999 rezultate për

festen

Ingriti mundohet ti prishë festën e ditëlindjes, Anna Lika e ka gati përgjigjen (FOTO & VIDEO) Aktorja e njohur Anna Lika ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Ajo ka shpërndarë momente për fansat e saj momente n
Juventus bëhet gati për festën e titullit, një super yll i pranishëm sot në "Alianz Stadium" Juventusi do të luajë sot në mbrëmje ndaj Atalantës teksa do të ngrejë trofeun dukë festuar triumfin e 8 radhazi në Seri
Juventus-Atalanta do luhet në mbrëmje, bardhezinjtë përgatisin festën e titullit Ndeshja e javës së 37 mes Juventusit dhe Atalantës, e parashikuar për më 19 Maj, në orën 15:00 në stadiumin "Allianz Sta
Ronaldo shpëton Juventusin dhe i prish festën Torinos (VIDEO) Juventus-Torino, derbi i javës së 35-të të kampionatit italian, është mbyllur në barazim 1-1. Miqtë, që do të ngjiteshin
Tifozët tradhtojnë Juventusin, braktisin festën e titullit Pas zhgënjimit në Champions League, shumë pak tifozë kanë dalë në qendër të Torinos për të festuar titullin e tetë radha
Thaçi uron ditëlindjen e djalit, punëtorët lenë punën dhe nisin festën (FOTO LAJM) Një koment interesant nga një qytetar është bërë në profilin zyrtar të presidentit Hashim Thaçi. Teksa i pari i vendi
Strasbourg i prish festën e titullit PSG-së (VIDEO) Paris Saint-Germain mund të kishte fituar matematikisht titullin kampion në ndeshjen e së dielës ndaj Strasbourg, por ja
"Erioni është punëtor", Kryemadhi ndryshon qëndrim për Veliajn? Kryetarja e partisë Lëvizja socialiste për integrim Monika Kryemadhi i ka uruar të gjithë shqiptarëve festën e Sulltan N
Shqiptarët nisin festën e fitores në Tuz Ndërkohë që ende nuk janë shpallur rezultatet zyrtare preliminare për zgjedhjet e sotme lokale në Tuz, qytetarët shqipta
Gol në sekondat e fundit, Tirana i prish festën Luftëtarit në Selman Stërmasi Luftëtari dhe Tirana u ndanë me një barazim 1-1, në sfidën e javës së 22-të. Albano Aleksi zhbllokoi shifrat që në m
Cila foto e VIP-ave ishte më e bukura për festën e Dashurisë (FOTO LAJM) Dihet se edhe në raste festash, sytë shkojnë pak më tepër nga VIP-at të cilët kanë shumë fansa në rrjete sociale. Edh
Të gjithë gojëhapur: Brad Pitt shkoi në festën e ish-gruas? Mbani frymën! Ish-çifti i preferuar i të gjithëve në vitet ’90-të kanë qenë në të njëjtën dhomë, në të njëjtën kohë. Po
Hysaj me shokë i organizojnë festën e lamtumirës yllit të Napolit (FOTO LAJM) Elseid Hysaj me bashkëlojtarë i kanë organizuar një festë befasues të lamtumirës Marek Hamsik, i cili do të largohet nga
E turpshme, gazeta serbe ofendon Taulant Xhakën (FOTO LAJM) Serbët nuk po mund ta harrojnë humbjen nga Zvicra në Kupën e Botës dhe festën me shqiponjë nga Shaqiri e Xhaka. Media
Në këtë qytet të Shqipërisë u tepërua me festën, 100 të dehur Festat e fundvitit shquhen shpesh për teprim me pijet dhe me sa duket këtë vit rekordin e mban qyteti i Fierit. 100 f
Receta e preferuar e të gjithëve për festën e fundvitit Gjithnjë e më tepër, festat e fundvitit nuk mund mendohen pa një copë panetone (nga italishtja panettone). Meqë jemi në
Trapp e Goulart, urim hit për festën e Krishtlindjes (FOTO LAJM) Kevin Trapp, portieri gjerman në pronësi të PSG, dhe Izabel Goulart, modelja e famshme braziliane, kanë gjetur një mënyr
Basha uron festën: Zoti e bekoftë Shqipërinë (FOTO LAJM) Kreu i opozitës, Lulzim Basha, u ka uruar Krishtlindjen të gjithë besimtarëve të krishterë. Në urimin e tij Basha që kjo
Futbollistët shqiptarë shkëlqejnë në festën e Krishtlindjeve të Lazios (FOTO LAJM) Në mbrëmjen e djeshme ekipi i Lazios, ka festuar Krishtëlindjet. Mes shumë të ftuarve, binin në sy edhe lojtarët shqipta
Wanda Nara "shkëlqen" në festën e Krishtlindjes te Interi (FOTO LAJM) E veshur "zikaltër", Wanda Nara ka çuar një tjetër sinjal dashurie ndaj klubit të Interit, ndërsa ka shkëlqyer gjatë fes