999 rezultate për

fierit

38-vjeçari vetëvaret në qelinë e burgut të Fierit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Një 38-vjeçar është vetëvarur në një qeli në burgun e Fierit i cili ishte dën
Skandal në Fier, punonjësi i morgut bën biznes me të vdekurit Një rast flagrant shkeljesh të mëdha është denoncuar nga qytetarët e Fierit. Bëhet fjalë për një agjensi funerale e
Basha takon protestuesit e Fierit para Kuvendit Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka takuar protestuesit e By passit të Fierit, përpara parlamentit, ku ka dhënë
Kërkojnë rrogat, naftëtarët e Fierit dalin sërish në protestë Edhe ditën e sotme kanë vazhduar protestat e naftëtarëve të dy rafinerive të Ballshit dhe të Fierit. Naftëtarët kanë
Nuk kanë marrë rrogat, punëtorët e Bypass-it bllokojnë aksin Fier-Mbrostar Përfaqësues të 55 kompanive që punuan për ndërtimin e bypass-it të Fierit dhe Vlorës kanë bllokuar sërish aksin rrugor F
Shkojnë për t'a grabitur, hajdutët dhunojnë 8-vjeçarin për të gjetur lekët Një grabitje ka ndodhur një ditë më parë në fshatin Cakran të Fierit. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se pe
Habit prifti i Fierit: Skënderbeu ishte ortodoks! (VIDEO) Gjergj Kastrioti Skëndërbeu është heroi kombëtar i shqiptarëve kudo që ndodhen. Përtej figurës së tij të lavdishme,
E FUNDIT/ 20-vjeçari shkon me plagë në kokë në spitalin e Fierit Një i ri vetëm 20-vjeç është vetëplagosur me armë zjarri. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Fier rreth orës 13:15. Sip
E fortë dhe punëtore, kaubojsja e Myzeqesë plugon tokën e thur qilima (VIDEO) Ne Sheq të Fierit jeton një grua e cila bën të gjitha punët e rënda të cilat përballohen vetëm nga burrat. Ajo është
Nga Ballshi në Tiranë në këmbë, çfarë ndodhi mbrëmë me naftëtarët Protesta e naftëtarëve të Ballshit dhe të Fierit do të protestojnë edhe ditën e sotme përballë Ministrisë së Energjetikë
Kryebashkiaku i Fierit kopjon shëmtuar Veliajn (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj e ka merak shumë imazhin dhe kujdeset për veshjet dhe fotot e shumta që poston në
Aksident i rëndë, vdes një 65-vjeçare Një aksident i rëndë i ndodhur pasditen e së dielës në afërsi të Fierit, ku një 65-vjecare ka humbur jetën. Ngjarja e
2.5 ton drogë drejt Italisë, arrestohet nënkomisari i Fierit Nënkomisari i Komisariatit të Fierit ka përfunduar në prangat e policisë pasi akuzohet për trafik droge. Ai konsidero
Basha në jug: Emergjente ndihma me ushqime për të prekurit nga përmbytja Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ditën e sotme ka udhëtuar drejt zonave kritike në jug të vendit aty ku përmb
Ekipet për shpëtim nga Kosova nisin operacionet e shpëtimit në Shqipëri Ekipet për shpëtim dhe ekspertët për vlerësimin e situatës të Agjencisë për Menaxhim të Emergjencave të Republikës së Ko
2 metra ujë në Fier, Rama shkon i viziton me atlete të zeza (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka udhëtuar drejt Fierit aty ku situata vazhdon të jetë shumë kritike pasi niveli i
Përmbytjet, Shqipërisë i vjen në ndihmë Kosova (FOTO LAJM) Ndërkohë që qarku i Fierit dhe i Vlorës janë nën kërcënimin e ujit, autoriteteve të Shqipërisë i janë bashkuar edhe ekip
Prefekti i Fierit dhe Dritan Leli japin alarmin: Nuk është parë ndonjëherë kjo gjendje Forcat e Policisë së Shtetit, Zjarrfikësve dhe Ushtrisë janë nisur me urgjencë drejt zonave me probleme dhe përmbytje në
U kap bashkë me grupin kriminal, lirohet paraplegjiku i arrestuar në Fier Goditja e grupit të parë kriminal në qytetin e Fierit në kuadër të aksionit të policisë “Forca e Ligjit” ka rezultuar nj
“Forca e ligjit”, ja mesazhi i Fatmir Xhafajt për policinë e Fierit Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me operacionin policor të ndërmarrë në Fier, ku u arrestuan 3