999 rezultate për

feste

Danimarka "në festë", sot nuk shënoi asnjë vdekje nga COVID-19 Danimarka nuk raportoi asnjë vdekje të lidhur me korònavirusin – për herë të parë që më 13 mars. Gjatë 24 orëve të fundi
Zhurmë e zhul në hotel, infermierja shqiptare: Nuk pati festë në hotel! Misioni i 30 mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali nuk përfundoi në mënyrë të këndshme. Ata u akuzuan nga prona
Si festohej 1 Maji në komunizëm, nga paradat te manifestimet në shesh para udhëheqjes Dita e sotme shënopn edhe ditën e punëtorëve, ditë që zakonisht do të ishte një ditë pushimi. Por Covid-19 i ka mbyll
Festë me muzikë dhe pije, gjobë mjekëve shqiptarë që shkuan në Itali Grupi i mjekëve dhe infermierëve shqiptarë që u dërguan në Itali janë përballur me një eksperiencë të keqe në mbyllje t
Moise Kean merr një gjobë të majme për festën e shthurur me modelet Klubi i Evertonit ka vendosur të marrë masa kundër futbollistit të tij Moise Kean. Mediat britanike shkruajnë se pas
Ditëlindje si e Andrrës, super festë në oborrin e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha, Andrra Destani ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj së bashku me kë
Organizoi festë në shtëpi mes pandemisë, kritikohet ashpër Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo organizoi një festë në shtëpinë e tij në Madeira. Numri i madh i miqve ka bërë që portugezi të krit
Këngëtaret shqiptare nuk i rezistojnë festë, kthejnë karantinën në "koncert" (FOTO LAJM) Për shkak të pandemisë së Koronavirusit, të gjithë qytetarët janë detyruar të vetëkarantinohen dhe në këto momente kur e
Në shtëpinë e tyre ka festë, Rudina dhe Marku urojnë Pashkët (FOTO LAJM) Rudina dhe Marku sot festojnë Pashkët. Përgatitjet kanë nisur nga dje, me vezët e kuqe që u zbukuruan nga duart e Vikito
Super festë në karantinë, sa vjeç mbush sot Bieta Sulo (FOTO LAJM) Ditën e sotme moderatorja e njohur, Bieta Sulo, feston 35-vjetorin e lindjes. Ajo është zgjuar plot dashuri nga bashkësh
Festë në kushte shtëpie, sa vite feston sot Xhensila Myrtezaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj, feston sot ditëlindjen e 27-të. Ajo sikurse shumica e njerëzve po që
Ronaldo do të rikthehet në Itali pas festës së Pashkëve dhe do të futet sërish në karantinë Cristiano Ronaldo dhe futbollistët e tjerë bardhezi që udhëtuan jashtë Italisë pas karantinës do të kthehen në Torino pa
Tifozët e Milanit në festë, Silva i hapur për te kthyer te "kuqezinjtë" Mbrojtësi dhe kapiteni i PSG-se, Thiago Silva është i hapur për tu rikthyer te Milani. Mbrojtësi brazilian, Silva, i
Organizoi festë me dy prostituta gjatë izolimit, reagon ylli i Manchester City Futbollisti anglez, Kyle Walker injoroi masat e izolimit kundër koronavirusit duke organizuar një festë së bashku me një
Festë e çmendur jashtë karantinës, policia kap "mat" të rinjt (VIDEO) Një grup të rinjsh britanik, amerikan dhe australian nuk i janë bindur rregullave të karantinës duke u harbuar në një fe
Banorët e izoluar, dhitë bëjnë festë në rrugët e Uellsit Një tufë dhish ka marrë edhe një herë rrugët e shkreta të një qyteti bregdetar gjatë mbylljes së koronavirusit mbarëkomb
Në lokalin e tij u organizua festë për 8 Marsin, menaxheri nga Korça në gjendje të rëndë Tre raste me koronavirus janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit në qytetin e Korçës. Një prej të prekurve, është një 33 v
Duke hekurosur, Kryemadhi uron si rrallëherë festën e ditës së Verës (FOTO LAJM) Këto ditë nuk po shohim të fortë dhe më pak të fortë. Njerëz të thjeshtë, VIP-a dhe gjithashtu politikanët i janë tre
Duka në studion e "Pressing": Braçe tifoz i sëmurë, Tirana e humbet titullin nëse ka nisur festën Armand Duka ka prekur tema të ndryshme në emisionin “Pressing” në ABC Neës. Në fillim një replikë me Erion Braçen, më pa
Festë e "çmendur" për ditëlindje, me kë e kaloi mbrëmjen Capital T (FOTO&VIDEO) Ditën e djeshme, reperi i njohur, Capital T ka festuar ditëlindjen. Ai ka mbushur 28 vjeç dhe ka zgjedhur që këtë ditë s