “Arrest me burg” për Shkëlqim Isufin, i akuzuar për veprën penale të “Ma
Videoja që ju mban frymën: Nëna heroinë hidhet ta shpëtojë, një fije e ndau fëmijën nga vdekja (VIDEO) Nëna kujdes me telefonin. Videoja që i është bashkangjitur këtij shkrimi tregon sesa shpejt pakujdesia mund të kthehet n
Do ketë dhunë nesër? Basha: Nuk do të preket asnjë fije floku e qytetarëve apo punonjësve të policisë Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se nuk do të ketë dhunë në protestën e nesërme dhe se nuk do të preket as
Shokon babai, i preu flokët vajzës pasi shkoi të parukierja (FOTO LAJM) Një baba do të merret në hetim për abuzim me të mitur pasi detyroi vajzën 13-vjeçare të priste flokët, sepse kishte shku
Vasfije Krasniqi: Zgjodha të flas, nuk do të vuajmë në heshtje (FOTO LAJM) E mbijetuara e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë, Vasfije Krasniqi-Goodman, ka vazhduar rrëfimin e saj për mediume
Cosa Nostra vetëm shtypi butonin: Fijet që lidhin vdekjen e Falcones me “Gladio-n” 27 vjet pas vrasjes së gjykatësit Giovanni Falcone, të dhëna të reja kanë dalë në sipërfaqe të cilat vënë në dukje një v
Gattuso në fije të perit, del në skenë emri i Rudi Garcias Eleminimi nga Kupa e Italisë ka vënë në dyshim të ardhmen e Gattusos te Milani. Sipas "Corriere dello Sport", në ras
Ishin ftuar në premierën e filmit të Ermalit, si u soll Kejvina me Belindën? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti është modelja e re që zëvendësoi Kejvinën në Xing me Ermalin. Dhe mbrëmjen e djeshme të dyja bukurosh
Vonesa i shpëtoi jetën këtij greku nga tragjedia e "Ethiopian Airlines" (FOTO LAJM) Rrëzimi i djeshëm i avionit të Ethiopian Airlines shkaktoi vdekjen e 157 personave në bord, ndërsa një grek i ka shpëtua
"Babai tentoi të na mbyste, na lidhi me tel me gjemba" historia rrëqethëse e Safijes Zakonisht në sytë e një fëmije prindi është një hero, në të gjitha kuptimet e mundshme. Në rastin e Safijes vetëm nëna e
Po dështon tek Fulham, Ranieri në fije të perit Claudio Ranieri është në prag të shkarkimit nga Fulhami dhe pritet një vendim zyrtar sot, raportojnë mediat britanike.
Haradinaj: Ndryshimi i kufijëve është ide e Putinit Në konferencën për media të mbajtur sot, Kryeministri Ramush Haradinaj është përgjigjur në disa pyetje rreth qëndrimeve