999 rezultate për

fifa

Festimi me shqiponjë bëhet pjesë e video-lojës "FIFA 19" (VIDEO) Fetstimi me shqiponjë duket se po kthehet viral në të gjithë botën e sportit. Megjithëse dy futbollistët shqiptarë,
FIFA gati për revolucion, preken transferimet FIFA vitet e fundit ka bërë disa ndryshime në rregulloren e saj. Por mesa duket perfeksionimi i FIFA-s do të jetë gr
Për kë votuan Messi dhe Ronaldo mbrëmë? Janë ndarë mbrëmjen e djeshme çmimet e FIFA-s për në ceremoninë e "The Best". Luka Modriç arriti të rrëmbejë trofeun
FIFA e zemëruar me Messin dhe Ronaldon, kritika për ta Organi qeverisës i futbollit botëror, FIFA, i ka kritikuar Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin për mungesën në ceremoni
Zyrtare: Ky është formacioni i vitit nga FIFA (FOTO LAJM) FIFA ka zbuluar më të mirë për vitin 2018. Ata përbëhen nga lojtarët më të mirë në të gjithë botë. Në portë është sp
Tifozët peruan fitojnë çmimin "FIFA Fan Award" për vitin 2018 Çmimin për "FIFA Fan Award" e ka fituar Peruja. Tifozët peruan ishin të zhurmshëm dhe në çdo moment duke përkrahur k
Mohamed Salah fiton çmimin e golit më të mirë (FOTO LAJM) Mohamed Salah ka fituar çmimin e golit më të mirë "FIFA Puskás Award 2018". Goli i tij në derbi kundër Evertonit ësh
Modric dhe Salah mbërrijnë në ceremoni Derisa Messi dhe Ronaldo thuhet se nuk do të marrin pjesë sonte në ceremoninë e ndarjes se më të mirëve nga FIFA, dy të
Fillon ceremonia e ndarjes së çmimit për lojtarin më të mirë nga FIFA Në Londër ka filluar ndarja e çmimeve të lojtarëve më të mirët nga FIFA. Ceremonia për ndarjen e më të mirëve të FIFA
"Mungesa e Messi i heq vlerat çmimit të FIFA-s" Sot në Londër do të mbahet ceremonia e shpërndarjes së çmimeve nga FIFA ku mes tyre do të jepet edhe vlerësimi prestigjo
Kjo është aryeja pse Messi "bojkotoi" ceremoninë e FIFA-s Pas Cristiano Ronaldos tashmë edhe ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka vendosur që të mos marrë pjesë në ceremoninë e nda
Messi dhe CR7 bëhen bashkë për të "bojkotuar" FIFA-n Sonte në orën 20:30, në Londër do të mbahen ceremonia e ndarjes së çmimeve të FIFA-s për vitin 2018. Në këtë ceremoni
Çudit CR7! "Bojkoton" edhe ceremoninë e FIFA-s Sot ne Londër do të mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve FIFA për lojtarin më të mirë "The Best" ku në garë janë Luka M
​FIFA konfirmon hetimet ndaj futbollistëve rusë FIFA e ila është në duke bashkëpunuar me organizata dhe agjenci të ndryshme, e ka konfirmuar se hetimet ndaj futbollistë
Renditja e FIFA-s, Shqipëria e Kosova fitojnë vende FIFA ka përditësuar renditjen e Kombëtrave të futbollit, tashmë sipas rregullave të reja ku rëndësinë më të madhe e kanë
Skënderbeu humbet gjyqin në FIFA për Nimagan Mesfushori Bakary Nimaga ka fituar gjyqin në FIFA me Skënderbeun, duke marrë “OK”-in për aktivizimin te klubi i ri Hataj
I jashtëzakonshëm, Kante i jep darkë tifozëve dhe luan FIFA me ta (VIDEO) Një takim i rastit në një xhami në Londër bëri që disa tifozë më fat ta kenë një natë të paharrueshme, pasi që kaluan mb
FIFA revolucion në merkato, shikoni se çfarë pritet të ndodhë Gazeta gjermane “Bild” raporton se FIFA ka gati një plan për të kufizuar numrin e futbollistëve të huazuar gjatë një mer
Vlerësimet e FIFA-s, Ronaldo dhe Messi vazhdojnë dominimin (FOTO LAJM) EA Sports e ka publikuar listëm e top dhjetë lojtarëve më të mirë në FIFA 19, lojë kjo e cila do të dalë në shitje më 28
Provokacia! Ramos rrezikon të dënohet nga FIFA Sergio Ramos mbrëmjen e djeshme ka lënë gjurmë në fitoren e thellë kundër Kroacisë, duke shënuar një gol të bukur me kok