999 rezultate për

festen

Zaev dha dorëheqjen, Sali Berisha bën krahasimin me Edi Ramën Ditën e djeshme Shqipëria dhe Maqedonia pësuan zhgënjimin e radhës pas "JO" së madhe që morën nga BE. Ditën e sotme
E vetmja që mungoi, zbulohet arsyeja pse Arbana nuk shkoi në festën e "Top Channel" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, në nder të 51-vjetorit të ditëlindjes së themeluesit të “Top Channel”, Dritan Hoxhës, u mbajt si çdo
Anita feston ditëlindjen, si e kaloi mbrëmë me Ramushin (FOTO LAJM) Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen. Në familjen e kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj, sot ka një arsye për të
Në festën private të ditëlindjes, Bella Hadid fton edhe kunatën Dua Lipa (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë q
Lëvizja Vetëvendosje fillon festën në Prishtinë Tanimë janë numëruar diku 80% e votave totale nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Ndonëse ende ka kohë për një kthesë
Dalin fotot! Hailey dhe Justin shkëlqejnë në festën para dasmës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së dielës, Justin dhe Hailey Bieber kanë zhvilluar një festë para dasmës. Festa është mbajtur në Karolinën
1 ditë pas dasmës, Blero dhe Afrona organizojnë super festën me miqtë (VIDEO) Ditën e shtunë këngëtari Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Ato i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit pa
Pse munguan kolegët në festën e 1-vjetorit të Divin? Visjani flet publikisht (FOTO LAJM) Visjan Ukcenaj ka bërë që me humorin e tij dhe personazhet e ndryshëm me të cilët është shfaqur në skenë, të kthehet në
Joni mbush 1 vjeç dhe mami Adelina i përgatiti festën madhështore (VIDEO) Në muajin gusht të vitit që lamë pas, këngëtarja Adelina Tahiri dhe avokati Serjoza Markov u bënë prindër për herë të pa
Zendaya dhe Michael B. Jordan me të njëjtin kostum në tapetin e kuq dhe fansat po çmenden! (FOTO LAJM) Zendaya dhe Michael B. Jordan, mund të mos kenë ndonjë raport bashkë (të paktën deri sot) por të paktën kanë të njëjtën
Sulmohet me gurë autobusi i Tiranës, skuadra bardheblu në panik Tirana ka arritur që të marrë një fitore të rëndësishme përballë Vllaznisë. Bardheblutë e drejtuar nga Mema fituan me
Shkoi në festën e miliarderit, modelja serbe sheh vdekjen me sy (FOTO LAJM) Një festë në oborrin e vilës një miliarderi që shkoi keq dhe jeta e një modeleje të re që rrezikoi të pritet në mes.
“Happy Eid Mubarak”-vajzat shqiptare që nuk zgjodhën mënyrën “e duhur” për të uruar festën sot (FOTO LAJM) Padyshim që ditët e shënuara të fesë myslimane festohen në masë të madhe dhe nga shqiptarët, duke qenë se një pjesë e mi
Elita, Gjiko dhe Zëri urojnë festën më pamjet më të ëmbla familjare (FOTO LAJM) Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë një ndër çiftet më të bukur të shoëbiz-it shqiptar. Ata kanë ve
Basha uron Kurban Bajramin: Gëzuar Festën e Sakrificës, Zoti e bekoftë Shqipërinë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uron të gjithë besimtarët myslimanë Gëzuar Kurban Bajramin. "Të dashur
Po festonin daljen e shokut nga burgu, policia u prish festën dy vëllezërve Dy vëllezër të cilët konsiderohen me rrezikshmëri të lartë shoqërore janë arrestuar nga policia. Ata u kapën në orët
Momente frike, i riu goditet me thikë në festën e birrës dhe shtrihet i gjakosur (VIDEO) Festivali i Birrës që ka filluar nga dita e premte në Prishtinë, do të zgjasë deri të martën. Incidentet nuk kanë mun
Pas divorcit Adele mendon për festën e beqarisë së Jennifer Lawrence Në fillim të këtij viti, Jennifer Lawrence konfirmoi lajmin e fejesës me të dashurin e saj Cooke Maroney. Shumë shpejt p
Nëna e Rita Orës uron festën e Fitër Bajramit në shqip (FOTO LAJM) Nëna këngëtares Rita Ora, Vera ka uruar festën e Fitër Bajramit. Vera Ora përmes llogarisë së saj në Instagram ua k
Qershori nis me shira, kur kthehet dielli Megjithëse zyrtarisht në stinën e verës, qershori duket si një zgjatim i majit, që u karakterizua nga shira dhe mot i pa