999 rezultate për

festen

Çiljeta uron festën me një video të veçantë (VIDEO) Çiljeta Xhilaga ka uruar ditën e sotme Fitër Bajramin për të gjithë besimtarët myslimanë. Me anë të një video të post
Goldi AG uron festën e Bajramit me një foto shumë domethënëse Reperi Gold Ag, i cili po ashtu njihet për mysliman të devotshëm, ua ka uruar të gjithë besimtarëve të fesë islame festë
Gjithçka që duhet të dini për festën e Fiter Bajramit Fiter Bajrami është festa e cila bëhet pas mbarimit të muajit të Ramazanit. Emri Fiter Bajram vjen nga fakti se mysliman
I zhgënjyer? Saimir Tahiri mungon në festën më të rëndësishme të PS-së Ditën e djeshme socialistët festuan 27-vjetorin e themelimit të partisë së tyre. Cermonia festive u mbajt në oborrin e M
Dje kishte festën e beqarisë, Jona Spahiu martohet sot me të dashurin e saj Pak ditë më parë, Jona Spahiu konfirmoi lajmin që qarkullonte në media se do të martohej. Moderatorja e njohur do të
Shembull/ Ja si Presidenti i Tanzanisë shpartalloi korrupsionin duke anuluar deri edhe festën kombëtare Në rrjete sociale është publikuar një profil i Xhon Magufulit, presidenti të Tanzanisë të quajtur ndryshe si “Buldozeri”
Guri i jashtëzakonshëm, Kukësi i shtyn festën Skënderbeut (VIDEO) Kukësi ka mposhtur Skënderbeun me rezultatin minimal 0-1, në kryendeshjen e javës së 31-të, duke i prishur festën e përg
ECOLOG, sponsor kryesor në festën e Ambasadës së Britanisë së Madhe në Maqedoni Për çdo vit, në përfaqësitë diplomatike të Britanisë së Madhe anekënd botës, festohet ditëlindja e Mbretëreshës. Sivjet
Propozimi për në festën e maturës e bëri racist, fotoja bëhet virale Një student i shkollës së mesme në Florida tregoi një shenjë "raciste" duke i kërkuar një vajze të shkonte në festën e m
City mund ta ndalë me kaq festën, rrezikon pezullimin nga UEFA Sipas “Telegraph”, City rrezikon të ndëshkohet nga FIFA me pezullim të merkatos për dy sezone. Kjo për shkak të parr
Zgjedhjet në Mal të Zi, Gjukanoviq nis festën për fitoren Ditën e sotme janë zhvilluar zgjedhjet presidenciale në Mal të Zi, të cilat kanë një rëndësi të madhe për të ardhmen e k
Manchester City nis festën për fitimin e titullit kampion Manchester City matematikisht është shpallur kampion i Anglisë për sezonin 2017/18, pasi Manchester United pësoi humbje
Roza Lati zbulon: Artistët kërkonin mijëra euro për festën jetimëve Moderatorja e njohur Roza Lati, ka rrëfyer gjatë emisionit të saj një prej momenteve më komike që ka kaluar me këngëtare
Policia ndërhyn në festën e 8 vjetorit të themelimit të SKV-së, ka të arrestuar Organizata Studentore “Studim, Kritikë, Veprim” ka festuar 8 vjetorin e themelimit me një ndejë në Parkun e Qytetit në P
Sheri i Ronaldos me Matuidin, francezi nuk duron dot festën e madrilenëve (VIDEO) Madrilenët festuan në Bernabeu kualifikimin pasi u terrorizuan për 90′ minuta nga Juventusi. Italianët ishin duksh
Manchester United remontada Cityt, i shtyn festën e titullit (VIDEO) Manchester United ka marrë një fitore të paimagjinueshme ku pjesën e parë e mbyllnin në dy gola në disavantazh ndaj Manc
Xhaferi uron festën e Pashkëve Kryeparlamentari Talat Xhaaferi në emrin e tij personal dhe në emër të deputetëve në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë
Zbulohet arsyeja se pse Ronaldo mungoi mbrëmë në festën pas ndeshjes Cristiano Ronaldo ka qenë në një ditë të jashtëzakonshme mbrëmëndaj Juventusit. Ai shënoi dy gola, njërin prej tyre me n
Kylie Jenner dhe Travis Scott dhuratë madhështore për Stormi-n (FOTO LAJM) Familja Kardashian-Jenner ka vendosur që festën e Pashkëve ta festojnë të gjithë bashkë, në një festë mjaft luksoze.
Bytyqi uron Festën e Pashkëve Ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi u ka uruar festën e Pashkëve të gjithë besimtarëve katolikë. Ka uruar për më shumë da