999 rezultate për

fiat

Fiat Canoski: ”Kosmos” u rrënua me kërkesë të Gruevskit Biznesmeni maqedonas, Fiat Canoski i ftuar në emisionin “10 Minuta” deklaroi se: “Nikolla Gruevski frikësohej nga Branko
PSP: Gruevski ia rrënoi objektin Canovskit, ishte kundërshtar politik i VMRO-së Prokuroria Speciale Publike në Maqedoni në një konferencë të jashtëzakonshme të zhvilluar sot ka hapur publikisht rastin
Vdes një prej shoferëve të aksidentuar në Shkup Sektori i Punëve të Brendshme (SPB) i Shkupit, njofton se ka vdekur shoferi i njërës nga veturat e aksidentit të komunik
Ja për cilin rast do të dëshmojë në Prokurori Ali Ahmeti Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti është ftuar nga Prokuroria Speciale për të dhënë dëshminë e tij
Fiat sjell versionet e reja të tri modeleve (FOTO LAJM) Fiat gjatë pjesmarrjes në panairin e makinave në Neë Delhi, do të prezantojë versionet e reja interesante të modeleve ek
4 të plagosur pas përplasjes së 3 automjeteve në Tiranë Katër persona janë plagosur gjatë orëve të mbrëmjes së të premtes, teksa në aksident janë përfshirë tre mjete. Aksidenti
Gjashtë të plagosur nga aksidenti me makinën e Zaev Sot rreth orës 09:00 në kryqëzimin e rrugëve “Kliment Ohridski” dhe “Vëllazërim-Bashkimit” në Strumicë, ka ndodhur një a
Ja si Gruevski e Janakievski tallen me makthin e Canovskit Bomba e 13 ka shpalosur edhe një bisedë të kryeministrit Nikolla Gruevski dhe ministrit të Transportit dhe Lidhjeve Mile
Fiat dhe Jeep sjellin modelet e reja në 2016-ën (FOTO LAJM) Kompanitë Fiat dhe Jeep kanë bërë të mundur realizimin e modeleve të reja të makinave si Fiat 500X dhe Jeep Renegade.
Fiat 500X modeli më i ri i Fiat (FOTO LAJM) Fiati prezanton modelin më të ri Fiat 500X, i cili është në dispozicion për të gjithë dhe mund të porositet tani. Fi
Armina me një makinë super të shtrenjtë? (FOTO LAJM) Bukuroshja Armina Mevlani, ka zgjedhur rrjetin social Facebook lidhur me një lajm që qarkullonte në median rozë per pose
Vodafone dhuron makina dhe një super apartament në këtë prag festash Pasditja e së enjtes nuk ishte nje pasdite e zakonshme nëntori për fituesit e fazës së dytë të shorteut Vodafone My Drea
Montezemolo: Lamtumirë Ferrari! (FOTO LAJM) Njoftimi pritej prej disa ditësh, pasi kanë qarkulluar shumë thashetheme, por tashmë ka ardhur edhe zyrtarizimi. Luca Co
Një i vdekur ne një aksident në Manastir Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmë në rrugën Manastir - Prilep, pranë fshatit Srpci
Vodafone dhuron 5 makina Fiat 500 për 5 fituesit e parë të shorteut Vodafone My Dream Pasditen e djeshme Lulishtja e Vëllezërve Frashëri u kthye në një festë të vërtetë me muzikë e lojra për të festuar real
Juve-FIAT, bashkë deri në 2021 FIAT do të jetë sponsori i vetëm në fanellën e Juventusit deri në Qershor të vitit 2021. Kontrata e sponsorizimit e sigl
Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, 1 i vdekur 1 i plagosur Një aksident me pasojë një të vdekur dhe një të plagosur ndodhi këtë të shtunë në aksin Elbasan – Librazhd. Në aksident
Fiat 500 me motor Lamborghini (FOTO-LAJM) A mund një Fiat 500 i vjetër të mbajë një motor V12 Lamborghini? Për mekanikun italian Gianfranco Dini kjo gjë mund të n
Shpërthimi i makinës në Fushë Krujë, dyshohet se është ngatërruar objektivi Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mbrëmjen e sotme në Fushë Krujë. Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se një
Aksident në Veterrnik, lëndohen dy persona (FOTO-LAJM) Në Veterrnik ka ndodhur një aksident automobilistik, ku janë lënduar një polic dhe një femër. Ngjarja ka ndodhur sot rre