999 rezultate për

fier

Zbulohet shkaku tragjik pse u hodh nga kati i 4 e reja në Fier Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me tragjedinë në Patos ku një 35-vjeçarje u hodh nga katërt i palltit ku jetonte.
Kush është fieraku që e kishte kthyer shtëpinë në Durrës në bazë kriminale Apartamenti prej 48 metrash katrorë në pronësi të 56-vjeçarit nga Fieri i shpallur në kërkim policor, Xhevahir Lushka, g
35 vjeçarja në Fier shokon familjen, hidhet nga kati i katërt Një 35-vjeçare është hedhur nga kati i katërt ditën e sotme në Fier. Ajo është dërguar në spital në gjendje të rëndë
I tha 21-vjeçares se kishte grip, pse akuzohet mjekja në Fier Pak ditë më parë u pezullua mjekja e spitalit të Fierit. Ina Rruzhdija, mjeke e Urgjencës, nuk do të lejohet të ushtr
Aksident i rëndë në Fier, makina humb kontrollin dhe bie në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në orët e pasdites në aksin rrugor Varibob-Fier. Mësohet se aksidenti k
Mbolli kanabis në serën e luleshtrydheve, në pranga i riu nga Fieri Një i ri është arrrestuar nga policia në Fier, pasi kishte mbjellë kanabis në serën e luleshtrydheve. Ngjarja ka ndod
I vdiq pacientja 21-vjeçare, mjekja pezullohet nga puna Gjykata e Fierit ka pezulluar nga detyra mjeken e Repartit të Urgjencës së Spitalit Rajonal Fier, Ina Ruzhdija. Kjo p
U kap duke shitur heroinë në Tiranë, kush është fieraku i rrezikshëm Ditën e sotme policia shkatërrroi bandën e tre të rinjvë të cilët shisnin kokainë në gjimnazet e Tiranës. Në pranga r
Vrau 20 vite më parë, shqiptari kapet në Angli për të vuajtur burgun në Shqipëri Interpol Tirana ekstradon 1 shtetas shqiptar, i dënuar me 20 vite burg, për veprat penale "Vrasje me dashje" dhe "Armëmb
Nuk jemi në Kore, këto foto janë nga një shkollë në Fier (FOTO LAJM) Fotot e mësipërme janë marrë në shkollën 9-vjeçare Mark Dashi Fier, përgjatë një aktiviteti. "Kjo është më shumë se t
Zbardhet skema, si çifti fierak bënte jetë luksi me paratë e qytetarëve Dy ditë më parë policia e Fierit vuri në pranga një çift nga Fieri pasi akuzohet për veprën penale "mashtrim". Të ar
Zbardhet vendimi, gjykata e Fierit tregon pse u lirua Mark Frroku Gjykata e Shkallës së Parë Fier e ka argumentuar vendimin që mori për lirimin me kusht të ish-deputeti Mark Frroku i dën
Aksident i rëndë në Fier, humb jetën 51 vjeçarja Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Viktima eshte identifikuar si Lindita Kola, 51 vjeç, nder
Skema e mashtrimit, si i fuste në kurth çifti i fierakëve nevojtarët për punë Çifti Kajolli nga Dërmënasi i Fierit kishte nisur aktivitetin e paligjshëm të mashtrimit të personave të ndryshëm për pë
E FUNDIT/ Fituan 200 mijë euro nga mashtrimi, arrestohet burrë e grua në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga burrë e grua në këtë qytet. Dy persona, burrë e grua të shpallur në kërkim janë a
Kërkoi 300 mijë lekë ryshfet, shkarkohet juristi i Hipotekës Ministria e Drejtësisë dhe ZQRPP kanë reaguar në mënyrë të menjëhershme pas denoncimit të bërë në emisionin "Fiks Fare",
Prifti pedofil në Fier, reagon Mitropolia: Çfarë ndodhi me klerikun Gjatë mbrëmjes së djeshme, gazetari Alfons Zeneli ka denoncuar një rast pedofilie ku një klerik i Mitropolisë së Fierit
Gazetari zbardh skandalin: Një prift pedofil në Fier, Janullatosi e mbajti në detyrë “Mitropoliti i Fierit, Hirësi Nikolla (Arjan Pelivan Hyka) ka dorëzuar klerik një ish katekist të shpunësuar dhe të dëbu
Tragjedi në Fier, 26 vjeçarja helmon veten me fotoksinë Një vajzë vetëm 26 vjec është vetëvrarë ditën e sotmë në Fier. E reja ka ndërruar jetë në spital pasi është vetëhel
E rëndë, 26-vjeçarja në Fier i jep fund jetës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Mësohet se një 26-vjeçare i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Sipas inf