999 rezultate për

fier

Flet fierakja që kërcënoi që do hidhej nga pallati: Shtesën e kam bërë duke larë m*tat në Greqi Një qytetare që tentoi të hidhet nga banesa e saj në qytetin e Fierit rrëfeu përse e mori atë vendim. Sipas saj, shte
"Rama ik", kryeministri pritet me protesta në Fier Pavarësisht masave të marra për Covid-19, disa banorë e kanë pritur kryeministrit Edi Rama me protesta sot gjatë vizitës
Zbulohet laboratori i narkotikëve në Fier, 2 arrestohen e 2 shpallen në kërkim Dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim pasi policia ka zbuluar një laborator lëndësh narkotik
Dhunuan 23 vjeçarin në Fier, jepet vendimi për ish-efektivin e policisë dhe mikun e tij Gjykata e Fierit ka vendosur masën' Detyrim paraqiteje' për ish efektivin e policisë Anxhelo Bardhi dhe masën 'Arrest sh
Akuzohet se ngacmoi s*eksualisht të miturën, lihet në burg Leonidha Rapushi Gjykata e Fierit ka vendosur ''arrest me burg'' për Leonidha Rapushi, i akuzuar për ngacmim seksual të një vajze të mitu
Dhunoi gazetarin në mes të qytetit, arrestohet punonjësi i Policisë së bashku me mikun e tij SHÇBA ka arrestuar punonjësin e policisë Anxhelo Bardhi dhe 1 shtetas, pasi goditën për motive të dobëta një person në q
DETAJET/ Si polici "gangster" në Fier dhunoi gazetarin që po udhëtonte me të dashurën Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit pezullon menjëherë nga detyra punonjësin e patrullës në Stacionin e Polici
Pezullohet polici në Fier pasi goditi një qytetar dhe tentoi ta nxjerrë me dhunë nga makina Policia e Shtetit ka pezulluar nga detyra efektivin e policisë në Fier, i cili u përfshi në një sherr ne qendër të qytet
E pazakontë! Sherr mes qytetit në Fier, i përfshirë dhe një polic Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Fier, ku duhej që të dilnin vetëm pensionistët. Por një sherr ka
Tjetër rast me Covid-19 në Fier, si u zbulua prej vatrës së njohur Eshtë shtuar numri i të prekurve nga Covid-19 në Fier. Një tjetër rast me koronavirus është zbuluar ditën e sotme duk
24 raste të reja në 24 orë, si u infektua Mallakastra që rezistoi prej ditësh Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 24 raste të reja duke e çuar numrin total
Zgjerohet harta edhe në Fier, konfirmohen tre raste të reja me Covid-19 Janë konfirmuar tre raste të reja me koronavirus në Fieri. Abcnews.al raporton se bëhet fjalë për tre pjestarë të një
E paprecedentë! Berisha publikon pamjet skandaloze nga Fieri (VIDEO) Një "miting" i paprecendentë ndodhi ditën e djeshme në Levan të Fierit ku u bë një rrumujë e madhe pa asnjë lloj distanc
"Miting" mes epidemisë në Fier, Rama zbulon kush e ka fajin (VIDEO) Një skenë e pazakontë është krijuar sot në Fier ku qindra banorë janë grumbulluar para bashkisë së Fierit, pa asnjë dist
Pamje dramatike në Fier, shpërndarja e ndihmave shndërrohet në miting (VIDEO) Pamjet e mëposhtme janë me të vërtetë alarmante shtuar faktin se aty ndodhen edhe efektivët e policisë, e bën ngjarjen a
Në kërkim për plagosje dhe dhunë në familje, si u kapën dy burrat në Fier Policia e Fierit ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim të cilët ishin dënuar për veprën penale të plagosjes me d
Një vatër e re koronavirusi në Fier, si u infektuan 6 pjestarë të një familjeje Edher në Fier janë zbuluar persona të tjerë të infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për anëtarët e një familjeje në
Aksident i rëndë në Fier, pas shpejtësisë së madhe 3 të rinjtë përfundojnë në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Suk‐Stum në Fier. Sipas informacioneve, mësohet se tre të ri
Dyshohet të jetë infektuar nga ashensori, preket nga COVID 19 mësuesi në Fier Ka shkuar në 26 numri i personave të infektuar me koronavirus në Fier, ku mëngjesin e sotëm është konfirmuar pozitiv edh
Dy raste të reja me koronavirus në Fier, zbulohet lagjia ku banonin Teksa pritet përditësimi i të dhënave nga ministria e Shëndetsisë përsa i përket të dhënave të fundit ndaj koronavirusit