999 rezultate për

fierit

Aksident i rëndë, vdes një 65-vjeçare Një aksident i rëndë i ndodhur pasditen e së dielës në afërsi të Fierit, ku një 65-vjecare ka humbur jetën. Ngjarja e
2.5 ton drogë drejt Italisë, arrestohet nënkomisari i Fierit Nënkomisari i Komisariatit të Fierit ka përfunduar në prangat e policisë pasi akuzohet për trafik droge. Ai konsidero
Basha në jug: Emergjente ndihma me ushqime për të prekurit nga përmbytja Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ditën e sotme ka udhëtuar drejt zonave kritike në jug të vendit aty ku përmb
Ekipet për shpëtim nga Kosova nisin operacionet e shpëtimit në Shqipëri Ekipet për shpëtim dhe ekspertët për vlerësimin e situatës të Agjencisë për Menaxhim të Emergjencave të Republikës së Ko
2 metra ujë në Fier, Rama shkon i viziton me atlete të zeza (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka udhëtuar drejt Fierit aty ku situata vazhdon të jetë shumë kritike pasi niveli i
Përmbytjet, Shqipërisë i vjen në ndihmë Kosova (FOTO LAJM) Ndërkohë që qarku i Fierit dhe i Vlorës janë nën kërcënimin e ujit, autoriteteve të Shqipërisë i janë bashkuar edhe ekip
Prefekti i Fierit dhe Dritan Leli japin alarmin: Nuk është parë ndonjëherë kjo gjendje Forcat e Policisë së Shtetit, Zjarrfikësve dhe Ushtrisë janë nisur me urgjencë drejt zonave me probleme dhe përmbytje në
U kap bashkë me grupin kriminal, lirohet paraplegjiku i arrestuar në Fier Goditja e grupit të parë kriminal në qytetin e Fierit në kuadër të aksionit të policisë “Forca e Ligjit” ka rezultuar nj
“Forca e ligjit”, ja mesazhi i Fatmir Xhafajt për policinë e Fierit Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me operacionin policor të ndërmarrë në Fier, ku u arrestuan 3
Basha akuzoi për rrëmbim, policia hedh poshtë denoncimin Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka bërë një denoncim kundrejt Partisë socialiste. Ai ka shkruar në “Face
Basha denoncon skandalin: Sponsori i PS rrëmbeu për tre ditë një person, policia nuk reagoi Kryetari i Partisw Demokratike Lulzim Basha sërish ka bërë një denoncim kundrejt Partisë socialiste. Ai ka shkruar n
I vodhi celularin pasi e vrau, kapet autori pas një viti Policia e Fierit ka zbardhur vrasjen e teknologut të Ballshit, Shefo Duraj. Policia ka vënë në pranga autorin e njgj
Dënuar me 1 vit burg për vjedhje, arrestohet 23-vjeçari Një 23-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Fierit pasi ishte shpallur në kërkim për vjedhje. Mësohet se Saimir
Kishte ndërtuar pa leje, arrestohet fieraku dhe specialisti i policisë Policia ka arrestuar një banor në fshatin Cakran të Fierit për një ndërtim pa leje që kryente në shtëpinë e tij, por pre
Ardenica përfshihet nga flakët, rrezikohen banorët Vazhdojnë të shtohen vatrat e zjarrit në vendin tonë. Ditën e sotme zjarri nuk ka kursyer as Ardenicën, ku mësohet se di
E la e dashura, 20-vjeçari i jep fund jetës me fostoksinë Një i ri vetëm 20 vjeç është vetëvrarë duke pirë fostoksinë. Mësohet se i riu është 20-vjeçari Eneo Ferko banues në
U vuri zjarrin barishteve, përfundoi duke u djegur vetë burri në Fier Një i moshuar nga një fshat i Fierit, është dërguar me urgjencë në spital me djegie të shumta në trup. 64-vjeçari P.Ç
SONDAZHI I ALBEU.COM/ Luftë për një votë në Fier, sa % marrin PS, PD, LSI, PDIU, LIBRA...(FOTO LAJM) Qarku i Fierit është i dyti më i madh në vend sa i përket numrit të deputetëve që dërgon në Kuvend pas Tiranës. Fier
Vjedh 13 milionë lekë në pulari, 22-vjeçari përfundon në pranga Policia e Fierit ka vënë në pranga një 22-vjeçar pasi akuzohet se është autor i vjedhjes së një shume prej 13 milionë le
U godit nga "horrat e PS", ky është anëtari i dhunuar i LSI-së (FOTO LAJM) Një sherr ka ndodhur në Zharrëz të Fierit ku sipas kreut të LSI disa socialictë të cilët ai i quajti “horrat e PS-së” ka