999 rezultate për

fier

OFL shenjëstron dy "të fortët" e Fierit, për çfarë akuzohen Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: E. P.,
7 të arrestuar nga aksionet e policisë, sekuestrohen 10 kg kanabis Policia e Fierit ka arrestuar 7 persona në dy operacione të ndryshme. Dy persona u arrestuan pasi u kapën me 10 lëndë
Nuk justifikoi milionat, shkarkohet nga detyra kreu i SHÇBA-së për Beratin dhe Fierin Drejtor i SHCBA në drejtorinë rajonale Berat-Fier, Arben Frashëri është shkarkuar nga detyra. Trupa që kreu vlerësimi
Rekord infektimesh me COVID-19, vetëm 1 viktimë në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë raportoi se në 24 orët e fundit janë regjistruar 157 të infektuar me Covid-19. Një paciente
DETAJET/ 3 të vdekur në 24 orë, viktima më e re është një 47 vjeçar nga Shkodra "Në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, fatkeqësisht e kanë humbur betejën me COVID19, një 47 vjeçar nga
Një tjetër i ri në Fier tenton të vetëvritet në shtëpinë e vjehrrit 36-vjeçari Taulant Jemini mëngjesin e sotëm ka tentuar t'i japë fund jetës në shtëpinë e vjehrrit të tij. Mësohet se
Shpërthen në flakë pusi i naftës në Ballsh Një pus nafte është përfshirë nga flakët në Belishovë të Mallakastrës. Ngjarja ka ndodhur në anë të rrugës Fier-Balls
19 vjeçari aksidenton me makinë këmbësorin në Fier Një 19 vjeçar ka aksidentuar një 46-vjeçar këmbësor mbrëmjen e sotme në Fier. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në
Përplasi për vdekje 24 vjeçarin e ja mbathi, kapet i riu Policia e Fierit ka mundur të kapë dhe arrestojë 28 vjeçarin i cili ditën e djeshme përplasi për vdekje një person në Qe
Makina përplas për vdekje 30 vjeçarin në Fier Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Mësohet se një mjet ka përplasur një 30-vjeçar me biçikletë
Makina del nga rruga, plagosen dy persona Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fier ku një makinë tip “Fiat” ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë mbetur të pla
EMRI/ U paraqit në Rinas me emër të rremë, kapet "killeri" i dënuari me 16 vite burg Policia e Rinasit ka bërë të mundur kapjen e një 54 vjeçari të dënuar me 16 vite burg për vrasje. Sipas policisë, ai
Operacion antidrogë italo-shqiptar, 12 të arrestuar Policia e Shtetit në bashkëpnim me policinë italiane kanë finalizuar operacionin "Rockerduck", duke arrestuar 12 persona
Kishin mbjellë kanabis në fshat, arrestohen dy persona në Krujë Pas 2 shtetasve të arrestuar në Krujë për kultivim të bimëve narkotike. Edhe Policia e Fierit ka zbuluar edhe 2 raste
Tmerroi me sëpatë të moshuarit, burg për grabitësin në Fier Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë burg pa afat për hajdutin Pajtim Dhami, që tre ditë më parë grabiti një çi
"Kishte favorizuar persona nën hetim", shkarkohet prokurorit i Fierit Kolegji i Apelimit ka larguar përfundimisht nga sistemi prokurorin e Fierit, Fatmir Lushi. Pas shkarkimit nga Komisioni
Tmerroi të moshuarit me sëpatë në dorë për t'i vjedhur, arrestohet fieraku Një grabitje e dhunshme ka tmerruar një çift të moshuarish mbrëmjen e kaluar në fshatin Pishë të Fierit. 47-vjeçari i id
Përfshihet nga zjarri godina e Sigurimeve Shoqërore në Fier Godina e Sigurimeve Shoqërore në Fier është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Burime nga policia thonë se zjarri k
LG ka gati surprizën: një maskë elektrike me bateri sfidon koronavirusin (FOTO LAJM) Pandemia e COVID-19 ka detyruar njerëzit pothuajse në shumicën e vendeve të botës që të mbajnë maska dhe të ruajnë dista
Infektohen me koronavirus mjeku në Fier, tregon kur i përkeqësohet gjendja shëndetësore Mjeku i Spitalit të Fierit Gjergji Kaci ka njoftuar në Facebook se është i infektuar me COVID 19. Ai përshkruan dhe