999 rezultate për

fierit

Ndahet nga jeta regjisori Roland Roshi/ Për shumë vite kontribut në RTSH si folës e regjisor Roland Roshi, nje nder regjisoret me te vjeter ne Radio Televizionin Shqiptar eshte ndare papritur nga jeta sot pasdite.
E mori Rezarta në punë, si doli nga burgu Ermal Hoxha Raportet pozitive nga institucionet e drejtësisë dhe një kontratë pune me kompaninë e bashkëshortes së tij i hapën rrugë
Deputeti demokrat nxjerr pamjet: Nënkryetarit të bashkisë i dogjën makinën Deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj ka postuar në rrjetin social Facebook një video ku sipas tij, i është vënë flaka qëlli
DETAJET/ Vdiq e reja shtatzënë, vajza e saj 7-vjeç në gjendje kritike për jetën Një parakalim i gabuar i merr jetën nënës 6- muajshe shtatzënë, në gjendje të rëndë vajza e saj 7 vjeçe. Një aksident
Flet pronari i BMW që dha alarmin për "bombë": Më kanë kërcënuar Pronari i makinës “BMW” me targa AA 895 TX, Gazmir Merkaj, çoi në këmbë Policinë e Fierit, atë të Vlorës dhe forcat xhen
Gangsterja pranon fajin, çfarë tha para gjykatës Anna Malaj, 31 vjeç nënë e dy fëmijëve dhe kushëriri i saj Emiljano Grembi, 22 vjeç të ndaluar për grabitjen e 3 karbura
I burgosuri ndërron jetë teksa ishte duke luajtur Një i burgosur i cili vuante dënimin në burgun e Fierit, ka humbur jetën. 38-vjeçari me iniciale M.L, ishte duke lua
Kapet gangsterja që vidhte me armë karburantet në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga një shtetase, pasi akuzohet se ka vjedhur në bashkëpunim një karburant dhe ka tentuar
Mban peng prej 6-muajsh adoleshenten, arrestohet 40-vjeçari në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga një 40-vjeçar pasi akuzohet se është autori i rrëmbimit të një 17-vjeçareje, ngjarje
Sot janë miliarderë, si i shpëtuan vëllezërit nga Fieri masakrimit të shqiptares në Athinë Në nëntor të vitit të mbrapshtë 1997, Nurie Hoxha u largua nga Shqipëria me ëndrrën për të nisur një jetë të re në Athin
Dhunë e mashtrim, policia e Fierit arreston dy shtetas Policia e Fierit ka ndaluar 2 shtetas në kërkim. Njëri i akuzuar dhe dënuar për dhunë në familje dhe tjetri për mashtrim
Zbardhet skema, si çifti fierak bënte jetë luksi me paratë e qytetarëve Dy ditë më parë policia e Fierit vuri në pranga një çift nga Fieri pasi akuzohet për veprën penale "mashtrim". Të ar
Zbardhet vendimi, gjykata e Fierit tregon pse u lirua Mark Frroku Gjykata e Shkallës së Parë Fier e ka argumentuar vendimin që mori për lirimin me kusht të ish-deputeti Mark Frroku i dën
E FUNDIT/ Fituan 200 mijë euro nga mashtrimi, arrestohet burrë e grua në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga burrë e grua në këtë qytet. Dy persona, burrë e grua të shpallur në kërkim janë a
Prifti pedofil në Fier, reagon Mitropolia: Çfarë ndodhi me klerikun Gjatë mbrëmjes së djeshme, gazetari Alfons Zeneli ka denoncuar një rast pedofilie ku një klerik i Mitropolisë së Fierit
Kapet drogë në burg e Fierit, kush ishte marrësi Një sasi lënde narkotike e dyshuar e llojit kanabis sativa është kapur teksa po tentohej të futej në burgun e Fierit.
Flasin familjarët pas gjetjes së laboratorit të drogës: Po ndërtonim pulari "Po ndërtonim një pulari, jo laborator droge..." Kështu ëshët shprehur familjarët e Vladimir Çitotajt në Mbrostar të
Projekti mbreslënës për qendrën e qytetit shqiptar, nuk është në Tiranë (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Fierit, Armando Subashi, ka publikuar sot pamjet sesi do të shndërrohet qendra e Fierit dhe zona
Pagoi për kokën e Cukut, ku fshihet i "tmerrshmi" i Fierit Policia ka shpallur në kërkim ndërkombëtar Bledar Jambellin. Ai akuzohet si si porositësi i vrasjes së ish- kreut të
Pezullohen 4 zyrtarë të Drejtorisë së Taksave Vendore në Fier Kryetari i Bashkisë së Fierit ka pezulluar nga detyra 4 drejtues dhe specialistë të Drejtorisë së Përgjithshme të Taksav