999 rezultate për

festen

Presidenti Thaçi uron për festën e Krishtlindjes Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar të gjithë besimtarëve besimtarëve katolikë festën e Krishtlindjeve, njofto
Valbona Selimllari shkëlqen në festën e Tv Klanit Ajo është ndër fytyrat më të dashura të ekranit.Valbona Selimllarin vazdimisht e kemi parë në ekran, në reklama, në pane
Dhurata luksi dhe pushime dimërore, fëmijët e të pasurve nisin festën (FOTO LAJM) Së bashku me ngrohtësinë e familjes dhe miqve, pushimet e festave të fundvitit shpesh ngjallin kujtime të dhimbshme të v
Po ndiqte festën e Krishtlindjeve në shkollën e të birit birit, vritet në atentat gazetari Një gazetar u qëllua për vdekje në Akajucan në shtetin Veracruz të Meksikës, ndërsa po ndiqte festën e Krishtlindjeve në
Françeska merr gjithë vëmendjen në festën e Zaiminës, nuk kursehet me dekoltenë Zaimina Vasjari ka organizuar babyshowerin e vajzës që pritet të vijë në jetë Chloe. Por mesa duket ka pasur shumë t
Demokratja e zhgënjyer: Sot fëmijët e komunistave janë ministra! Ditën e djeshme rinia e viteve 90 festuan festën e tyre, festën e rinisë. Dje ishte 27-vjetori i fillimit të lëvizjes st
Xhaferri uron festën "Shën Klimenti i Ohrit" Kryetari Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi ka ururar qytetarët me rastin e festës Shën Klimenti i Ohri
Berisha uron festën e Rinisë me foton e Hajdarit: Azem, ti je gjallë! (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar festën e rinisë me anë të një postimi në Facebook. Në këtë ditë të rëndësishm
Chapecoense i rikthehet lavdisë një vit pas aksidentit ku humbën jetën lojtarët e ekipit, shikoni festën (VIDEO) Një vit pas atij aksidenti tragjik me avion, ku pothuajse i gjithë ekipi ndërroi jetë, tashmë ka ardhur një arritje e ja
Lojtari zhvishet nudo pas fitimit të Kupës së Norvegjisë, shikoni festën e tij të çmendur (FOTO-VIDEO) Në Norvegji, skuadra e Lilestrom fitoi Kupën e Norvegjisë, pasi mposhti në finale Sarpsborg 08, me rezultatin 3-2. Por,
Messi nuk e lejon Celtën të shijojë golin e avantazhit (VIDEO) Celta Vigo befasoi të pranishmit në Camp Nou në mnutën e 20 me anë të Iago Aspas suke zhbllokuar sfidën në 0-1. Por m
Meta dhe Rama bëhen bashkë për 28 nëntor, trokasin gotat në Pallatin e Brigadave Në një pritje të organizuar në Pallatin e Brigadave me rastin e Pavarësisë, Presidenti Meta theksoi se Viti i Skënderbeu
Granit Xhaka dhe gruaja e tij ju urojnë festën në mënyrë shumë të veçantë Futbollisti Granit Xhaka dhe gruaja e tij janë bërë bashkë për të ju uruar festën e 28 Nëntorit. Në një fotografi që
Kida shumë sportive na e uron festën e 28 Nëntorit (FOTO) Këngëtarja e njohur Kida ka postuar disa “InstaStory” në llogarinë e saj në “Instagram”, prej ku e uron festën e 28 Nënt
Jona Spahiu uron festën e flamurit në mënyrën më provokuese (FOTO) Prezantuesja e njohur e Digit Alb Jona Spahiu, në një foto në të hedhur në instagram shfaqet shumë e bukur dhe seksi rr
Me këtë veshje Suzana Mushkolaj uron festën (FOTO LAJM) Për festën e 28 nëntorit pothuajse të gjithë artistët janë duke uruar me fjalët më të mira për popullin shqiptar. E n
Isa Mustafa uron festën kombëtare Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka uruar 28 nëntorin. Me këtë rast ai ka theksuar se kjo festë në bën të gjithëve bashkë,
Ish-zv/ministrja shqiptare uron festën e Flamurit: Një ditë kufiri do të tretet! Kryetarja e Forumit të Gruas në PDIU Vjollca Braho ka uruar festën e Flamurit më një urim në Facebook. “Gëzuar Feste
Kështu e festonte UÇK Festën Kombëtare të 28 nëntorit (VIDEO) Festa e “28 Nëntori” ishte dhe mbetet një ditë shumë e rëndësishme për gjithë shqiptarët. Se çfarë rëndësie ka festa
Haradinaj festën kombëtare ia dedikon mikut të tij Në prag të festave të muajit nëntor, deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj po qëndron