E FUNDIT/ Një i mbytyr në plazhin e Vlorës
999 rezultate për

fifa

FIFA publikon rënditjen Shqipëria mbetet në vënd, Kosova vendos rekord të ri FIFA sapo ka publikuar rënditjen e re për muajin nëntor. Kombëtarja Shqiptare vijon të rënditet në vëndin e 60 duke mos
Rashica merr lajm fantstik nga FIFA Milot Rashica ka marrë një lajm të mirë ditën e sotme nga “FIFA 19”. Ylli kosovar ka marr vlerësimin 81 në FIFA 19,
Rashica në formacionin e javës në FIFA 19 Pas përfundimit të ndeshjeve të fundit të kombëtareve, në tërë globin, FIFA 19 ka publikuar formacionin e tyre më të mir
FIFA jep lejen për Arijanet Muriq që t’i bashkohet Kosovës Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka dhënë leje që portieri i Manchester City, Arijanet Muric, të mbrojë ngjyrat e pë
Infantino flet pas skandalit të FIFA-s që u zbulua nga mediat Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino ka insistuar se ata “duhet të punojnë për ta parandaluar Super Ligën dhe se ai nuk
Akuzat për korrupsion, reagon presidenti i FIFA-s Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino ka reaguar në lidhje me akuzat që u bënë ndaj tij për korrupsion. “Hetimi ësht
Hakerat sulmojnë FIFA-n, i vjedhin informatat të fshehta FIFA ka bërë të ditur se sistemi i kompjuterëve të organit qeverisës të futbollit botëror ishte sulmuar gjatë kësaj jave
FIFA pezullon projektin për Botërorin e Klubeve Pak kohë më parë FIFA hartoi një plan për të zhvilluar Botërorin e Klubeve në muajin qershor, një event që do t’i sillte
FIFA merr vendimin e prerë për futbollin spanjoll FIFA ka lajmëruar ditën e sotme se nuk do të lejojë në asnjë mënyrë që ndeshjet e La Liga-s të zhvillohen jashtë territo
Renditja e FIFA-s, Shqipëria në rënie të lirë, Kosova vendos rekord Kombëtarja e Shqipërisë po kalon një moment negative pasi në sfidat e fundit ka arritur rezultate shumë të dobëta. Baraz
Bolt “çmend” FIFA-n, gati testet antidoping Usain Bolt u pensionua nga sporti i atletikës për tu përkushtuar futbollit, por mesa duket ky profesion nuk ka nisur dh
Është i "çmendur” pas FIFA 19, e dashura e Immobiles ankohet për sulmuesin (FOTO LAJM) Loja “FIFA 19” duket se po i bën të gjithë pas vetes. Ashtu si gjithë të tjerët edhe sulmuesit të Lazios, Ciro Immobile
Presidenti i FIFA-s viziton Kosovën Në një atmosferë tejet të përzemërt dhe miqësore është zhvilluar sot takimi ndërmjet presidentit të FIFA-s, Gianni Infan
"FIFA 19" vjen me gafën e radhës, Petr Cech tallet me të Video-loja FIFA shquhet se bënë shumë gabime në fomratin e kësaj loje. Së fundmi është një foto e Petr Cech në "FIF
E pabesueshme, kaq para kushton celulari i Luka Modriç Luka Modric padyshim që është një nga futbollistët më të mirë në botë dhe këtë është velrësuar si nga FIFA edhe nga UEFA
Festimi me shqiponjë bëhet pjesë e video-lojës "FIFA 19" (VIDEO) Fetstimi me shqiponjë duket se po kthehet viral në të gjithë botën e sportit. Megjithëse dy futbollistët shqiptarë,
FIFA gati për revolucion, preken transferimet FIFA vitet e fundit ka bërë disa ndryshime në rregulloren e saj. Por mesa duket perfeksionimi i FIFA-s do të jetë gr
Për kë votuan Messi dhe Ronaldo mbrëmë? Janë ndarë mbrëmjen e djeshme çmimet e FIFA-s për në ceremoninë e "The Best". Luka Modriç arriti të rrëmbejë trofeun
FIFA e zemëruar me Messin dhe Ronaldon, kritika për ta Organi qeverisës i futbollit botëror, FIFA, i ka kritikuar Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin për mungesën në ceremoni
Zyrtare: Ky është formacioni i vitit nga FIFA (FOTO LAJM) FIFA ka zbuluar më të mirë për vitin 2018. Ata përbëhen nga lojtarët më të mirë në të gjithë botë. Në portë është sp