999 rezultate për

fierit

Detaje të reja/ Kush është i riu që tentoi vetëvrasjen në burgun e Fierit Marlind Ymeraj, 27 vjeç, ka tentuar të vrasë veten në burgun e Fierit. I riu është dënuar me burg pasi arrestimit për gr
Në gjendje të rëndë çifti nga Fieri, po ngroheshin me qymyr druri Një çift nga qyteti i Fierit kanë përfunduar në spital në gjendje kritike për jetën pas intoksikimit me gazin e qymyrit
Beqaj: 100 milionë lekë për rikonstruksionin e Urgjencës në spitalin e Fierit Spitali Rajonal i Fierit ka tashmë një shërbim tërësisht modern dhe bashkëkohor të shërbimit të Urgjencës. Falë një inve
Shtohen virozat, fluks vizitash në pediatrinë e Fierit dhe Vlorës Situata paraqitet edhe më alarmante pasi raportohet për fluks vizitash në pediatrinë e Fierit dhe Vlorës. Spitali i fëmi
Ryshfeti 3 mln lekë, Apeli pushon hetimet për ish-prokurorin e Fierit Gjykata e Apelit ka pushuar çështjen ndaj ish-prokurorit të Fierit, Petrit Vukaj. Ndaj Petrit Vukajt rëndonte akuza e
Mbyllet greva e urisë në Zharrëz të Fierit, tre persona me probleme shëndetësore Mbyllet greva e urisë në Zharrëz të Fierit pas ngritjes së grupit ndërinstitucional të punës nga kryeministri dhe përkeq
Vazhdon greva e urisë në Fier, banorët kalojnë Krishtlindjet pranë tyre Vazhdon akoma protesta e banorëve të fshatit Zharrëz të Fierit të cilët e kanë kaluar edhe natën e Krishtlindjeve në gre
FIER/ Ngacmoi seksualisht të miturën, pranga 29 vjeçarit Policia e Fierit ka vënë në pranga një të ri, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur. Bëhet fjalë
Tërmeti 4.2 ballë alarmon banorët në Fier Një tërmet me magnitudë 4.2 ballë i shkallës Rihter, i regjistruar në orët e para të ditës, ka vënë në panik banorët në
Procedohet penalisht gjyqtari që vonoi urdhrin e mbrojtjes për Liljana Rukon Policia e Fierit ka nisur procedimin penal për ‘shpërdorim detyre” për gjyqtarin që vonoi urdhrin e mbrojtjes për Lilja
Krimi në Fier/ Zbardhet vendimi i gjykatës: Burri s'duhej ti afrohej më shumë se 2 metra 43-vjeçarja nga Fieri qe humbi jetën pasditen e së shtunës pasi u hodh nga dritarja e tualetit në katin e katërt, me ven
FIER/ 40 vjeçarja bie nga pallati, dëshmitarët: E hodhi burri, ishte lakuriq (FOTO LAJM) Update- Dëshmitarët kanë rrëfyer se çfarë kanë ndodhur në të vërtetë për gruan e cila dyshohet se ishte vetëhedhur nga k
Vodhën 209 mln lekë në TEC-in e Fierit, arrestohen drejtori dhe administratorët Policia arrestoi mbrëmjen e djeshme pesë persona në kuadër të operacionit “TEC-i” me akuzën se i kanë shkaktuar shtetit
Ekzekutimi në Fier/ Alinani: Ika me vrap, nuk i kam parë atentatorët 39 vjeçari Ari Alinani, gjatë së enjtes u paraqit i fashuar dhe nën masa të larta sigurie në Gjykatën e Fierit. Ai ka ma
FIER/ Pranga Ari Alinanit, mbeti i plagosur në atentatin ndaj Patës Lidhur me ngjarjen e ndodhur tre ditë më parë në lagjen "Afrimi i Ri" në qytetin e Fierit, uniformat blu kanë vënë në pr
Banorët e Mbrostarit protestojnë para Bashkisë së Fierit Banorët e Mbrostarit ende vijojnë me valën e protestave, ndërsa para pak çastesh kanë protestuar para Bashkisë së Fierit
Protesta kundër impiantit të mbeturinave/ Nën akuzë edhe 6 banorë nga Mbrostari Policia e Fierit ka bërë me dije sot se ka proceduar penalisht edhe 6 banorë të fshatit Mbrostar Ura, pasi 3 javë më par
Banorët e Mbrostarit, protëstë kundër landfillit të plehrave në fshatin e tyre Banorët e fshatit Mbrostar në Fier kanë protestuar sot kundër planit të Bashkisë së Fierit për të ndërtuar një landfill
LAJMI I FUNDIT / Shpërthimi, në spitalin e Fierit u paraqitën 5 të plagosur Një shpërthim i fuqishëm tronditi Ballshin mbrëmë në Rafinerinë e Përpunimit të Naftës. Mendohet se shpërthimi ka ndo
SHPËRTHIMI/ Të plagosurit po transportohen në Spitalin e Fierit Deri më tani është konfirmuar një i vdekur dhe pesë të plagosur nga shpërthimi i madh që ndodhi para disa minutash në Uz