999 rezultate për

fier

Aksident me pasojë vdekjen në Bypassin e Fierit: Ndërron jetë 45-vjeçari Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar në orët e vona të mbrëmjes së të dielës në Bypassin e Fierit. Nga të dhë
Shpërndante kanabis në lokalin me qira, e pëson fieraku Policia e Fierit ka sekuestruar 24 doza kanabis dhe arrestuar në flagrancë poseduesin e tyre. Shtetasi M.B. shpërndan
Shpërthen në flakë makina, shpëton shoferi por dëmton dhe dy makina të tjera (VIDEO) Një automjet tip “Audi” është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme ne Fier duke shkaktuar panik tek qytetarët. Mësoh
Shpërthen COVID-19 në Fier, 7 nga të prekurit u infektuan në një ceremoni mortore Qyteti i Fierit vazhdon të ketë vatra të reja dhe shtim të rasteve me COVID-19. Vetëm sot janë konfirmuar 7 raste në
Aktive prej disa ditësh, shuhen vatrat e zjarreve në qarqet Lezhë, Fier, Elbasan e Vlorë Disa prej vatrave aktive të zjarreve në vend janë shuar. Vatrat e zjarrit ishin raportuar në qarqet Lezhë, Fier, Elbasan
Zjarret po i merrnin frymën Fierit, shiu bën mrekulli Pas rreth një jave në luftë me flakët, më në fund Fieri ka gjetur qetësi. Reshjet e dendura të shiut që kanë nisur që
Dasmë në kohë Covidiane, e pëson keq pronari i lokalit në Fier Administratori i një lokali në Fier është gjobitur me 1 milionë lekë gjobë pasi ka lejuar zhvillimin e një dasme në kund
Situata alarmante në Shqipëri! Vatra zjarri në Fier, Lezhë dhe Kukës Deri në këtë momente raportohen disa vatra zjarri aktive në Fier, Lezhë dhe Kukës. Në Lezhë janë aktive 3 vatra zjarr
Fieraku kap “mat” gruan në derën e shtëpisë: Bënte rite satanike (FOTO LAJM) Një denoncim i pazakontë është bërë nga një qytetar nga Fieri i cili shkruan se mëngjesin e sotëm rreth orës 05:40 ka gj
Kapet fieraku, i vuri zjarrin dy automjeteve te vendparkimi Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në datën 29.07.2020, rreth orës 23:50, ku në parkimin e një pallati në lagjen “Ap
COVID-19 i merr jetën fierakut COVID-19 ka marrw jetwn e njw tjetwr pacienti nw Fier. Burimet bwjnw me dije se është vëllai i kreut të shoqatës së
Safet Bajri kallëzon kreun e Burgjeve, Agim Ismaili Safet Bajri, anëtar i bandës së Bajrajve në Shkodër ka kallëzuar penalisht në SPAK drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve,
Shkrumbohet "Benzi" luksoz në Bypassin e Fierit Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotme në Bypassin e Fierit në afërsi të fshatit Shtyllas. Mëso
Hodhi ish-bashkëshorten nga kati i dytë i banesës, e pëson fieraku Një 47-vjeçar në Fier është vënë në pranga pasi ka keqtrajtuar ish-bashkëshorten. Njoftohet se S. Rr., banues në Kuri
Makinat bëhen copë në Fier-Levan Dy makina janë përplasur para pak minutash në aksin rrugor Fier-Levan. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar. Në pam
Policia kontrolle në Fier-Vlorë: Të huajt bëjnë "namin me gazin" në Shqipëri (VIDEO) Policia Rrugore ka vijuar me kontrollet në autostradën Fier – Vlorë – Fier, duke e zhvendosur vëmendjen nga aksi Tiranë-
Zgjerohet harta e infeksioneve në vend, ku u shtuan rastet e reja Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar 5 humbje jete dhe 104 raste të reja të personave të infektuar nga koronavirusi.
Fieri vatër e rrezikshme e COVID-19, babë e bir të infektuar me koronavirus Fieri është kthyer në vatër të COVID-19 në Shqipëri. Burimet bëjnë me dije se vatra ka shpërthyer tek lagjia "Konferencë
I rrahën nënën 61-vjeçare, del para Gjykatës vrasësi Mbërrin në Gjykatën e Fierit Aliond Saliaj, autori i ngjarjes se rëndë të ndodhur pak ditë më parë në Patos të Fierit.
Bashkëshortja e punonjësit infektohet me COVID-19, mbyllet ADISA në Fier Që nga dita e djeshme, shërbimi i ADISA-s në Fier është mbyllur. Shkak për mbylljen është bërë konfirmimi i një rasti