999 rezultate për

fier

Autori e qëlloi me plumb në kokë, gruaja e viktimës pa gjithçka: Detaje të reja nga vrasja në Fier 50-vjeçari i identifikuar si Ahmet Toska është gjetur i vrarë nga arma e zjarrit mëngjesin e sotëm në lagjen “Sheq i Mad
Aksident i trefishtë në Fier, makina me impiant gazi krijon panik për një shpërthim Një aksident i trefishtë ka ndodhur pranë shtëpisë së të moshuarve në Fier. Tre automjete janë përplasur me njëra tje
Merr flakë autobusi plot me udhëtarë në Fier Një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur sapo zbret vendin e njohu
Rrëzohet rrapi shekullor në Fier, zë poshtë katër makina (FOTO LAJM) Mëngjesin e kësaj të diele është rrëzuar një rrap shekullor në Fier duke dëmtuar 4 automjete. Ngjarja ka ndodhur në p
Arrestohet 44-vjeçari me 4 emra, pjesë e grupit të rrezikshëm në Itali Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit me qëllim ekstradimi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Sipas polic
Rama nuk përballet për inceneratorët, pse ky krim është "bombë" për xhepin dhe shëndetin e shqiptarëve? Ditën e djeshme kryedemokrati Basha hodhi akuza ndaj kryeministrit Rama në lidhje me inceneratorët në Shqipëri, më saktë
Rrëshqitjet e dherave rrezikojnë urën në Kukës, Fierza i afrohet kuotës maksimale Intensiteti i lartë i reshjeve ka krijuar mjaft problematika në qarkun e Kukësit, kryesisht në infrastrukturën rrugore.
Vrau 82 vjeçarin 5 vite më parë, arrestohet autori Policia e Fierit ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur më 22.11.2015, në qytetin e Fierit, duke arrestuar autorin e vr
Shtyrja me një muaj e shpalljes së fituesit për Milot-fier, aktivistët ironizojnë Ministrinë (VIDEO) Shtyrja me një muaj e shpalljes së firmës fituese për rrugën Milot-Fier është pritur me shumë skepticizëm në vend. Ar
Dhunoi vajzën e tij mitur, arrestohet babai 62 vjeçar Një 62 vjeçar nga Mallakastra, me iniciale S. A. është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj vajzës së tij
Lëviznin me drogën në makinë, arrestohen 2 persona në Fier Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë dy persona, pasi u kapën me lëndë narkotike në makinë. Sipas uniformave bl
OFL shenjëstron dy "të fortët" e Fierit, për çfarë akuzohen Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: E. P.,
7 të arrestuar nga aksionet e policisë, sekuestrohen 10 kg kanabis Policia e Fierit ka arrestuar 7 persona në dy operacione të ndryshme. Dy persona u arrestuan pasi u kapën me 10 lëndë
Nuk justifikoi milionat, shkarkohet nga detyra kreu i SHÇBA-së për Beratin dhe Fierin Drejtor i SHCBA në drejtorinë rajonale Berat-Fier, Arben Frashëri është shkarkuar nga detyra. Trupa që kreu vlerësimi
Rekord infektimesh me COVID-19, vetëm 1 viktimë në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë raportoi se në 24 orët e fundit janë regjistruar 157 të infektuar me Covid-19. Një paciente
DETAJET/ 3 të vdekur në 24 orë, viktima më e re është një 47 vjeçar nga Shkodra "Në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, fatkeqësisht e kanë humbur betejën me COVID19, një 47 vjeçar nga
Një tjetër i ri në Fier tenton të vetëvritet në shtëpinë e vjehrrit 36-vjeçari Taulant Jemini mëngjesin e sotëm ka tentuar t'i japë fund jetës në shtëpinë e vjehrrit të tij. Mësohet se
Shpërthen në flakë pusi i naftës në Ballsh Një pus nafte është përfshirë nga flakët në Belishovë të Mallakastrës. Ngjarja ka ndodhur në anë të rrugës Fier-Balls
19 vjeçari aksidenton me makinë këmbësorin në Fier Një 19 vjeçar ka aksidentuar një 46-vjeçar këmbësor mbrëmjen e sotme në Fier. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në
Përplasi për vdekje 24 vjeçarin e ja mbathi, kapet i riu Policia e Fierit ka mundur të kapë dhe arrestojë 28 vjeçarin i cili ditën e djeshme përplasi për vdekje një person në Qe