999 rezultate për

fierit

Interpoli kap kriminelin e Fierit, eliminoi 1 person dhe tentoi të 2-tin brenda ditës Skuadra e ekstradimeve në policinë e Londrës i ka dhënë fund fshehjes 24 vjeçare të një shqiptari. Top Channel ka mës
Gratë tironse bëjnë namin, shtiren si kliente dhe vjedhin minimarketin në Fier Policia e Fierit ka kapur në flagrancë e gra të cilat tentuan të vidhnin një minimarket. Janë arrestuar shtetaset A.M
Digjen mbi 500 rrënjë ullinj në Fier Kodrat e fshatit Petovë në njësinë administrative Mbrostar të Fierit janë përfshirë nga zjarri. Burimet nga vendngjar
Krimet e Rënda marrin përsipër sherrin me armë mes 2 familjeve në Levan Në Fier, specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në spi
Krimet e Rënda, hetime për incidentin me armë në spitalin e Fierit Specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës, 31 gusht 2019
Si nisi konflikti mes 2 familjeve që filloi në Levan dhe vijoi në spitalin e Fierit Ngjarja që tronditi Fierin mbrëmjen e së shtunës nisi në Levan. Dy familje u përfshinë në një konflikt në një lokal dhe
2 në reaminacion, mjekët flasin për gjendjen e 5 të plagosurve në Fier Mjekët e spitalit të Fierit thonë se gjendja e 5 të plagosurve nga sherri i një dite më parë janë jashtë rrezikut për je
Ngjarja në spitalin e Fierit, Babai shkoi për të vizituar të birin e plagosur por u qëllua me armë zjarri Detaje të reja janë zbuluar nga konflikti mes disa të rinjëve në Fier, që përfundoi me të shtëna me armë zjarri brenda S
FIER/ Të shtëna me armë zjarri brenda spitalit, 3 të plagosur (VIDEO) Tre persona raportohet se janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në qytetin e Fierit mbrëmjen e sotme (31 gusht). R
Aksident tragjik në Levan-Tepelenë: Vdes njëri, tjetri rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mëngjesit në aksin rrugor Levan-Tepelënë. Një makinë ka përplasur një motor.
DETAJE/ I pret rrugën dhe qëllon me breshëri autobusin me pasagjerë Një person, i identifikuar tashmë nga policia e rendit të Fierit, por që nuk i është bërë publik emri, ka dalë nga mjeti
Makinat përplasen kokë më kokë në Fier, dy të plagosur Një aksidenty ka ndoshur në afërsi të zonës së njohur si fermë, në periferi të qytetit të Fierit. Koke me koke me nj
Mbytet 29-vjeçari në plazhin e Zvërnecit Një 29-vjeçar është mbytur ditën e sotme në plazhin e Vlorës. Informacion paraprak Rreth orës 16:56, në plazhin e
15 të pickuar: Gjarpri dhe merimanga e zezë bëjnë kërdinë në Fier Teksa jemi në kulmin e sezonit veror problemet insektet dhe mungesa e kontrollit të zonës së infektuar po shqetëson shum
Si nisi gjakmarrja e Lul Cakës me të "fortët" e Fierit për larjen e makinës Përveç vrasjes së Pëllumb Eminit, që i kushtoi më pas masakrimin e së ëmës nga hasmi, gazeta “Si” mëson se krimi tjetër
Kushëri i Loshit të Karbunarës, hakmarrja e frikshme e Lul Cakës për vrasjen e nënës Lulzim Caka, ose i njohur shkurt si Lul Caka, tashmë po shijon lirinë pasi kreu dënimin për akuzat e vërtetuara nga prok
E PABESUESHME/ "Na sjellin ujë të pijshëm të përzjerë me ujra të zeza" “Vendi ne prag epidemie!”, kështu është shprehur ish-kryeministri Sali Berisha referuar denoncimit të një qytetari për p
Plagosi me thikë 46-vjeçarin pas një sherri, arrestohet fieraku Një 64-vjeçar i identifikuar si Agron Muçaj ka rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi ka qëlluar me thikë një tjetër
"Drejtori i Policisë së Fierit i dehur në timon, përplas për vdekje një qytetar" Sipas ish- kryeministrit Sali Berisha drejtori i policisë së Fierit ka aksidentuar për vdekje një qytetar. Ai shkruan
"Babalja”, zbardhet dëshmia e ish-kreut të Policisë së Fierit shtë rikthyer sërish sot vëmendja te çështja e bujshme e audio-përgjimit të publikuar nga Partia Demokratike, e njohur e